Jump to content

Reconic

BSG Crew
 • Content Count

  1,244
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

752 Very Important

About Reconic

 • Rank
  Survivor

Recent Profile Visitors

9,581 profile views
 1. Reconic

  Fala banów - 14.11.2018

  Uciekinierzy, Przedstawiamy Wam kolejnych graczy, którzy postanowili pójść na skróty i używać nielegalnego oprogramowania. Cóż, nie polecamy tej drogi
 2. Panowie, Pisałem to już nie raz, co niektórzy potrafią to zauważyć. Praktycznie każdy zarzut graczy, który nie jest w żaden sposób wartościową i uzasadnioną krytyką, można skontrować odpowiedzią - Beta. Na tę mądrzejsze również jest odpowiedź: Tutaj proszę zgłosić: https://www.escapefromtarkov.com/support/contact Jakkolwiek to nie zabrzmi, po prostu zgłaszajcie bugi. Każdy patch to wiele zmian, nawet jeżeli tych w liście jest mało i pomimo tego, że gra jest testowana po aktualizacjach, to zawsze wkradną się jakieś bugi, które musimy wyłapać i zgłosić. Idziemy cały czas do przodu, nawet jeżeli wizualnie wygląda to trochę inaczej. BSG to nie dice, nie mają tylu pracowników, uwierzcie, że ciężko pracują i nawet jeżeli czasem "powinie im się noga" (Chodzi mi o błędy po aktualizacjach) To należy im się szacunek, za pracę nawet w sobote/niedziele. Z mojego doświadczenia: Stary PC był po prostu za słaby żeby narzekać, dobrze wiedziałem, że jest to wina komputera. Na nowym, też nie narzekam, bo najzwyczajniej w świecie nie mam na co - Mówię to teraz jako zwykły gracz, pomijając moje stanowisko tutaj. Nie musicie się z tym zgadzać po prostu proszę Was, jeżeli chcecie ponarzekać, to róbcie to w wartościowy sposób, taki, który wszystkim wyjdzie na dobre, taki, który zaoszczędzi wszystkim czasu.
 3. Reconic

  Wstępna lista zmian - aktualizacja 0.10.5

  Zobaczymy
 4. Reconic

  Wstępna lista zmian - aktualizacja 0.10.5

  Wipe będzie razem z aktualizacją.
 5. Uciekinierzy! Instalacja aktualizacji 0.10.5 rozpocznie się za kilka minut. Instalacja ta może zająć od 2 do 3 godzin. Gra podczas instalacji będzie niedostępna. Poinformujemy Was, kiedy instalacja zostanie zakończona. Tutaj możecie znaleźć wstępną listę zmian, aktualizacji 0.10.5 - Dziękuje Damianowi za tłumaczenie.
 6. Reconic

  Przepraszamy za opóźnienia

  Uciekinierzy! jesteśmy tutaj i pracujemy nawet w weekedny - Animacje jedzenia i leczenia potrzebują więcej testów i poprawek niż się spodziewaliśmy. Rozumiemy w 100% co czujecie o tym opóźnionym czyszczeniu i aktualizacji, ale to jest jasne, że nie chcemy wydawać czegoś nieskończonego. Na razie testujemy funkcjonalność aktualizacji 10.5 i jest to już prawie gotowe. Wkrótce możecie spodziewać się listy zmian w tej aktualizacji. Również cieszcie się z fali banów.
 7. Reconic

  TarkovTV - Rosyjski podcast!

  Do tego dorzucam Wam 2 testowe kluczyki, 14 dniowe. 1 literka została zamieniona na gwiazdkę: RNSE4-67DWX-VXF1P-S*D5U IV*E4-67C2B-LEYVI-9IM5U Kody po zalogowaniu się możecie aktywować tutaj: https://www.escapefromtarkov.com/
 8. Reconic

  TarkovTV - Rosyjski podcast!

  Najnowsze zdjęcia z ostatniego streamu Escape from Tarkov!
 9. Reconic

  Kompletna lista zmian - aktualizacja 0.10.0.1870

  Planujemy dzisiaj techniczną aktualizację klienta jak i serwerów Escape from Tarkov, ma ona na celu naprawić małe techniczne problemy. Instalacja zajmię od 30 do 60 minut. W tym czasie gra będzie niedostępna. Poinformujemy Was o początku instalacji chwilę wcześniej, abyście mieli czas na opuszczenie rajdu.
 10. Reconic

  klucz 203 - brak spawnu

  Cześć @EFTTarkov Posiadam kilka kluczy 203, jeżeli jest Ci on potrzebny, to chętnie Ci podrzucę jeden.
 11. Reconic

  Remington 700 - wkrótce!

  Ucieknierzy, Prezentujemy Wam kilka zdjęć nadchodzącej broni - Remington 700
 12. Reconic

  Instalacja aktualizacji 0.10.0.1870

  Aktualizacja zakończona!
 13. Reconic

  *Patch Installation has Started*

  Patch is now available
 14. Reconic

  Instalacja aktualizacji 0.10.0.1870

  Instalacja zostaje przedłużona o następne 40 minut.
 15. Reconic

  *Patch Installation has Started*

  The installation of the patch has been extended for another 40 minutes. We are sorry for inconvenience.
×
b38e7c858218a416ef714554dce933a2