Miovann

Member
 • Content count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutral

1 Follower

About Miovann

 • Rank
  Newbie
 1. update/patch/údržba

  Dobrý večer operátori! Upozorňujeme vás, že sme pripravený na vydanie hotfixu 0.7.5.976 Tento hotfix bude obsahovať: - Opravenú lokalizáciu hry - staré správy od obchodníkov, môžu stále vyzerať zle; - Opravený zoznam zabitých hráčov, ktorý vidíte na konci raidu; - Menší fix vizuálu jednej lokality; Uvidíme sa v Tarkove!
 2. EFT textové RPG je spustené!

  Dobrý deň operátori! Dnes by sme sa s vami chceli podeliť o bližšie informácie týkajúce sa rozširovania počtu hráčov pre nové textové RGP fórum, ktoré vychádza zo samotnej hry Escape from Tarkov. V tejto chvíli je kľúčovým problémom veľkosť mapy v Tarkove, keďže pre veľký počet hráčov je pomerne malá, tento fakt spôsobuje situáciu kedy sa v hre stretne väčší počet skupín hráčov. Následne dochádza k veľkému počtu bojových situácií, v danej chvíľu táto situácia negatívne vplýva na plnenie úloh a práve preto je skoro nemožné odísť z mapy so získanou korisťou. Neskôr plánujeme rozšírenie veľkosti mapy tak, aby pokryvala celý Norvinský región. Do tej doby by sme vám chceli ponúknuť takéto riešenie. Tento týždeň by sme chceli odstrániť realm systém – niekoľko prípadov tej istej paralelnej mapy, pričom každá obsahuje 30 skupín hráčov. Hlavné udalosti v príbehovej líniu ostanú nezmenne, ale hráči a skupiny hráčov budú trochu odlišné. Budú pripomínať existujúci systém v MMORPG. Zmeny do rôznych realm systémov budú vypočítané pre rôzne dni, tak aby sa zabránilo ich zmiešaniu. Napríklad v pondelok – mapa č. 1, utorok – mapa č.2 a podobne. Počet hráčov bude obmedzený len na základe výkonu majstrov hier, ktorí budú musieť vykonávať kvalitatívne výpočty všetkých pohybov hráčskych skupín, avšak to je iný a dlhý príbeh. V najbližšej dobe vám oznámime ako to budeme riešiť my. Zostaňte pripravení! Tarkov čaká na vás!
 3. EFT textové RPG je spustené!

  Dobrý deň operátori! Nová príbehová úloha OSN pre textové RPG! Ak teraz počas prechádzky v Tarkove narazíte na OSN APC alebo LAV nesnažte sa im vyhnúť práve naopak, pokúste sa s nimi nadviazať kontakt, prehodiť zopár slov, možno práve oni budú mať pre vás nejakú tú prácičku. Zastavíš sa v The Romp bare, alebo v Blue Helmets, tak ako to robia všetci ostatní? Uvidíme sa v textovom RPG fóre!
 4. EFT textové RPG je spustené!

  Správu o tom ako to: "berieš späť " som zaregistroval až keď si ma na to upozornil. Moja reakcia bola jasná, kedže osobne nechápem niektorých ľudí, ktorí majú negatívny postoj k niečomu o čom vlastne nemajú dostatok informácií. Rado sa stalo, že moja reakcia bola poučná.
 5. Nábory do klanů / hledám tým

  Ahoj Tomáš, odporúčam skočiť na komunitný ofico CZ/SK web: http://tarkovcsr.com/ Nižšie nájdeš aj oficiálny komunikačný kanál Discord určený pre hráčov EFT. Tam určite nájdeš ľudí, ktorí Ti radi pomôžu, prípadne tam nájdeš hráčov, ktorí budú mať nick ozačený modrou farbou ako Sherpovia a tí sa Ti určite radi povenujú. Mio
 6. EFT textové RPG je spustené!

