Reconic

Moderator
 • Content count

  1,092
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

626 Very Important

About Reconic

 • Rank
  Survivor
 • Birthday 07/30/1998

Recent Profile Visitors

7,824 profile views
 1. Nasze modły zostały wysłuchane?

  @Crisu To konto jest prowadzone przez samego Nikite, więc wszystkie informacje wypływające z tego konta są potwierdzone.
 2. Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  Komenda fps 1 w konsoli. Tutaj macie wyjaśnienie co oznacza każda wartość.
 3. Problem with the EoD Edition

  Unfortunately, yes.
 4. Gra niedziała i samoistnie wyłącza mi kompa

  Cześć, Nie jestem tu by uczyć Cię poprawnej pisowni, wiadomo, każdy popełnia błędy, ale Twój tekst po prostu kuję w oczy. Zamiast niepotrzebnie używać caps locka i wyzywać ile to pieniędzy żeś stracił, zgłoś ten problem do supportu. O tutaj -> https://www.escapefromtarkov.com/support/contact
 5. skradzione konto pomocy

  @Shiryou Kupowanie kont jest niezgodne z ToS i takie konto ma prawo zostać zablokowane.
 6. skradzione konto pomocy

  Cześć @Shiryou Kupiłeś konto, czy sam klucz do aktywacji gry?
 7. Aktualizacja 0.7.0.905

  UWAGA: Przez limitowany okres czasu, zmniejszyliśmy cenę celownika IR - celownik ten dostępny jest u Skiera, na 4 poziomie. -300k rubli.
 8. I love losing my legs

  Hi @Randalf Painkillers will solve your problem
 9. Tekstowa gra RPG Escape From Tarkov wystartowała !

  Dla tych, którzy myślą, że zaspamują tematy emotkami i innymi kompletnie oderwanymi od tematu rzeczami, przytaczam poniższy punkt regulaminu: Rozumiem, że wielu z Was chciałoby już zagrać i nabicie 20 postów może być katorgą, ale bardzo Was proszę, o zachowanie chociaż minimalnego kontentu w waszych wypowiedziach. Jeżeli nie chcecie się wypowiadać na temat gry, na Angielskiej wersji czy też Polskiej, mamy specjalne pod-fora do off-topicu, tam możecie porozmawiać sobie o rzeczach, który nie są jakoś bardzo związane z nasza grą. Pozwoli Wam to nabić te 20 postów, minimalnym wysiłkiem a co najważniejsze, bez łamania regulaminu forum. Pozdrawiam!
 10. Open beta

  Cześć @ArrMeeR Tak jak powiedział @TheWay nie znamy jeszcze długości trwania openy bety, ani jak będzie przyznawany dostęp. Gra na pewnie nie będzie za darmo. Jeżeli ktoś dostanie do niej darmowy dostęp, to będzie on tylko na określoną ilość dni. #zamykam
 11. Lista zmian aktualizacji 0.6.0.861

  Zresetuj grę i zrób proszę to, o co prosił @TheWay.
 12. Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  Pamiętaj, że tracenie ekwipunku do główny element tej gry , do tego dużym patchom zazwyczaj towarzyszy wipe. Nie przejmuj się gdy giniesz, na początek polecam Ci grac na fabryce cały czas, nauczysz się podstaw gry, mechaniki strzelania itp.
 13. Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  @wojt5 Sprawdź ten temat:
 14. Serwerów naprawę czas zacząć!

  Cześć, Jeżeli Matching przekracza 5 minut, to nie ma sensu dalszego czekania, najlepiej po prostu wrócić do menu i spróbować jeszcze raz. #zamykam.
 15. Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  Kody można było odebrać i aktywować do 4 stycznia. A nie klikasz "R" przypadkiem 2 razy? Po podwójnym kliknięciu następuje szybkie przeładowanie i magazynek wyrzucany jest na ziemie.