Jump to content

SkyZeWonsem

Member
 • Content Count

  284
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

96 Good

About SkyZeWonsem

 • Rank
  PMC operator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. SkyZeWonsem

  Noworoczne wydarzenie w Escape from Tarkov

  Nie wiem po co się "męczysz" wystaw na aukcji i pójdzie bez problemu. Mój dawno sprzedałem. Też dałem ogłoszenia na różnych forach i zero reakcji. Nawet za friko chciałem dać. Za darmo nikt nie chciał a za kasę w 1 h poszedł z dwoma na 14 dni Dziwacy
 2. SkyZeWonsem

  Wstępna lista zmian aktualizacji 0.11

  Po dodaniu laboratorium zastanawiam w jakim kierunku EFT zmierza ? Z jednej strony mamy zapowiedzi Bujanowa (swoją drogą nazwisko ma adekwatne do tego co mówi) o zwiększeniu realizmu "przeżycia". Już teraz mamy animacje picia, leczenia. Zapowiedziana kryjówka i leczenie w niej itd. A tu dają kolejną mapę w stylu fabryki. Fabryka i Laboratorium jakoś mi ogólnie nie pasuje do koncepcji EFT. Są to typowe napierdalanki. Na fabryce PVP a w labie idziemy napierdzielać boty. Obecnie po wyjściu Lab wszyscy tam siedzą. Ma to też swoje plusy bo na innych mapach jest stosunkowo spokojnie. Tylko spokój na innych mapach to nuda. Może niech też zwiększą ilość botów na innych mapach ? Coś tam ma niby być. Market fajna sprawa (tak się wydaje) ale ma też swój wielki minus. Zadania są cały czas beznadziejne ale chociaż kiedyś trzeba było sporo poczochrać by coś przynieść z rajdu. A teraz coś potrzeba wchodzę i kupuję. No i mamy symulator allegro A dzięki laboratorium dali nam zaplecze allegro. Po wpisach BSG widzę "nerwowe" zapowiedzi by zmienić ten stan. Chcą dać jakieś dniowe zadania, ograniczenia w sprzęcie, nowe zadania związane z przeżyciem itp. Tak na siłę chcą teraz graczy zmusić by grali w EFT jak dawniej. Coś robili na mapach itp. No najlepiej niech w przyszłości dadzą więcej map nastawionych na napierdalanie i wynoszenie łupu z botów. No i czas na optymalizację. Nie wiem czy już naprawili wszystkie problemy na "Szorlajn" np. otwieranie i zamykanie drzwi ale wiedzę, że parę drzwi dołożyli sobie w laboratorium Będą mieli co robić z tymi drzwiami latami No i jeszcze dochodzi trawa i przejście na nową wersję silnika. Generalnie optymalizacja jak zawsze najwyższy priorytet w BSG Obecnie to widać. Cud, miód, malina. Działa świetnie. EFT robi się do wszystkiego. A jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Mamy napierdalankę połączoną z czochraniem na mapie ( choć to można zlać) z rozbudowanym allegro. ps. Tak wiem. To beta. Laboratorium ma być w przyszłości mitycznym, trudno dostępnym miejscem. Tak samo trudnym i wymagającym jak obecne zadania A człowiek marudził kiedyś, że musiał zbierać tuszonki. Kto teraz będzie na to marudził przy symulatorze allegro ?
 3. SkyZeWonsem

  Noworoczne wydarzenie w Escape from Tarkov

  Miłe to Lubię takie promocje i częściowy zwrot kasy
 4. SkyZeWonsem

  Wstępna lista zmian aktualizacji 0.11

  zawsze można poszukać kto ci żuci w grze Ja tam po wipe daję za friko.
 5. SkyZeWonsem

  Wstępna lista zmian aktualizacji 0.11

  Zakup droższej wersji EFT.
 6. SkyZeWonsem

  Escape from Tarkov Beta - zwiastun aktualizacji 0.11

  Taka natura testerów, że narzekają na to, na tamto i siamto . Taka jest idea alfa/beta testów. Nadzieje i marzenia twórców, graczy i testerów mnie nie interesują.
 7. SkyZeWonsem

  Escape from Tarkov Beta - zwiastun aktualizacji 0.11

  WW3 wydana w EA pod koniec 2018 vs EFT wydana w EA parę lat temu. Niezłe porównanie LechuPL. Ale wiem dopracują ruchy przed wyjściem gry. Takie rzeczy robi się na końcu. Wiele rzeczy mają do zrobienia - na końcu.
 8. SkyZeWonsem

  Parę pytań odnośnie gry jako nowy gracz

  Dość proste. Non stop "ekspić" i nie dać się zabić i przy okazji zabijać innych. Dodatkowo rób "misje".
 9. SkyZeWonsem

  "Najlepsi" gracze Tarkova

  Dzięki
 10. SkyZeWonsem

  "Najlepsi" gracze Tarkova

  To coś takiego teraz dodali ? Sorki za pytanie ale nie grywam w Tarkova. gdzie to teraz jest ?
 11. SkyZeWonsem

  Rosnące ceny. Jak to jest?

  Czyli BSG niepotrzebnie naprawia zależność strzelania od FPS. No tak. Pewnie przez pomyłkę dali to w liście do naprawy.
 12. SkyZeWonsem

  Komunikacja w oddziale

  Dobrze, że mam podobną ekipę jak Szafir. Ocipiał bym z tym żargonem wojskowym kuźwa :) Z bardziej precyzyjnych to: Gdzie jesteś ? Koło drzewa na woods-ach :) No i jest beka.
 13. SkyZeWonsem

  Podcast 01/10/2018

  A gdzie ja napisałem, że zabijam Prapora i do niego idę ? Może będą inni sprzedawcy na mapie a reszta znajomych będzie siedzieć w swojej dziupli ?
 14. SkyZeWonsem

  Podcast 01/10/2018

  Mogło by być śmiesznie z tymi sprzedawcami. Zabijamy ich w rajdzie i Prapor nic nam nie chce sprzedać bo nas nie lubi :)
 15. SkyZeWonsem

  Kompletna lista zmian - aktualizacja 0.10.0.1870

  Wybacz ale BSG nie dotrzymuje słów/terminów. Otwarta beta i wiele innych problemów dawno powinno być już za nami. Pisali, zapewniali a wyszło jak zawsze. Nie łykam tej kiełbasy jak pelikan. Oceniam to co widzę w stosunku do ich zapewnień i tej ich pobożnej listy co się zwie Patch Notes.
×
b38e7c858218a416ef714554dce933a2