Jump to content

Reconic

Emissar
 • Content count

  1,119
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

645 Very Important

About Reconic

 • Rank
  Survivor

Recent Profile Visitors

8,397 profile views
 1. Hello, We are aware of it and working on a solution, sorry for the problem. #locked answered.
 2. Reconic

  Nadchodzące nowe przedmioty

  Ucieknierzy, Mamy Wam do pokazania kilka nowych przedmiotów, które zostaną dodane w najnowszym patchu. Mamy nadzieje, że poniższe przedmioty przypadną wam do gustu. Zdjęcia możecie śmiało udostępniać!
 3. Reconic

  Prace techniczne

  Drodzy gracze! Dzisiaj i jutro (Od 18 czerwca do 19 i od 19 czerwca do 20) nasz dostawca, będzie wykonywał pracę od strony technicznej. Od godziny 1 rano do 5 rano UTC +3, oficjalna strona Escape from Tarkov, forum oraz serwery gry, mogą być niedostępne. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za waszą wyrozumiałość i cierpliwość.
 4. Reconic

  Hacker ;[

  Chodzi o to, że czasem nie można być w 100% pewnym, czy rzeczywiście zginęliśmy od cheatera, czy może był to desync. Ogólnie chodzi o zniesławianie a ponieważ nie akceptujemy zgłoszeń na potencjalnych oszustów, to przyjęliśmy politykę, "żadnych nicków".
 5. Reconic

  Hacker ;[

  Cześć, Unikaj proszę podawania nickow przy filmikach. Na chwilę obecną nie przyjmujemy zgłoszeń na cheaterow. Gra posiada anty cheata, więc bez obaw. Każdy oszukujący gracz zostanie zbanowany. Przykładem tego jest ostatni temat z nickami zbanowanych kont. Dzięki!
 6. Reconic

  Zbanowani: Smutna historia 500 zbanowanych osób

  Akurat przykład zejx'a jest kompletnie bezsensu w tym filmiku, bo jego konto zostało zbanowane i odbanowane około trzech razy, a sam zejx praktycznie zawsze grał używając legit cama. Do tego te wyjątki dla streamerów i dyskusje z Artemisem (devem warZ/iss) aż ręcę opadają.
 7. Reconic

  Dziennik Dewelopera - sound production

  Ostrzeżenie słowne. Co poniektórym to się chyba trochę zapomniało zasad forum, dla przypomnienia: Następny post, który chociaż w najmniejszym stopniu będzie wykraczał poza regulamin, zostanie nagrodzony ostrzeżeniem. Rozumiem konstruktywną krytykę, rozumiem, że możecie się z kimś nie zgadzać, ale nie przesadzajcie, bo trochę za daleko to już zaszło.
 8. Reconic