  ZafadrCZ, predpokladám, že si pracoval vo vývojárskom tíme tak náročnej aplikácie akou je EFT aby si mohol napísať, tak nedočkavú vetu. Aktuálne sa hra nachádza v BETA testovaní a počet máp bude postupne aktualizovaný, tak aby dokázal naplniť očakávania väčšiny fanušikov. Verím, že sa oplatí počkať. Pekný večer.
 7. O chvíľu Escape from Tarkov fórum text RPG! Drahí priatelia! S radosťou vám oznamujeme prichádzajúci začiatok EFT fóra v podobe replayovej hry. Akcia vás vezme do Norvinského regiónu a do mesta Tarkov. Budete mať jedinečnú možnosť vyskúšať si prejsť príbeh v šľapajach muža, ktorého osud priviedol do špeciálnej ekonomickej zóny v Ruskej federácii. V tejto oblasti sa situácia komplikuje zo dňa na deň, pričom sa stáva ťažšou na prežitie. Neutíchajúci boj v uliciach Tarkova spôsobil medzi obyvateľmi obrovskú paniku, práve preto väčšia časť civilistov opustila túto oblasť. Zvyšní obyvatelia vytvorili gangy a vedú medzi sebou pretrvávajúce konflikty. Každý gang chce získať kontrolu nad mestom. Kriminálnici sa nezastavia pred ničím, nie je im cudzie zabíjanie civilných obyvateľov a ani priama konfrontácia s dvoma súkromnými vojenskými spoločnosťami, ktoré ich nenechajú na pokoji. V textovej roleplay hre môžete spojiť realitu s fantáziu, pričom sa dokážete ponoriť do napätej atmosféry v danom regióne. Ako ste sa ocitli v Tarkove? Aká je vaša minulosť? Aké sú dôležité udalosti vo vašej virtuálnej biografií? Odmeny a zápasy? Toto sú len niektoré otázky, na ktoré budete musieť odpovedať pri vytváraní si svojej postavy. Ako náhle získate štandardný štartovací balíček, budete môcť samostatne alebo v skupine zo vstúpiť do multisektorovej mapu Tarkova cez jeden zo vstupných bodov. Čo sa ukrýva v jednotlivých sektoroch? Čo tam bude pre vás pripravené? Kto vie? Niekedy môžete získať nápady keď si prečítate zachytené správy, použijete bulletin alebo jednoducho počúvate rozhovory žoldnierov niekde v bare. Hlavná myšlienka hry je rovnaká ako pri Espace from Tarkov – dostať sa živý z Tarkova. Otázka ostáva ako to spraviť? Každý človek to musí vyriešiť sám. Ako prvý krok si musíte zvyknúť na nové okolnosti a prispôsobiť sa podmienkam. Budete musieť nájsť dôveryhodných spojencov, kvalitné vybavenie, nadviazať obchodné kontakty. Okrem iného budete plniť meniace sa úlohy, z ktorých niektoré by vám mohli priniesť zaujímavé odmeny a nespočetné množstvo bojového nasadenia, ktoré pre vás zabezpečí špeciálne navrhnutý bojový systém. V službe budete môcť nakúpiť zbrane, vybavenie a postavy, ktoré obsahujú rôzne typy výbavy. Samozrejme vás bude sprevádzať aj herný majster, ktorý vás bude informovať o výsledkoch vašich korkov. Ak budete mať akékoľvek otázky radi vám ich zodpovieme. Textová časť RPG bola vytvorená len s úsilím komunity a s malou podporou tvorcov hry, zatiaľ čo zvyšok tímu EFT je stále veľmi zaneprázdnený vývojom hlavnej časti EFT. Prajeme vám veľa úspechov. Uvidíme sa v Tarkove!
 8. update/patch/údržba

  Keď hráč používal optiku a nastavoval priblíženie/oddialenie a mal nastavené v hre neštandardné nastavenie FOV.
 9. update/patch/údržba

  Dobrý večer operátori! Upozornenie! Práve prebieha inštalácia ďalšieho hotfixu s číslom 0.5.3.8.22. Prinášame vám zoznam zmien: opravené chyby, ktoré spôsobovali, že hráč bol za určitých podmienok odpojený z hry; opravená chyba, ktorá nastala počas nastavovania priblíženia/oddialenia v optike; opravené chyby zobrazovania v optike; opravené chyby, ktoré nastali počas držania zbraní určených na hádzanie a boj z blízka ( sekera, nôž ); opravené chyby zobrazenia kompozitných položiek u obchodníkov; opravené chyby týkajúce sa kategórie smrť/zabitie; opravené chyby týkajúce sa dynamických odleskov, ktoré spôsobovali FPS dropy;; odstránenie chyby počas načítania hry, ktorá spôsobovala hlásenie: chyba 605; opravené chyby serverov počas znovu načítania servera; opravená kritická chyba, ktorá súvisí z nabíjaním munície do zásobníka. Ďakujeme vám za prejavenú trpezlivosť, veľa šťastia v hre. Uvidíme sa v Tarkove!
 10. update/patch/údržba

