Jump to content
xJustin_Case

Hideout Hakkında Yeni Bilgiler

Recommended Posts

xJustin_Case

Merhaba Kaçaklar!

Hideout yakında geliyor, bu yüzden hafızanızı yenilemek istedik!

Tarkov'dan kaçma işlemi dışarıdan gözüktüğü kadar kolay değil. Karakterlerimiz güç kazanmak, eşyaları depolamak, silah ve teçhizatları zulalamak için bir yere ihtiyaç duydular. Başka bir deyişle, oyunun ana amacını başarmaya önceden hazırlanmak için.

Oyuncu, Hideout'un yapımına ve düzenlemelerine sıfırdan başlar, yaşamı sürdürmenin hiçbir yolu olmadan terk edilmiş ve darmadağın olmuş bir bomba sığınağı bulur. Mütemadiyen inşa edilen ve geliştirilen Hideout modülleri, elektrik jeneratörü, su toplama sistemi, havalandırma, sağlık iyileştirme tesisi, gözlem merkezi, ısıtma, banyo ve diğerleri, oyuncular karakterlerini çeşitli parametrelerini geliştirecek.(baskın dışı sağlık, hidrasyon ve enerji rejenerasyon hızı gibi.) Ayrıca oyuncular ilaç, mühimmat ve çeşitli kaynaklardan diğer eşyaları imal edebilme şansına sahip olacak. Gözlem merkezi iyileştirmeleri, tüccarlarla çalışma, SCAV oynama ve daha pek çok konuda yeni fırsatlar sunuyor.

Hideout'un çalışma koşullarını korumak için, oyuncunun yapması gereken ilk şey yakıt tüketen jeneratördür. Yakıt eksikliği ile birlikte, üretimi ve yenilenme karakteristikleri yavaşlar veya bozulur. Ayrıca, paket boyutunun doğrudan Hideout boyutuna bağlı olacağı da belirtilmelidir. Sınırlı Sürüme sahip oyuncular daha büyük bir Hideout'a sahip olacaklar.(3.seviye)

Hideout'un temel modüllerine ek olarak, oyuncu yaşam standartlarını ve güvenliği büyük ölçüde artıran, beceri seviyelendirmeyi hızlandıran, benzersiz öğeler ve kaynaklar üretmeye izin veren ve sadece yeni evinizde sıcak bir his ve konfor katan elit modüller kurabilecek.

Silahlarınızı deneyebileceğiniz tam teşekküllü bir poligona ilginizi özellikle çekmek isteriz.

Hideout oyunun bir parçası olacak. karakterinizin baskın dışındaki işlemlerini, sağlık yenileme, boyut, tüccarların yeni servislerine erişim, obje araştırmaları ve Escape From Tarkov dünyasındaki etkinlikleri göreceksiniz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2