Jump to content

Reconic

BSG Crew
 • Content count

  1,187
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

690 Very Important

About Reconic

 • Rank
  Survivor

Recent Profile Visitors

8,884 profile views
 1. Reconic

  Tarkovski bazar

  O, to przepraszam. Ostatnio jak grałem, to podczas przebiegania obok skrótu, lubiłem sobie tam zajrzeć i znajdywałem go za każdym razem.
 2. Reconic

  Hackers

  Hello, Don't worry, we are keep improving anticheat, every cheater will be banned. Here you can check last list of banned players:
 3. Reconic

  Tarkovski bazar

  Office key do OLI ma praktycznie 100% szans na spawn w bagażniku niebieskiego auta, obok skrótu na customach.
 4. Hello everyone, Thanks - a word that you really deserved Denis, for everything you have done to our community. We are keep moving forward and nothing can stop us! Big thanks to whole BSG, for putting their hearts into this game, i really appreciate that. Now couple words about me. My name is Jakub, i am 20 years old and i was born in Poland. I have gratuated IT school (or whatever should i call it) I am now working with printers as a serviceman, not the job i was dreaming of, but always a job. I am here since april 2017, but i was watching and reading about tarkov much earlier. I was a big WarZ/Infestation nerd, i also used to play DayZ back in the days. Tarkov is a kind of combination between those games, and this is something that made me inspired since i watched first trailer. About nearest future, i have some plans realated with tournamets, where you can win a test keys. Competitions on the forums, and first stage of sherpa for Polish players, not sure how it is going to looks like yet, but i will try to work on this soon. And that's it, i am really looking forward to work with Polish players as a community representative now, let's make our community even bigger! Thank you. Regards, Reconic.
 5. Reconic

  Planowana lista zmian w patchu 0.9

  Uwaga! Planujemy wypuścić dzisiaj aktualizację techniczną, która ma na celu poprawić stabilność serwerów. Gra będzie cały czas dostępna jednak możecie się zmagać z wydłużonym matchingiem.
 6. Reconic

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  @niuniusk Zdecydowanie polecam 16 ramu i taktowanie też przydałoby się większe.
 7. Reconic

  1,000,000 and Counting...

  Lets keep going guys. Well done to everybody. <3 You can give this key to a random user from this thread Nat.
 8. Reconic

  Ankieta odnośnie serwerów.

  Cześć, Na Angielskim forum, została stworzona ankieta, zatytułowana: "Na których serwerach czujecie się najbardziej komfortowo?" Będziemy wdzięczni za każdą udzieloną odpowiedź i post w tym temacie: Dziękujemy!
 9. Reconic

  Planowana lista zmian w patchu 0.9

  Bardzo bym prosił o zachowanie spokoju, nie wyzywać się bo będą lecieć ostrzeżenia i restrykcje. Temat jest od rozmawiania na temat aktualizacji 0.9 a nie na wzajemnym wskakiwaniu sobie do gardeł. Dziękuję.
 10. Reconic

  Planowana lista zmian w patchu 0.9

  Zmiany w aktualizacji 0.9.2.1642 - Naprawiono błąd z rejestracją trafień, który został odkryty po aktualizacji 0.9; - Naprawiono jedną z przyczyn wysypywania się gry; - Naprawiono wiele nowych glitchy; - Nvidia Highlights są teraz domyślnie wyłączone, możecie je włączyć ponownie w opcjach; - Naprawiono błąd nie otrzymywania obrażeń blunt (obrażenia gdy pocisk nie spenetruje pancerza, ale musi wytracić energię kinetyczną)
 11. Reconic

  Ogromna fala banów.

  Ucieknierzy! Niesprawiedliwa gra nie zabierze Cię daleko. Może się to wydawać kuszące na początku, ale na pewno nie będzie tego warte. Nasz młot uderzył tak mocno, że uderzenie to było niszczycielskie dla biednych dusz, które nie były wystarczająco silne, by uciec z Tarkova w uczciwy sposób. Począwszy od wczorajszego masowego banowania, mamy ponad 1000 kont, które zostały trwale zbanowane bez żadnych skrupułów i bez żadnego namysłu. Oto nazwy 400 kont z tej fali: Wstyd! Grajcie uczciwie, bawcie się i uciekajcie z Tarkova!
 12. Reconic

  Informacje na temat aktualizacji 0.10

  Twoje teksty nie są w żaden sposób śmieszne i nawet nie powinienem na nie reagować. No ale nie mi mówić jak to ma się zachowywać, prawda?
 13. Reconic

  Informacje na temat aktualizacji 0.10

  Widzę, że większość z Was nie rozumie o co chodzi ludziom, którzy chcą wipe'u. Już śpieszę z odpowiedzią - nie chodzi o własny restart konta a o reset dla wszystkich, gra zaczyna się od nowa dla WSZYSTKICH co oznacza, że znowu rozpoczynają się walki ze słabym gear'em a forty i zmodowane bronie są rzadkością, daje to wyjątkowy klimat, kiedy wiesz, że możesz zginać od kulki, jak i każdego możesz na nią położyć. Więc teksty typu "jak tak lubisz wipe, to sobie zresetuj konto" są kompletnie nietrafione. Od siebie dodam, że nie przepadam za ciągłym czyszczeniem kont, jednakże rozumiem, że skoro przychodzi wipe, to znaczy, że był on potrzebny do testów.
 14. Reconic

  7 days keys beta testing

  Copy that. Just wait patienly for our support, they will try to help you. Is there anything else i can do for you?
 15. Reconic

  Informacje na temat aktualizacji 0.10

  Jeszcze nie posiadamy takich informacji, jak coś się zmieni, to damy znać.
×