Jump to content

SkyZeWonsem

Member
 • Content count

  157
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Positive

About SkyZeWonsem

 • Rank
  PMC operator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. SkyZeWonsem

  Kilka zdjęć z produkcji

  Oby były tylko za wymianę.
 2. SkyZeWonsem

  Aktualizacja 0.8.3.1274

  Pojawiły się boty na interchange a wraz z nimi przycinki. Niestety było to do przewidzenia. No i w większości boty to gracze czochrające wszystko co się da + polowanie na "normalnych" graczy. Lepiej jak by zwiększyli ilość grczy do gry typowej pod PvP bez botów.
 3. SkyZeWonsem

  Instalacja aktualizacji 0.8.3.1274

  Ciekawe czy naprawili na interchange możliwość wbicia max siły i biegu w paru rajdach ?
 4. SkyZeWonsem

  Lista zmian aktualizacji 0.8.0.1208

  Kolejne porównanie. Tym razem od razu 4 gilwery z magazynkiem na 30 naboi. Lepiej widać rozrzut.
 5. SkyZeWonsem

  Nadchodząca zniżka -25% 9.-10. maja!

  Chyba jednak go dostałem. Do odbioru w swoim profilu na stronie.
 6. SkyZeWonsem

  Nadchodząca zniżka -25% 9.-10. maja!

  Jesteś tego pewien ? Ja nie. Długa jeszcze droga przed BSG by doprowadzić EFT do ładu. Obecnie napis BETA nic nie znaczy. Lata lecą.
 7. SkyZeWonsem

  Nadchodząca zniżka -25% 9.-10. maja!

  Ja bym poczekał z zakupem/podniesieniem wersji do EOD. Jedyny plus to większy stash - ale czy warto do tego wydać tyle kasy ? Większy bezpieczny kontener można sobie kupić po wbiciu odpowiedniego lvl u sprzedawcy. Co prawda jest ciut mniejszy ale starczy. Te parę gilwer i tak zapewne większość trzyma jak "święte grale". No i najważniejsze. Nie wiadomo kiedy EFT wyjdzie. Będzie jeszcze sporo okazji by podnieść wersję a płacić za kota w worku nie ma sensu. Ja niepotrzebnie zakupiłem EOD. Człowiek za bardzo "podjarał" się wersją testową EFT. Więc życzą wam - ochłońcie :)
 8. SkyZeWonsem

  Zdjęcia nadchodzących modyfikacji!

  Ta M1 ma lepsze mody niż Remington :) Robi się zacna broń.
 9. SkyZeWonsem

  Lista zmian aktualizacji 0.8.0.1208

  Popełniłem małe porównanie. Spodziewałem się jakiś znacznych różnic a tu wychodzi, że "wszystko" chodzi dość podobnie. M4A1 ma tą przewagę, że szybciej strzela ale znowu w automacie na początku bardziej wali w górę. Pojedyncze strzały chodzą wszędzie identycznie
 10. SkyZeWonsem

  Lista zmian aktualizacji 0.8.0.1208

  Kompletnie mam poprzestawiane klawisze bo gram na strzałkach. Cały blok numeryczny jak i klawisze nad strzałkami i wszystko z lewej strony - ctrl, shift, enter, backspace mam ustawione. Po ostatniej aktualizacji ani razu nie wyskoczył mi błąd. Choć nie staram się być tu wyrocznią. Co do ustawiania samych klawiszy i sposobie przełączania np. celowania to EFT jest kompletną porażką. Maksymalne przekombinowane gdzie faktycznie można by było ustawić to pod jeden klawisz. Dodatkowo w mojej sytuacji nie idzie w pełni przypisać klawiszy. Takie R, które jest odpowiedzialne za przeładowanie i obrót przedmiotu. Zawsze przeładowanie mam pod p.szift. W EFT gdy sobie tak ustawię to owszem przeładuje ale by obrócić przedmiot muszę wybrać R. Jedynym rozwiązaniem jest zamiana p.szift na R w oprogramowaniu klawiatury. Niestety EFT leży w kwestii ustawienia klawiszy.
 11. SkyZeWonsem

  Lista zmian aktualizacji 0.8.0.1208

  Kurcze. Coraz więcej dziwnych rzeczy w tym Tarkov-ie Migające skały, boty z lumbago i przepychanie Uważajcie na to ostatnie. Przez przypadek wepchnęliśmy kolesia do wana.
 12. SkyZeWonsem

  Lista zmian aktualizacji 0.8.0.1208

  Przeciążenie to też waga. Jak jesteś przeciążony szybciej wbijasz siłę lecz bardzo szybko się męczysz, tracisz wodę, energię, masz zdecydowanie krótszy bieg, bardziej jesteś podatny na złamania, wolniej się obracasz, niżej skaczesz itd. W tą stronę powinno to iść a nie jakieś blokady/ograniczenia do lvl.
 13. SkyZeWonsem

  Lista zmian aktualizacji 0.8.0.1208

  Żadnych ograniczeń. Jak ktoś chce coś wbijać niech wbija. Traci czas na daną czynność to ma z tego profity.
 14. SkyZeWonsem

  Lista zmian aktualizacji 0.8.0.1208

  Nagle się okaże, że całe menu postępu jest zbędne skoro coś ma być uzależnione od poziomu gracza. Niech zostawią tylko lvl a reszta będzie szła liniowo.
 15. SkyZeWonsem

  Podcast Talking Tarkov #2

  Powinni dodać dynamit z zegarem ustawionym na 30 s. Wtedy mógł byś takie drzwi rozpieprzyć Tak na 4 sloty
×