Jump to content

Forien

Member
 • Content Count

  1,103
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Forien last won the day on November 19 2018

Forien had the most liked content!

Community Reputation

793 Very Important

4 Followers

About Forien

 • Rank
  Survivor

Recent Profile Visitors

1,612 profile views
 1. Forien

  Reduce gun accuracy

  Guns are accurate. They shoot straight, not on 45 degree angle like in CS, CoD and other arcade "shooters" when you don't ADS. Agree on center of mass, but do not mix that with "guns are too accurate, nerf them" crap.
 2. Forien

  Nowy gracz szuka mastera

  Jeśli kolega ma te 20+ lat, to zapraszamy na naszego Discorda: https://discord.gg/UbaMW5M
 3. Hundreds (if not thousands) of players trying to mash their purchase buttons at the very same exact timer and you are shocked that your did not get it. Ping is what matters. And obviously, people living closest to the main server where trading happens have advantage. But sure, blame it all to macros, if that's what let's you sleep at night.
 4. It turns on only when you click it. And it stays on unless you turn it off. Works perfectly for me. And i do not want it to be disabled because you can't use it properly...
 5. Forien

  Dwóch na jednego

  Sytuacja zmienia się na lepsze cały czas. Cheaterów nie ma tylu co kiedyś (ba, w tym wipie miałem może 3-4 podejrzenia o cheaty, żaden nie był oczywisty). a i z desynciem jest coraz lepiej
 6. Forien

  Dwóch na jednego

  Na 10 "cheaterów", 5 jest po prostu lepszych, 4 miało przewagę w desyncu, a 1 to prawdziwy cheater
 7. Forien

  Dwóch na jednego

  Nie twierdzę, że płaczesz ja właśnie kocham ten klimat Tarkova
 8. Forien

  Dwóch na jednego

  Tak. Bo to nie jest Battle Royale (dzięki bogu), tylko "symulator" pola walki. Na polu walki nigdy nie masz pełnej wiedzy przeciwko komu jesteś. Twoim zadaniem jest zebrać dane o przeciwniku i podjąć najlepszą decyzję, która pozwoli Ci przeżyć. Tarkov nie polega na strzelaniu do wszystkiego, co się rusza. Bardzo wiele osób podejmuje decyzje o zignorowaniu kilku scavów, albo graczy, jeśli bezpośrednia konfrontacja jest zbyt ryzykowna. (a pozostawione scavy mogą służyć jako "alarm" o obecności innych graczy) Na przykład, jak idę bardziej eko (np. mosin albo pistolet) i widzę drużynę 3-5 graczy w pełnym oporządzeniu, to ich olewam. Może i byłbym w stanie zabić 2, zanim by mnie znaleźli, ale co mi to da, jeśli pozostali mnie dorwą? Tarkov polega na tym, aby przeżyć rajd i wynieść jak najwięcej lootu (albo zrobić misje). Poza tym Tarkov to gra z naciskiem na współpracę. Często spotkasz się z opinią, że najlepiej w tarkova gra się w 2 lub 3 osoby, mimo że max w drużynie jest 5 graczy. Grający solo stawiają się w niekorzystnej sytuacji, ale wiele osób decyduje się na grę w pojedynkę z powodu zwiększonego wyzwania. Historie o całych teamach zabitych przez pojedynczą osobę (bądź drużynę dwóch) nie są również ani przesadzone, ani rzadkie.
 9. Forien

  Problem z fps

  A czy ja twierdzę, że skutkowałby freezem? Twierdzę, że gdyby problemem był throttling, to gra chodziłaby na wyższych fps na początku, a po chwili dopiero by fps spadły.
 10. Forien

  Problem z fps

  Też uważam, że throttling objawiałby się nagłym spadkiem fpsów, a nie stabilnie niskim poziomem. Jak na moje procesor właśnie nie wyrabia z powodu niskich zegarów (zgadywałbym 3.6GHz?) Ale dopóki OP się nie wypowie to możemy gdybać @MINDBLOWER
 11. Forien

  German PMC

  USEC doesn't mean USA or American. USEC is private company, lore-wise it's global and comprises of many different nationalities. Just role-play german into it, lol. And since it's international private military company, it's only natural they all talk in English. No need for new PMC.
 12. Forien

  Clin Wiper for Visors

  Was suggested millions of times before. And I'm not even mad, I will upvote this idea a million times more if needed
 13. Forien

  Problem z fps

  Problem nie jest z kartą, tylko z procesorem. Na tej karcie spokojnie możesz mieć płynne ponad 60 klatek w rozdzielczości 1080p, ale stopuje Cię procesor. Jaki masz? EDIT: A ok, nie jestem miłośnikiem rynku mobilnego, więc nie zauważyłem, że podałeś. Tyle, że nie mogę znaleźć specyfikacji dla "i7-8650H". Najbliżej znalazłem i7-8750H, który za ciekawie nie wypada z podstawowym zegarem 2.2 GHz. Nie mam pojęcia, czy da radę go podkręcić, a to i tak jeszcze nie ten procesor, który wymieniłeś. W skrócie: laptopy do gier to mit. Nawet jak dają radę, to w tej samej cenie złożysz mocniejszego PC. EDIT2: spróbuj w ustawieniach windowsa ustawić Tarkova jako aplikację "high performance" (wysoka wydajność), może to zwiększy nakład sprzętu. Ale ponownie - nie jestem miłośnikiem rynku mobilnego
 14. Forien

  Adding Full Conceal Glocks!

  So instead of having just normal Glock taking 2x1 space, you want way more expensive 2x1 pistol that is potentially easier to break?
 15. Forien

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  Często widać Item Case za 2x Item Case, oczywiście tu widać co jest scamem. A "item case za item case" to chodzi o to, że jest szansa, że oddasz swojego pełnego stuffu item case'a. Lepiej wystrzegać się barterów.
×
b38e7c858218a416ef714554dce933a2