  Planowana lista zmian aktualizacji 0.8.**

  Mały skrót z dzisiejszego streama u @Kleanuppguy https://www.twitch.tv/videos/244780706 - Link do powtórki transmisji. https://clips.twitch.tv/BigSpoopyBunnyCharlieBitMe - ładowanie amunicji do magazynka oraz sprawdzanie pozostałej amunicji Nowa broń: M1A - https://www.twitch.tv/videos/244724908?t=00h33m52s Nowy pistolet automatyczny: https://www.twitch.tv/videos/244724908?t=01h06m43s Nowy shotgun Remigton 870 i animacja łapania pocisku - https://www.twitch.tv/videos/244724908?t=00h35m32s Najważniejsze zmiany: Poprawki w Netcodzie, szczególnie na shoreline. Zostanie dodany nowy trader, sprzedający ubrania dla BEARa jak i USECa. Nie będzie dało się ich stracić. Nowy system obrażeń podczas strzałów w głowę. Opaski na ramię pozwalające na zidentyfikowanie sojusznika będą niedługo dodane. Dog Tagi staną się walutą, nowy rodzaj handlowania. Kompas i zegarki. Możecie spodziewać się 2 kompasów, jeden mały a 2 militarny elektroniczny, będzie zawierał GPS. Optymalizacja mechanik i poruszania się. Nowe animacje, na przykład używania medykamentów i jedzenia. Gotowanie granatów. Tarkov w tym momencie posiada 2000 przedmiotów, a wiele więcej zostanie dodanych. Leg meta - usunęliśmy wizje SCAVow na nogi, ich celem będzie klatka piersiowa. Główne organy, będą powodować natychmiastową śmierć, takie jak serce. Strzał w szyje będzie śmiertelny, jednak śmierć nie nastąpi natychmiast. Zostaną dodane 2 kontenery na medykamenty i amunicję Blokowanie broni jest w grze, jednak wymaga tysiące strzałów. Lepsze części - lepsza wydajność broni, bronie z różną wytrzymałością będą się respić, przy zużyciu może nawet nastąpić eksplozja broni. Metody na ekstrakcje, nowa lokacja może nie mieć wyjścia, jeżeli nie będziecie współpracować ze SCAVami, będziecie musieli wykonać specjalną akcję. Za tydzień pojawi się wideo prezentujące mapę "Interchange" Na koniec Nikita prosił o cierpliwość związaną z aktualizacjami i podziękował społeczności Tarkova. ***Nie znamy dokładnej daty dodania tych rzeczy
 9. Reconic

  Any Information On Wipe

  Hello, Wipe is coming with next patch, however there is no ETA at this time, thanks! #locked answered.
 10. Reconic

  Rozpoczął się event PVP

  Polecam się zapoznać:
 11. Reconic

  Rozpoczął się event PVP

  Cóż, każde studio ma swój sposób na informowanie graczy i to co może im przekazać. Zapewniam Cię jednak, że to co BSG może powiedzieć, to mówi. Dostaliśmy plan na 2018 rok. Czy to jest dużo, to już nie mi oceniać.
 12. Reconic

  Rozpoczął się event PVP

  To jest najgorsze myślenie z możliwych. Każda wiadomość do supportu, w której oczywiście zgłaszasz błąd w grze, jest BARDZO pomocna i zawsze jest czytana w całości. I nieważne czy ktoś to wcześniej zgłosił czy nie. Widzę błąd - zgłaszam. Support team jest od tego, aby te błędy przekazywać wyżej. Zwróćcie tylko uwagę na kontent waszego zgłoszenia, bo pisanie wiadomości typu "Wasze serwery lagują, naprawcie to!" Nie jest zbytnio pomocne. Im więcej "dowodów" załączysz, tym lepiej. Kupiłeś nieukończony projekt w wersji beta, w której jest mnóstwo rzeczy, które trzeba poprawić. Więc tak, zgłaszanie błędów jest robotą testerów. Jeżeli kupujesz grę w obecnej wersji, to raczej znaczy, że zgadzasz się na pewnego rodzaju współpracę z developerami. Według mnie, każdy kto kupił Tarkova, to dlatego, że bardzo mu się spodobał, dlaczego by zaprzestać na narzekaniu na forum. Pracujmy nad nim razem, a na pewno w przyszłości będzie mogli dumnie powiedzieć, że przyczyniliśmy się do jego powstawania. Każdy tester, to kolejna cegiełka do ukończenia tego projektu, pamiętajcie o tym.
 13. Reconic

  Rozpoczął się event PVP

  UWAGA Cofnęliśmy event ze SCAV'ami, boty powróciły z lepszymi parametrami i są teraz bardziej wkurzone. Zmiany te zostaną wprowadzone wraz z naturalnymi restartami gry.
 14. Reconic

  Rozpoczął się event PVP

  Jest to tylko i wyłącznie chwilowy event, aby urozmaicić i "zabić" trochę czasu przed następnym wipem.
 15. Reconic

  Event - Chciwość Handlarza!

  Każdy z moderatorów posiada takie konto, nie służy to "sprawdzaniu" graczy a do moderowania czatu.
×