  Dobrý večer operátori! Upozornenie! Začali sme nahrávať nový hotfix 0.5.1.811. Na úvod budeme aktualizovať launcher a potom servery. V tomto čase môže hra pracovať z drobnými prerušeniami. Hotfix obsahuje: opravu chýb serverov, ktoré spôsobovali zaseknutie obrazovky počas načítavania v kategórií: Awaitting Session ; extrakčný bod z názvom Smuggler's Boat bude od teraz zobrazený na mape ; pre efektívnejšiu identifikáciu psých známok majú nepriateľské prezývky namiesto názvu položky len „Dogtag“; správne zobrazenie „balíka starostlivosti“ v chate, ktoré je odoslané hráčovi v prípade ak jeho cena položiek v inventári klesne pod 291 euro; opravené niektoré pivot body pre položky; správne zobrazovanie časovača pre náhodne extrakčné body; oznámenia o liečení a lootovaní sa teraz zobrazujú v hre online; opravený shader vegetácie; možnosť zatvorenia nad mŕtvym telom už nebude zobrazená; rôzne opravy herného servera; opravené nesprávne zobrazovanie plameňov na jednom mieste v lokalite Customs; opravené nesprávne zobrazujúce sa ročné obdobie pri nastaveniach počasia (deň bol príliš krátky); všetky mieridla a optiky sú nastavené štandardne na minimálnu vzdialenosť streľby; opravené problémy s bezhlučnými krokmi; opravené vizuálne zobrazenie skreslenia v reflexných mieridlách; opravené vyváženie vybavenia AI a tabuľky lootovania; iné opravy optimalizácie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť. Uvidíme sa v Tarkove!
 11. Aktualizace a novinky

  Dobrý deň operátori! Verím, že si tieto sviatky si naplno užívate. Ako vždy, my v štúdiu Battlestate Games pracujeme tvrdo, aby sme vám mohli priniesť len to najlepšie čo existuje. Zatiaľ čo niektoré veci sú momentálne vo fáze prípravy rozhodli sme sa vám ukázať ako bude vyzerať nový model optiky typu 1PN58 NSPUM, ktorá bude obsahovať nočné videnie. Táto optika, vľak nebude prítomná v najbližšom patchy hry, ale bude pridaná neskôr postupne z ďalšími novinkami. Určite budete včas upozornení. Ďakujeme všetkým a prajeme šťastné a veselé!
 12. BANy

  Systém BANOV Dobrý deň operátori! Chápeme vaše znepokojenie nad nespravodlivými hráčmi a preto by sme vám radi vysvetlili na akom princípe pracuje náš anti-cheat: – neexistujú žiadne vlny zákazov, pretože prebiehajú každý deň; – môžete si byť istý, že všetci podvodníci dostanú BAN; – BANy za používanie bugov, alebo chýb nepoužívame; – neexistujú žiadne bany za „bez špeciálneho dôvodu“ pre lootovanie alebo používanie softwaru, ktorý je zakázany; Nižšie môžete vidieť zoznam hráčov, ktorí dostali BAN za posledné dva dni: HungryDuck (Bear) Server-Desync (Usec) Viper1989 (Usec) DMT-tripping (Bear) Slappy (Usec) BrainsyK (Usec) Topgan (Usec) Michael_S (Bear) Inevitable (Bear) Poloski (Bear) F1rst0ne98 (Usec) Synikal_Gaming (Usec) Zertul (Usec) Razoxz (Usec) Kane_357 (Usec) BaronYeh (Usec) Heretic_ (Usec) Makagon (Bear) IBashU (Bear) CHECK11 (Usec) stunnnnnnnnnnna (Bear) Kario1337 (Usec) KingAndy (Bear) Scirca (Usec) IndirectlyK (Usec) CBRU-KingCon (Bear) HateHate (Usec) Xudongsheng (Bear) Simon_Riley (Bear) 141azrael (Bear) Miggs (Usec) Gatorr (Usec) Its_DeadBoy (Usec) Lozioelfo (Bear) nanaminagi (Bear) Tenebrae (Usec) GOOSD (Usec) hiro200 (Usec) Topsi-tops (Bear) Ebola (Usec) Rec01L (Usec) Z1Chigga-Jz (Usec) Jesse_James (Bear) Yeb (Usec) Gandjubas (Usec) ganjinplayer10 (Usec) TaylorRVLN (Usec) Berr (Usec) skylleur (Usec) Dudensack23 (Usec) WhitwMike (Bear) WhiteDynamite (Usec) GeneralFredQC (Usec) Mulch (Usec) SMF_Wakefield (Bear) Goksel_bozz (Usec) flushyflush (Usec) Falcon1-1 (Usec) FlabbeRiFiC (Usec) ryk_Sako (Usec) LarryHotdogs (Usec) Daretos (Bear) Trungar (Usec) Terryfoldflaps (Bear) Pappel (Usec) Pan_Klic (Usec) xXQuickscopeXx (Usec) McCracken71 (Usec) Spooon (Bear) rhythms (Usec) Kleaticus (Usec) Soupernat (Usec) INoEnglish (Usec) HadesDean (Usec) scottii (Usec) OrangeLion (Usec) Keystone1 (Usec) SamiAm (Usec) ibimsunix (Usec) Waffle_mZk (Usec) Revelation (Usec) Vossen (Bear) CO6P_Autistic (Usec) SleepySir (Usec) ThisGame5ucksDE (Usec) Arigatodesu (Usec) SparKy (Usec) Topixx (Usec) torkovman (Bear) madroce (Usec) Blushy (Usec) Schnack (Usec) JackieXan (Bear) Vida033 (Usec) Xentran (Bear) Tortooga (Usec) justinl (Usec) Manieks (Usec) Nebulae (Usec) HobbsTheGoodest (Bear) Žiadame vás aby ste sa zdržali zverejňovania screenshotov zo štatistík s cieľom obviňovať niekoho, pokiaľ ich nie je možné považovať za dôkaz. Nezverejňujte taktiež žiadne videá a odkazy na internetové stránky, ktoré obsahujú zakázaných výrobcov softwaru, alebo akékoľvek informácie, ktoré sa týkajú nelegálnych softwarov, pretože tým porušujete pravidla fóra. Ak raz dostanete BAN je to navždy, toto rozhodnutie už neprehodnocujeme. Spoločne s BANom na účet bude hráč permanentne zakázaný aj na fóre. TARKOVCSR
 13. Aktualizace a novinky

