Jump to content

K4MP3R

Member
 • Content count

  239
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

110 Very Good

About K4MP3R

 • Rank
  PMC operator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. K4MP3R

  Leg armor?

  Good luck wearing those soft armor pants and getting shot with pistol rounds/shotgun slugs XD
 2. K4MP3R

  Leg armor?

  In combat higher survival chance is an advantage ;]
 3. K4MP3R

  Leg armor?

  Guys stop thinking that covering all your body parts with armor will give you some kind od advantage. Protective gear like those "pants" above, helmets, face shields etc. are designed to protect from shrapnell . In EFT majority of players are using rifles (5,56; 5,45; 7,62) and those rounds go through soft armor like knife through butter. Thats why only armor i use is either FORT or GZHEL, anything else is a waste of money.
 4. K4MP3R

  SECURE CONTAINER RESTRICTIONS IDEA

  I think 30-60 second "interaction timer" (you must wait 30-60 seconds to put in/take out something from SC ) would fix most of the problems, and you should not be able to use anything from inside SC (except keys).
 5. K4MP3R

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  Dwa razy naciśnij szybko klawisz "zegarka" a wyświetlą ci się wyjścia.
 6. K4MP3R

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  Obrażenia są równomiernie rozkładane na pozostałe sprawne części ciała.
 7. K4MP3R

  Co z tym fortem.

  Po ostatnim wipe'ie (wprowadzenie patch'a 0.8) forty miały 65HP. Twórcy w trakcie postanowili zapewne podnieść HP do 80, ale wszystkie stare pancerze mają pierwotne wartości. Już tak wcześniej było z PACA'ą, nie ma się co gorączkować. Po następnym wipe'ie będą tylko FORT'y 80HP ;]
 8. K4MP3R

  Problem z naprawianiem

  Jakieś konkrety? Co chcesz naprawiać? W jakim stanie były rzeczy gdy wszedłeś w ich posiadanie? Opisz szczegółowo jeśli chcesz konkretnej odpowiedzi.
 9. K4MP3R

  Zderzenie z rzeczywistością.

  Pewnie będzie to dla ciebie zaskoczeniem, ale wszyscy zaczynamy jako "robaczki", bez dostępu do wyższych poziomów handlarzy. To że mając EOD dostajesz parę rzeczy więcej na początku absolutnie nic nie znaczy. W EFT obowiązuje jedna nadrzędna reguła: "każdy ginie", więc po kilku godzinach nie masz tego "lepszego" sprzętu i musisz nabijać poziomy i reputację żeby znowu mieć do niego dostęp. Przesadzasz z tą "wielokrotną przewagą". Często zabijam opancerzonych na maksa i uzbrojonych po zęby graczy mając tylko pistolet, albo celnie rzucając granat. Ucz się na swoich błędach, poprawiaj taktykę, stosuj zagrania graczy którzy cię zabili, zobaczysz że będziesz miał lepsze wyniki.
 10. K4MP3R

  Aktualizacja 0.8.3.1274

  Żeby zakończyć dyskusję "badaczy pisma", tu macie pokazane co i gdzie zostało dodane na "Fabryce":
 11. K4MP3R

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  1. Po ostatnim patch'u siła rośnie bardzo wolno. Celowe rzucanie granatami jest już totalnie nie opłacalne, skakanie nie działa, wyważanie drzwi mija się z celem. Niestety teraz tylko glitch'erzy czerpią korzyści z tego skill'a 2. Gracze mogą dołączać w trakcie trwającego rajdu, to samo SCAV-gracze. Ustalanie ilości loot'u przy starcie rajdu było by nie logiczne, więc nie.
 12. K4MP3R

  Lista zmian aktualizacji 0.8.0.1208

  Problem leży w algorytmie rozwijania "siły". Tego skill'a można rozwijać na kilka sposobów: Przeciążenie postaci+skakanie(obecnie wyłączone i bardzo dobrze!)/bieganie/chodzenie, walka wręcz, wyważanie drzwi, rzucanie granatów. Problem polega na tym że grając normalnie bardzo rzadko zdarza się nieść więcej niż 40kg (na maksymalnym poziomie trzeba przeciążyć postać ponad 60kg!!!!), więc w trakcie normalnej gry trudno osiągnąć nawet ~5 poziom siły. Tymczasem gracz nastawiony na rozwój skill'a robi sobie "matrioszkę" z T-bag'ów i sztucznie pompuje staty. Moim zdaniem siła powinna rosnąć nie po przeciążeniu ale proporcjonalnie od wagi niesionego sprzętu, w ten sposób zwykli gracze też coś by z tego mieli i prędzej czy później dogonili by "skillpadderów".
 13. K4MP3R

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  W tym patch'u żeby kupić u Prapor'a magazynki do AK na 60 naboi trzeba najpierw zrobić zadanie "Ice cream cones"... które polega na oddaniu Prapor'owi sześciu magazynków na 60 naboi XD Jedną z nagród za to zadanie jest odblokowanie możliwości zakupu tych magazynków. Jeśli kupiłeś wyższy pakiet to musisz zrobić reset konta (utracisz cały postęp gry!!!) z poziomu strony EFT: https://www.escapefromtarkov.com/ U góry z prawej strony masz opcję logowania. Po zalogowaniu z listy z prawej strony wybierasz "RESET THE GAME PROFILE" i gotowe ;]
 14. K4MP3R

  Lista zmian aktualizacji 0.8.0.1208

  Najnowszy test "netcode'u", jestem miło zaskoczony, oby tak dalej BSG:
 15. K4MP3R

  Off-top

  Zez czy nie, nadal gdy słyszę "Yobka!" w pobliżu to mi ciarki przechodzą po plecach, bo wiem że zaraz będzie headshot z Makarov'a ;] Mimo to uważam że ich AI uległo znacznej poprawie w ciągu ostatniego roku, nie są zbyt OP ale mimo to potrafią bardzo nie miło (a może miło? ;] ) zaskoczyć nawet doświadczonego gracza, oby tak dalej
×