Jump to content

mockingbird

Member
 • Content count

  213
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

96 Good

About mockingbird

 • Rank
  PMC operator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mockingbird

  Best Way to Spend 1M for Ragman?

  I would either buy kolpaks or scav vests from him, then sell them to whoever else needs increasing their spent amount. Scav vests to Skier was probably the least bad trade if I you were to do the math, but truth be told, I just wanted to be done with it in the fewest clicks and still killing more than one bird with the same stone.
 2. mockingbird

  Pomocy !!!

  Sprawę masz u tego, od kogo kupiłeś. Support ci nie pomoże, jeśli nie kupiłeś gry u nich.
 3. mockingbird

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  Tak, w tych aranżacjach i podobno też na różnych półkach. To może być po prostu pech, generalnie tam gdzie lwy i konie to też powinna być szansa na koty.
 4. mockingbird

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  Sejfy, pokoje w ikei, pokoje w kurorcie na shoreline.
 5. mockingbird

  Killing scavs

  AI scavs won't shoot you when you play as one. Until you kill one, then they turn hostile. That's pretty much it. As a PMC, scavs are hostile towards you, and killing them is kinda expected for a bunch of quests.
 6. mockingbird

  Quest, 14 kills on woods.

  Scav runs do not count for quests. Switch to your PMC character.
 7. mockingbird

  Sprzedaż konta

  To by było na podstawie tego, że udzielona Tobie licencja jest niezbywalna i nieprzenoszalna. Pretensję miej do tego tego co napisał EULE, potem tego kto na tę EULĘ kliknął, że akceptuje. To jest paradoksalnie dobre, bo ogranicza w jakiś sposób rynek dla skradzionych kont.
 8. mockingbird

  Sprzedaż konta

  Teoretycznie sprzedać próbować możesz, natomiast zabrania tego licencja (EULA). Ostatnio były jajca i ludzie potracili konta kupowane przez G2A i innych odsprzedawców. Więc ryzyko, że sprzedane konto zostanie zbanowane jest --- a w związku z tym o kupca będzie trudno.
 9. mockingbird

  Ogromna fala banów.

  Zapominasz o jednym, to co widzisz jako jeden glitch - np. zabiłem gościa, a gdzie jego klamka, to jest jeden efekt, który może mieć wiele różnych przyczyn. Strzelanie broniami z bezpiecznych pojemników ciągnie się za tą grą już długo, problem jest cały czas naprawiany i cały czas pojawia się na nowo - bo za każdym razem metoda jego wystąpienia jest inna. I teraz, jeśli glitcher jest jeden, dodatkowo wisi nad nim widmo banana, to prędzej skiśnie niż się z kimś podzieli informacją o błędzie - mniejsza szansa na to, że metoda dotrze do deweloperów i zostanie naprawiona. I teraz dochodzimy do tego o czy mówisz: Tu wchodzimy na poziom Zen, czy jeśli drzewo upada w lesie, to robi hałas, skoro nie ma nikogo żeby go usłyszał. Jeśli błąd jest niepopularny, to warto się nim przejmować? Z punktu widzenia software developera na pewno nie. Tyle że powyższa sytuacja będzie raczej wynikiem ciężkiej pracy testerów i koderów niż myślenia życzeniowego i zakazów.
 10. mockingbird

  Ogromna fala banów.

  Tak. A wszystkim złodziejom obcinać ręce i wypalać na czole ZŁO jak złodziej. O czy my tu mówiliśmy? A tak, o grze komputerowej która jest aktualnie testowana. Możemy się żołądkować ile chcemy, polityka BSG jest taka, jak Ci napisałem. Paradoksalnie, glitcher jest z punktu widzenia rozwoju gry użyteczniejszy niż osoba która "spędza czas, integruje się", ponieważ zwraca uwagę że błąd wciąż jest i trzeba przysiąść fałda i go naprawić. Zadaniem betatestera jest grę popsuć, a zbanowany glitcher nie będzie sprawdzał czy wciąż "daje się."
 11. mockingbird

  Ogromna fala banów.

  To już chyba przerabialiśmy? Jest różnica pomiędzy tym, że ktoś modyfikował kod gry używając zewnętrznych programów, a tym że wykorzystał błąd istniejący w grze. W tym drugim przypadku winę dzieli glitcher (jeśli wykorzystał błąd żeby wygrać) i BSG, które powinno jak najszybciej naprawić swój kod. W idealnym świecie, jeśli ktoś odkryje glitcha dającego przewagę, powinien go zgłosić i nie używać... ale nie bądźmy dziećmi. Tak nie będzie. Z kolei wręczanie banana za coś co jest w jakimś stopniu wynikiem zaniedbania BSG byłoby z ich strony wątpliwe etycznie.
 12. mockingbird

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  Nie jestem pewny czy to o to, ale pan sobie obczai ammo chart: Teoretycznie parametry pocisków pozwalają zasymulować takie zjawisko, jak widać różnica w obrażeniach pomiędzy 7.62x39 BP i HP potrafi być dość znaczna, w praktyce jak dostaniesz na nieosłonięty tyłek z 7,62x51, to nie będzie do śmiechu, niezależnie od rodzaju.
 13. mockingbird

  When is the new map coming?

  @sYs didn't get the memo. Russia 2028 is the release date. Tentative.
 14. mockingbird

  Some questions from a new player.

  1. You will have to reset your account to get the in-game benefits from EoD, so yeah, best course is to have a fried help with the packing cause otherwise it goes to dev/null. 2. Nobody really knows when and how many more wipes will there be. Next update will be mostly a technical one, and we had a wipe fairly recently, so I reckon there won't be wipes for some time (don't ask me for how long tho, don't let your left hand know what your right hand is doing seems to be the order of the day) 3. Google tarkov gamepedia wiki for a list of items, what they do and where to get them. There's a few containers like Documents Case, Keybar, Medical Case, Weapons Case, Pistol Case, Ammo Case and an Item Case, they all help with inventory management. Some only hold certain types of items, others can be more universal. You can buy some of them at highest vendor levels (usually for rare loot such as bitcoins), some can be gotten as quest rewards, some spawn in raids (and people often rush such locations like mad).
 15. mockingbird

  Misja Gratitude

  Masz już komplet rzeczy do zostawienia? Jeśli tak to uderzaj do supportu z bugiem. Jeśli nie masz kompletu, co prawda to akurat to konkretne zadanie jeszcze przede mną, ale pamiętam w poprzednim patchu na innych zadaniach na dostarczenie fantów (np. farmingi u mechanika) niektóre fanty pozwalało dostarczać pojedynczo, inne zaś trzeba było mieć cały komplet zanim pojawiło się "handover", tu może mieć tak samo.
×
b38e7c858218a416ef714554dce933a2