Jump to content

SkyZeWonsem

Member
 • Content count

  219
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

78 Good

About SkyZeWonsem

 • Rank
  PMC operator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. SkyZeWonsem

  Off-top

  Ja tam na razie czekam z opinią gdy ta gra pojawi się na steam. Jak zagram to porównam co lepiej działa. Wczesna alfa WW3 czy zamknięta beta EFT. Jak zachowują się serwery przy 32/64 graczach, czy są lagi itp. To jest podstawa każdego FPS - nie ważne czy to EFT, WW3 czy BF. Co widać ciekawego to cel w rozgrywce. Nie jest to typowe CQ jak w BF-e ale coś podobnego z tym, że mamy za zadanie przejęcie konkretny punkt. Wychodzi na bardziej taktyczną grę. Coś podobnego było w BF4 gdzie łączyło się konkretne flagi. Tu wychodzi na to, że idą jak kiedyś w BF2 (umowna reguła) FBF. Dodatkowo takie rozwiązanie gwarantuje dość dużą zadymę w konkretnym miejscu a nie bezcelowe latanie po mapie po różnych flagach. Taka linia frontu. Bronić nie mam zamiaru jak wypadnie słabo - ale wesprzeć polską produkcje jak najbardziej. Tym bardziej, że cena na tle konkurencji ma być śmieszna.
 2. SkyZeWonsem

  Planowana lista zmian w patchu 0.9

  Są jakieś aktualizacje, zmiany a my możemy snuć tylko domysły.
 3. SkyZeWonsem

  Planowana lista zmian w patchu 0.9

  Ten film pokazuje przyjęcie jednego strzału a nie serii. Znacząca różnica. Również widać, że gościu przyjmuje wszystko w płytę. Niech walną całą serię po klacie. Też pewnie nic by się nie stało
 4. SkyZeWonsem

  Planowana lista zmian w patchu 0.9

  Skoro BSG przykłada dużą wagę do realizmu i np. będziemy mieli animację picia, leczenia itp. Mamy obecnie efekt oślepienia. A tu gostek wywala cały magazynek i nic. Znaczy jest uh, eh, ah a dydek pod obstrzałem biega jak by nic się nie działo. Sama siła pocisku powinna skutkować tym, że nie powinien być w stanie poruszać się i prowadzić skutecznego ognia. Nie powinno tak być i trzeba to zmienić. Po to testujemy by zgłaszać takie idiotyzmy.
 5. SkyZeWonsem

  Off-top

  Da radę to zrobić w EFT ?
 6. SkyZeWonsem

  Planowana lista zmian w patchu 0.9

  Oby w 10 to porawili
 7. SkyZeWonsem

  Informacje na temat aktualizacji 0.10

  Oby coś z tym zrobili bo obecnie to komedia a nie gra niby HC
 8. SkyZeWonsem

  Ogromna fala banów.

  Ta gra jest na tak w zaawansowanym etapie prac, ze dzisiaj trudno ocenić czy to czit czy "uroki" EFT.
 9. SkyZeWonsem

  Spectating

  Just not this. This is EFT.
 10. SkyZeWonsem

  Tarkovski bazar

  Sry za OT. BarciuPL ale mi ciśnienie przez chwilę podniosłeś. Myślałem, że ktoś mi konto zajumał :)
 11. SkyZeWonsem

  Planowana lista zmian w patchu 0.9

  Wszystko zgłaszam co wykryję. Innych też zachęcam do zgłaszania i publikowania swoich nagrań tu na forum.
 12. SkyZeWonsem

  Planowana lista zmian w patchu 0.9

  Cholera. Ponoć naprawili "zadawanie obrażeń" Dostawał już z 2 s wcześniej. Brawo. No i jeszcze pod koniec ścinka brawo+
 13. SkyZeWonsem

  Planowana lista zmian w patchu 0.9

  Takie tam pierdu pierdu z tymi sterownikami. Wcześniej siedziałem na AMD i też były ścinki i spadki fps. A swoją drogą to panel sterowania nVidii to porażka względem AMD. Jednak czy to AMD czy nVidia nie narzekam na wydajność. Poza EFT.
 14. SkyZeWonsem

  Informacje na temat aktualizacji 0.10

  Zamknięta beta, która po zakupie robi się otwarta z możliwością publikowanie zawartości itd. by zachęcić innych do zakupu. Niby gramy, niby testujemy, niby beta itd.
 15. SkyZeWonsem

  Informacje na temat aktualizacji 0.10

  Czego ? Cierpliwości ludzi ? Ciągłe resety nic nie dają bo: - nie przetestujemy jak dana postać zachowuje się podczas rozwoju umiejętności. Nie ma na to czasu a na dodatek wszystko idzie bardzo powoli jak by twórcy zapomnieli, że gramy w wycinek a nie pełną grę. Może będzie przyspieszony postęp w 0.10 - tak by był adekwatny do obecnej wersji testów. - niestety ciągłe "zerowanie" zwiększa wysyp siekierek na mapach. Wcale się ludziom nie dziwię, że tak grają. Powtarzalność misji powoduje, że ludzie chcą to odwalić jak najszybciej bo po którymś tam razie po prostu są nudne i nieciekawe - generalnie widzę ZERO pomysłów na misje. Wszystko co dają "nowego" to tylko kosmetyka. Raz szukasz tego a raz tamtego. Gdyby nie "nagrody" w postaci lepszej amunicji kto by to robił ? - same te testy to też ściema. Jak można testować wszystko na raz ? Jak coś jest od wszystkiego to jest do niczego - obecne testy. Teraz my społeczność wnosimy tylko chaos. Niech dadzą wszystko ale z czasowym ograniczeniem np. tydzień testowania "paki" + AKM z PRS. Później zmiana. BSG miało by sporo konkretnych informacji jak dany pancerz, broń i amunicja się zachowuje. Oczywiście połączone z samą walką tak by sprawdzić kod, wydajność serwerów itd. Przetestowaliśmy jeden element dodajemy kolejny np. misje. Mieli by jakiś punkt wyjściowy jak co ustawić - odrzut, siłę amunicji, odporność pancerzy itd. Dodają nowy uchwyt patrzą "w bazę danych" wiedzą jak co ustawić. Teraz co reset mam wrażenie, że z fusów wróżą ustawienia w myśl - a se zmienimy przy "wajpie" o tak. Tu wychodzi pazerność BSG a nie chęć dopracowania produktu. Jak by było tak jak piszę to ilość chętnych do "testowania - kupienia EFT" by spadła. Przecież nie ma pomponów, tuszonek itd. Co my będziemy robili w tej "grze" ? Mam latać z jedną bronią przez tydzień ? No i walą te pierdoły nie wnoszące nic do faktycznych testów. Wiadomo. Z czegoś trzeba żyć ale moim zdaniem już przesadzają. Już wielokrotnie padało to stwierdzenie na forum - EFT za szybko wyszedł. No i mamy to co mamy - niby gramy, niby testujemy, niby wychodzą aktualizacja itd.
×
b38e7c858218a416ef714554dce933a2