Jump to content

SkyZeWonsem

Member
 • Content Count

  271
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

92 Good

About SkyZeWonsem

 • Rank
  PMC operator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. SkyZeWonsem

  Rosnące ceny. Jak to jest?

  Czyli BSG niepotrzebnie naprawia zależność strzelania od FPS. No tak. Pewnie przez pomyłkę dali to w liście do naprawy.
 2. SkyZeWonsem

  Komunikacja w oddziale

  Dobrze, że mam podobną ekipę jak Szafir. Ocipiał bym z tym żargonem wojskowym kuźwa :) Z bardziej precyzyjnych to: Gdzie jesteś ? Koło drzewa na woods-ach :) No i jest beka.
 3. SkyZeWonsem

  Podcast 01/10/2018

  A gdzie ja napisałem, że zabijam Prapora i do niego idę ? Może będą inni sprzedawcy na mapie a reszta znajomych będzie siedzieć w swojej dziupli ?
 4. SkyZeWonsem

  Podcast 01/10/2018

  Mogło by być śmiesznie z tymi sprzedawcami. Zabijamy ich w rajdzie i Prapor nic nam nie chce sprzedać bo nas nie lubi :)
 5. SkyZeWonsem

  Kompletna lista zmian - aktualizacja 0.10.0.1870

  Wybacz ale BSG nie dotrzymuje słów/terminów. Otwarta beta i wiele innych problemów dawno powinno być już za nami. Pisali, zapewniali a wyszło jak zawsze. Nie łykam tej kiełbasy jak pelikan. Oceniam to co widzę w stosunku do ich zapewnień i tej ich pobożnej listy co się zwie Patch Notes.
 6. SkyZeWonsem

  Kompletna lista zmian - aktualizacja 0.10.0.1870

  Nie mogą ogarnąć unity, zwracają uwagę na problemy w samym unity no i tetaz na dodatek będą strumieniować pewne elementy. Znaczy będą coś kombinować jak przejdą na nowszą wersję. Mają poczucie humoru
 7. SkyZeWonsem

  Kompletna lista zmian - aktualizacja 0.10.0.1870

  Odnośnie WW3 mogę napisać, że jest całkiem dobrze
 8. SkyZeWonsem

  na wschodzie bez zmian

  Dokupić więcej RAM, wyłączyć nakładkę nVidii, zainstalować program do zwalniania pamięci - rozwiązania BSG. Dziwię się, że nie polecają - nie włączać EFT. To uchroni przed wyciekiem pamięci i problemu nie będzie.
 9. SkyZeWonsem

  Kompletna lista zmian - aktualizacja 0.10.0.1870

  Trzecia opcja - znaleźć inny tytuł. I nie chodzi tu o coś podobnego do EFT. Ile można testować te same błędy. Miał być naprawiony problem z wyciekiem pamięci - nie jest i w moim przypadku jest gorzej niż było. Z tego co widzę na innych forach też o tym piszą. Generalnie skupiają się na popierdółkach a po którymś tam resecie człowiek idzie tylko na PvP, które w wydaniu Tarkov-a i tak jest słabe - ścinki, spadki FPS, desynchronizacje itd. Tak to BETA - wieczna. Nadchodzi WW3 i BFV. Co prawda to inny klimat ale lepsze to niż wieczna BETA.
 10. SkyZeWonsem

