Kalashnikov911

Rookie
 • Content count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutral

About Kalashnikov911

 • Rank
  Newbie
 1. Armor Is Stupid

  4.30
 2. oficjalna wymiana/handel przedmiotami

  Jak Cie oszukam to mi zhakujesz płytę główna i dasz bana na windows?
 3. Need a bear to help me

  Unbelievable I have done it on my first try, maybe becouse I am always in a full gear and I am not trying to do this quest with hatchet or makarov? Change your playstyle for more dynamic, dont worry about losing your stuff, hit factory and pufff magic, quest done.
 4. Need a bear to help me

  So maybe epsilon is not for you if you cant earn it in the fair way? Now you just want to destroy someones raids becouse there will be -2 PMC just from the beginning.
 5. POTRZEBNA WASZA POMOC!

  Jestem chamem i bucem dlatego prezentowana przeze mnie forma retoryki wygląda jak wygląda. Najbardziej nie lubię jednak ignorancji i braku umiejętności przyznania się do luk w wiedzy (jakby to było coś złego). Poza tym zastanawia mnie czemu ankieta nadal wisi w niepoprawnej formie więc tak naprawdę głosowanie jest nic nie warte. Nie zostały wyciągnięte ŻADNE wnioski z powyższych wypowiedzi. O czym to świadczy? Poza tym ta gra NIE JEST dla graczy "casualowych". Jak nie potrafię grać w FIFE albo NFS to nie gram. Proste? Odnośnie stalkera powiem tylko jedno suwadło w AK z lewej strony
 6. POTRZEBNA WASZA POMOC!

  W takim razie należy ankietę zamknąć i założyć nową POPRAWNĄ i tyle.
 7. POTRZEBNA WASZA POMOC!

  Dalej nie rozumiesz, nie wiem czy jest sens z tobą/wami dyskutować. ANKIETA JEST ŹLE SKONSTRUOWANA. PYTANIE O OPINIE SPOŁECZNOŚCI NIE MA SENSU. Ta gra ma być realistycznym i hardcorowym FPS. Wiec tłumaczenie ma być POPRAWNE a nie JAK LUBI społeczność. Fajnie że ludzie mogą się wypowiedzieć, ale akurat na ten temat moim zdaniem nie powinni jeśli nie posiadają odpowiedniej wiedzy. Od tego są eksperci albo ludzie obyci w temacie żeby z nimi skonsultować takie wątpliwości. Z ludźmi możesz skonsultować jaką chcą czcionkę a nie takie rzeczy. Widać że też masz problem z czytaniem ze zrozumieniem i jak ktoś chce RZETELNIE wytknąć Ci błąd który popełniasz to masz to w dupie. Poza tym nie uważam żebym Ciebie obrażał więc może przestań tupać nóżką przeczytaj jeszcze raz posty w tym temacie i zastanów się "może gość ma racje", "hmm, pomyśle nad tym" a nie uga buga koniec dyskusji ja tu tylko chce ankietę zrobić nie obrażaj mnie. @Forien Jeżeli propozycja jest poważna to przynajmniej póki co muszę odmówić z braku czasu aczkolwiek kto wie co w przyszłości.
 8. POTRZEBNA WASZA POMOC!

  Zarzuty o braku podstawowej wiedzy są jak najbardziej na miejscu ponieważ nie muszę was znać osobiście ponieważ dajecie świadectwo swojej wiedzy przez założenie tej właśnie ankiety w takiej a nie innej formie z taką a nie inną treścią w poście głównym. Jeżeli rozumielibyście zagadnienia z zakresu nazewnictwa (szczególnie rosyjskiej w tym przypadków) broni palnej i transkrypcji ich nazw na język polski ta ankieta wyglądała by całkiem inaczej a nawet śmiem wątpić że nie byłaby w ogóle potrzebna. Ponieważ nie uważam za rozsądne pytanie laików (nie chcąc nikogo urazić ale zakładam że 80% społeczności EFT to laicy a tylko garstka z nich to pasjonaci z odpowiednią wiedza) o takie kwestie. Lepiej było by poświecić trochę czasu zrobić rozeznanie w sieci dowiedzieć się jak to powinno wyglądać a w razie potrzeby skontaktować się z jakimś ekspertem w tej sprawie żeby tłumaczenie było zrobione POPRAWNIE a nie POD WIĘKSZOŚĆ GRACZY BO TAK ZAGŁOSOWALI (nie oznacza to że głosują oni poprawnie, ponieważ mogą nie posiadać wiedzy na ten temat więc kierują się tylko tym "co kto lubi" albo "tak chyba będzie lepiej)
 9. POTRZEBNA WASZA POMOC!

  Ankieta jest nic nie warta bo złe sformułowana. Ankieta powinna mieć opcje do wyboru: czy wybrać transliterację angielską, czy polską. TYLE. Dla mnie oczywiście powinna być transliteracja polska. Jak ktoś nie potrafi dojść do wniosku że wymieniony na angielsko języcznym forum AS VAL to u nas AS WAŁ to gra chyba nie jest dla niego skoro przerastają go takie proste rzeczy. Jak zwykle ludzie bez podstawowej wiedzy na temat zagadnienia próbują je w jakiś sposób ugryźć. Należy nadmienić że w gronie ekspertów i innych specjalistów do spraw broni głownie używa się transkrypcji polskiej. Pomijam już to że część społeczności EFT nie rozróżnia ak-47 od ak-74 czy AKM itp