  Dobrý deň operátori! ************************* 1. PT Práve sme obdržali čerstvé informácie týkajúce sa známej lokality Shoreline. Jeden z našich skautov dokázal prejsť za hranice dostupnej mapy. Bohužiaľ počas cesty sa stretol s mnohými nepriateľskými kontaktmi a zomrel. Predtým ako naposledy vydýchol dokázal nadviazať spojenie a poslal nám zopár fotografií, ktoré stihol spravil tesne pred smrťou. Signál v lokalite je slabý takže prenos dát je pomalý a obrázky sa nahrávajú postupne. Teraz vám prinášame tie, ktoré sme už prijali a ostatné budú posielane priebežne. Teraz keď už máme nejaké stopy, môžeme postupne vytvoriť plán ako dokážeme uniknúť z tohto zničeného mesta. Zostaňte trpezlivý a očakávajte ďalšie správy! Koniec..... -Mio-
 14. Klíče do BETY - Soutěže a giveaways

  Dobrý večer operátori! Dovoľte nám predstaviť prácu víťazov v #Halloween súťaži u nás v Tarkove. Nech sa páči tu sú screenshoty. Autori týchto fotografií dostanú slušný balík zbraní a predmetov, rovnako ako aj 500 000 herných rubľov, ktoré môžu využiť v Tarkove. Ďakujeme všetkým účastníkom súťaže! Ako náhle budú nové súťaže a úlohy budeme vás informovať v príspevkoch. Víťazní autori, uistite sa že môžete prijímať súkromné správy. V najbližších dňoch vás budeme kontaktovať. #EscapefromTarkov Zoznam vítazov: 1. Jerry Arildsen 2. Honza Smetana 3. Devon Koelsch 4. Michael Aspinall http://bit.ly/2hLI5g5 5. Yann LeLoup http://bit.ly/2AnVwus 6. Felipe Hitoki 7. Radim UnaidedPuppy Glovacký 8. Olmah Landry http://bit.ly/2y80NEX 9. Connor Brown http://bit.ly/2hKAxKC 10. Filip Socha http://bit.ly/2j6Qrm5 Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili vážime si vaše úsilie. Celý tím @TARKOVCSR vám blahoželá, užite si ocenenia. P.S. našiel sa v tomto poste niekto s CZ/SK komunity? link na fotky: -Mio-
 15. update/patch/údržba

  Vážení fanúšikovia! Uvedomujeme si, že obchodníci sa vám nezobrazujú. Prosím nezabúdajte, že v Sant Petersburgu je momentálne neskoro ráno, takže takýto stav môže chvíľu trvať. Prijmite naše hlboké ospravedlnenie, zároveň vám veľmi ďakujeme za prejavenú trpezlivosť a pochopenie počas tohto obdobia. Ako náhle uvidíte opäť obchodníkov, tak neváhajte a uverejnite to kľudne na fóre, alebo na FB stránke. -----UPDATE----- Hra Escape from Tarkov je momentálne nedostupná, ako náhle budeme mať odpoveď a riešenie jeho implementácia bude medzi prvými krokmi. Ďakujeme vám za pochopenie. S úctou Colonel Twerkins