Jump to content

wadexas

Member
 • Content count

  87
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Positive

7 Followers

About wadexas

Recent Profile Visitors

986 profile views
 1. wadexas

  Squad up

  Sveiki kas ieško komandos ar šiaip su kuo sužaisti, junkitės į ts (ts.screw.lt) discord irgi https://discord.gg/yVNz2A ir sau smagiai prisidėkite prie mūsų ir žaisim.
 2. wadexas

  Vertimas

  Sveiki visi turiu naujienų iš komandos EFT, kaip ir matote forume, buvo sukurta skiltis ir pateikta informacija apie žaidimo vertimą, tad norėčiau paprašyti jūsų prisidėti prie viso to ir padėti mums išversti žaidimą Lietuvių kalba. Na tai yra ganetinai lengva tik reikalauja laiko jei turite noro ir galimybę padeti išversti žaidimą paspauskite šią nuorodą https://translate.escapefromtarkov.com/project/escape-from-tarkov/lt# ir pradėkite sekmingai versti žaidimo elementus, prašyčiau nerašyti nesamonių ir kitokių š nes už tai bus baudžiama ir aš peržvelgsiu viska, labai būtų gerai mum visa tai išsiversti ir turėti pilnai išverstą žaidima Lietuvių kalba, nes tai būtų geras atnaujinimas ateityje mūsų lietuvių bendruomenei supaprastintų žaidima ir būtų lengviau orentuotis.
 3. wadexas

  Šis atnaujinimas

  Update įspudžiai ir informacija kuria sužinojau bežaidžiant šį update; Pirma norėčiau pasakyti mažėsnis skaičius Hatchlingų sutinkamas, labiau visi dabar nešasi ginklus ir šaudosi tai padidina pvp kiekį. Antras nebebūna awaiting server response arba random lužimų nuo serverio besijungiant[na manau gali vistiek būti jei bus didelė serverio apkrova].Trečia naujai perdaryta sistema neperšaunamų liemenių tai yra ,kad jos dabar turi veikti kaip tikros liemenės ,o ne kaip seniau Fort armor'as buvo iki galo dabaigtas ,o PCA po trijų šuvių luždavo, šį update PCA armor turi 60/60 apsaugą, 3M[Naujoji liemenė] turi 40/40 apsaugą, o fort armor turėtu dabar tureti nuo 90-100 apsaugą nuo kulkų, šis update pagerino liemenių sistemą taip pat kaip ir šalmų, naujasis šalmas Kolpak 1S shockproof helmet yra skirtas riaušes stabdantiem pareigunam tai kiek žinau jokios apsaugos prieš ginklus nera.Ketvirta scav'ų išdestymas kitoks negu prieš tai visur galima jų užtikti nes jie vaiksčioja dabar nebestovi vietose kaip seniau. Penkta buvo dadėta dar kitokių šiaip sau daiktų pvž statulele balioneliai ir pnš[manau bus skirti naujiem quest]. Tai kaip ir trumpas detalus aprašymas apie update pirmąją diena jei kažką praleidau ar nepamačiau galit parašyti šioje temoje bandykime vienas kitam padėti ir suteikti informacijos tobulesniam žaidimui :).
 4. wadexas

  Stream

  Visi kas negaili laiko užsukit į jo streamą ir pafollowinkit ir kartu pažiūrėkit streamą jei neturit žaidimo arba laisvo laiko turit
 5. That akm is pretty attractive
 6. wadexas

  Atnaujinimai

  Šiom dienom kolkas bus tik hotfixai, pagrindė išeis pataisymai questų sistemos ir pnš, arba įkels po 1-2 questus tam tikram trader'iui. Wipe nežinau kada bus bet manyčiau bus spalio vidurį arba pabaigoj (arba išvis nebus tuo metu nes nera tikslios informacijos niekur) tiksliai negaliu pasakyt nes neturiu jokios informacijos tik turiu tam tikrų žinių. Del čyterių forume nekurkit ir nerašykit temų, to nereikia nes sistema čia yra kitokia jie renka informacija apie čyteri ka jis gali ko negali ir veliau surinkta informacija panaudoja ateinantiem čyterių ban wave'am. Jei kas turit klausimų ar ko nors rašykit į pm visad atrašysiu, o jei kas dar nori kartu pažaist mielu noru galiu priimt į pm tik brukštelt reikia :D. P.S Vertimų čia nekelsiu šitam forume nes 80% lietuvių neskaito kas čia parašyta ir skaito angliškai, jei reikės ir noresit galesiu kelt vertimus su kiekvienu update arba patch/hotfix :). -W
 7. wadexas

  Komanda

  Jei kas nori sužaist parašykit į pm duosiu discord linka į musų grupė.
 8. wadexas

  Shotty speed loaders

  I think the reload will be learn't by playing cause there are alot of skills that aren't released yet.
 9. Hmm i would recommend trying the oldest ones or semi-old ones.
 10. have you tried using old version of nvidia drivers?
 11. I would say its game end problem, cause the lack of optimization so my suggestion would be try my made settings for me it worked but my pc isn't high end.
 12. The thing is i said i would love to see randomized player level groups vs randomized player groups maybe cause now if you go with group you get a couple of solo players and thats all 0 pvp?
 13. It isn't a restriction just a suggestion ? we'll see how it rolls out in the future, and the premade thing works if your in group the example of this system is survarium a f2p game that uses that system but it lacks things that need to be worked on. It's just a early stage we dont know what will happen we'll see thats all.
 14. Mine suggestion would be make a premade[users that use 3rd party software for communicating like skype/discrod/teamspeak/raidacall] matchmaking so premades vs premades would go into fight and solo vs solo, i would like that thing much easier to do i would think, your idea is not bad but would be hard to implement because of complexity of that mainly we need voip and the headsets we'll see how they work, your idea sounds cool.
 15. wadexas

  Upcoming Giveaways and Contests

  Faster than lightning
×