Jump to content

bl0h00

Member
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutral

About bl0h00

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

302 profile views
 1. bl0h00

  Tarkovski bazar

  Sprzedam Factory Key => interesuje mnie: gamma, keybar, klucze do kas (oprocz goshan)
 2. bl0h00

  Rank the weapons.

  I'd say, according to what u've wrote, best one is AK-74N. Once you get some money + lvl, you can start trying M4. These 2 are all around weapons which you can take on any map. All AKM based weapons(AKMS, VEPRs) got kinda high recoil (compared to AK-74N). Some people like SKS, but it is semi-auto + only 20 bullets in mag and long time reload as far as I remember. SMGs are fun only on factory I guess, untill you meet heavy armor opponent. Havent tried remington yet (lvl 4 peacekeeper). Snipers are not very usefull at the moment, but maybe you can try something on shoreline now. These are just my opinions, no hate.
 3. bl0h00

  Stability decreasing by the day?

  Well, I've spent like 20 minutes searching for enemy in resort on shoreline, with my friend, because we've heard him constantly reloading. It was a sound bug and it happens like every 2nd game now, kinda confusing.
 4. Chodziło mi oczywiście o ludzi-graczy. Biedak, nie w sensie ubogi, tylko, że nie miał czasu na reakcje, bo pewnie nawet przeciwnika nie widział/slyszał (mając na uwadze obecne bugi dzwiękowe i związane z działaniem serwera/internetu). A jeżeli chodzi o cel gry, to przeczytaj sobie jej nazwę na głos, zabijanie graczy za wszelką cenę jest opcjonalne. Level mówi dokładnie o tym co piszesz => czasie poświęconemu grze, jak grasz juz pare godzin to stać cię na zwykły pistolet, z czasem potrzebnym na wbicie lvl 10, juz spokojnie możesz chodzić z kałachami, bo 50% botów je ma. Nie widzę sensu w kitraniu high endowego ekwipunku i bieganiu z siekierą po marked sites/218 czy innych miejscówkach, bo może zrespi się as val czy inny karabin, a potem kitraniu go w ekwipunku, bo szkoda stracić. Ta gra polega trochę na tym, że w każdej chwili możesz ten ekwipunek stracić. Nie powiesz mi, że nie miałeś sytuacji w której zabiłeś kilku graczy, wiesz ze idą kolejni i serducho podchodzi ci do gardła, bo albo zyskasz od groma lootu albo stracisz to co masz. Strzelaniny na średnim dystansie, to jest to co jest najlepsze w Tarkovie. O to tutaj chodzi, a nie o lataniu po łące, bez żadnych zmartwień. Nie powiedziałbym "zgodnych z zasadami gry", raczej "jeszcze nie uwzględnionych w zasadach gry". Mam nadzieję, że twórcy wymyślą sposób, który będzie karał graczy używających znane, ale jeszcze nie naprawione bugi. Mając na uwadzę to, czym gra stara się być, wątpie, żeby twórcy w jakikolwiek sposób popierali glitchowanie w gamma, po prostu nie karali tego zachowania, bo za dużo graczy by stracili, ale na tę chwilę ten problem jest chyba całe szczęście rozwiązany. Nie zaskoczyłeś mnie, ale skoro masz ten ekwipunek to używaj go, bo jak wszyscy będą grali jak Ty, to na każdej mapie będą pojedynki na miecze.
 5. Glitche? "Farmienie" skilli przez 50h? Bieganie z toporem i chwalenie sie zabijaniem ludzi? Przeciez przy obecnych lagach w początkowej minucie, bądź dwóch, biedacy pewnie nawet was nie widzieli, albo wyładowali cały magazynek, ale desynch był zbyt mocny. Poza tym mając ponad 10 lvl i biegać z toporem to chyba nie ma się czym chwalić. Topornicy obecnie sprawiają, że gra jest "broken", ale w sumie patrząc na takich "graczy" jak wy, to może ten temat zostanie bardziej nagłośniony i devsi w końcu coś z tym zrobią. Tarkov podobno stawia na realizm, postarajcie się może grać w tę grę "the way it was meant to be played", a jak chcecie biegać po 200km/h i zabijac ludzi z topora to może przerzućcie się na jakąś free to play strzelankę czy jakiegoś PUBG. Ja rozumiem, że to jest beta i szukanie bugów jest ok, ale wymienianie się publiczne sposobami z "szarej strefy" na wymaxowanie postaci jest trochę nie w porządku. P.s. Nie bóldupię, gdyż mam ekwipunek pełen fort armorów, hełmów, najważniejszych kluczy, hajsu i prawie wymaxowanych traderów, ale zdobytych w normalny sposób, grając, a nie farmiąc 50h skille i pendrivy (w statystykach mam tylko 1 run-through).
 6. bl0h00

  "Optimization of RAM"

  Same here, but after patch, Factory is also stuttering. 100% RAM usage and from time to time also ~90% cpu usage. 8gb ram and gtx 970
 7. bl0h00

  Błędy w dźwięku (strzały obok mnie)

  Niestety takich błędów dzwiekowych troche jest. Jak grasz teamowo, czasem słychac jak kompan przeszukuje skrzynke 50 metrów dalej, a słyszysz to jakby było zaraz obok ciebie. Z tłumikami jest rzecz taka, że na chwilę obecną, przynajmniej u mnie, na ogół nie da rady zlokalizować skąd do ciebie strzelają, no i dochodzą błędy, że słyszysz np. strzały w lewej słuchawce => odwracasz się o 180 stopni i ciągle je słyszysz w lewej słuchawce. Pewnie trzeba czekać aż to poprawią.
 8. bl0h00

  Olloch's win the day giveaway

×
b38e7c858218a416ef714554dce933a2