  Kompletna lista zmian - aktualizacja 0.10.0.1870

  Nie wybiegam w przyszłość jak będzie bo nie wiem jaki będzie EFT i czy w ogóle będzie EFT. Oceniam to co było i jest po iluś tam resetach. Tu się powtórzę itd. Oczywiście nie tylko to bo BSG z czegoś żyć musi a bez resetów próg wejścia w grę był by jeszcze wyższy dla nowych graczy niż teraz. Skutkowało by to zniechęceniem do gry nowych graczy i zmniejszeniem chętnych do zakupu. Jeżeli wprowadzenie targu wymaga resetu to niech będzie ale niech chociaż raz na jakiś czas wszystko będzie dostępne bez wbijania leveli u sprzedawców. Masz kasę to kupujesz co chcesz. Jak ktoś będzie miał ciśnienie na robienie zadań to niech je robi. Chce sobie pohandlować i mieć jeszcze więcej kasy - to niech zbiera, handluje i wymienia. W sumie to by było dość ciekawie gdybyś spotkał jakiegoś wypasionego gracza na starcie. Satysfakcja z ubicia gostka z np. suczki zdecydowanie była by większa. Jest jeszcze kwestia zrobienia sobie przerwy od EFT. Nie siedzę za dużo w tej grze ale jak bym zrobił sobie przerwę w styczniu i wrócił teraz do EFT to i tak zmiany jakiegoś dużego wrażenia na mnie by nie zrobiły. O nowa mapa, kask, pistolet itp. A reszta to samo. Odpływ ludzi widać po lobby. Liczebność zawsze trochę się poprawia z wprowadzeniem czegoś nowego jednak bardzo szybko wraca do normy. Samo BSG się do tego przykłada. Szumna zapowiedź otwartej bety, z której nic nie wyszło i słuch po niej zaginął. Wiedzą jak gra i ta cała mechanika wygląda. Po otwartej becie shitstorm był by spory a tego chcą uniknąć więc trzeba kupić przepustkę do bety i liczyć na jołtuberów co jak mantrę powtarzają - kocham tą grę ale ...
 11. SkyZeWonsem

  Kompletna lista zmian - aktualizacja 0.10.0.1870

  Ten handel jest by był, by było trochę inaczej. Tak samo by się grało i bez niego. No ale jak to obecnie wygląda ? Idę centralnie na PvP i zbieram graczy. To co mnie interesuje zostawiam dla siebie a resztę wymieniam na amunicję. Dodatkowo ubezpieczenia ułatwiają ten cały "biznes". Swoje wywalam, biorę obce i znowu wszystko sprowadza się do kupna amunicji bo reszta wróci. Stash powoli się zapycha wszelkiej maści sprzętem i walizkami z kasą. Ot cała "zaawansowana mechanika handlu w grze". Market ułatwi paru nawiedzeńcom i nowym wymianę kapeluszy na karty graficzne.
 12. SkyZeWonsem

  Kompletna lista zmian - aktualizacja 0.10.0.1870

  Całkowity reset jest chyba tylko po to by przyciągnąć nowych graczy. Mają tą początkową "magię" EFT i nie będą płakać, że spotykają terminatorów. Pocudują z modyfikacjami wychwalając jak to EFT modowaniem stoi. A prawda jest taka, że jak już to cudowne modowanie się pozna to korzysta się z trzech modów na krzyż bo inne są niepotrzebne. Podobnie jest ze zbieractwem. Ale fajnie bo muszę szukać puszek z olejem by dostać hełm lub garść naboi u sprzedawcy. Później jak ktoś dłużej siedzi to na myśl resetu ma odruchy wymiotne. Reset nic w większości nie zmienia a wręcz szkodzi tym co dłużej grają. "Weterani" i tak od początku idą na PvP bo znają ten sens a raczej bezsens testów gdzie nigdy nie idzie protestować coś do końca no i mają już wywalone na szukanie tych mitycznych tuszonek. No ale swieżak jest za pierwszym razem zachwycony. Takie RPG FPS. Tego jeszcze nie było
 13. SkyZeWonsem

  Kompletna lista zmian - aktualizacja 0.10.0.1870

  Może w końcu zrobią reset gdzie na starcie wszystko będzie dostepne. Mi się już nie chce testować epickich zadań by coś tam odblokować u handlarzy.
 14. SkyZeWonsem

  Kompletna lista zmian - aktualizacja 0.10.0.1870

  Odpływ graczy miał na to wpływ. Na pewno EFT będzie jeszcze lepiej działał bo parę tytułów nadchodzi :) Z resztą już teraz pustki w lobby to norma.
 15. SkyZeWonsem

  cheat, bug?

  Takie rzeczy tylko w EFT Tak jak wyżej. Niewidzialny scav
×
b38e7c858218a416ef714554dce933a2