Jump to content
NuclearMessiah

Pytania i odpowiedzi na temat Kryjówki

Recommended Posts

NuclearMessiah

Pytania i odpowiedzi na temat Kryjówki

Uciekinierzy,
Wraz z nadchodzącą premierą kryjówki w EFT, zebraliśmy dla was trochę pytań i odpowiedzi.

Pytanie: Kiedy premiera kryjówki ?
Odpowiedź: Wraz z patchem 0.12

Pytanie: Czy będziemy mieli możliwość dodawania własny obrazów jako plakatów w kryjówce ?
Odpowiedź: Jeszcze nie

Pytanie: Jak dokładnie będzie działał sytem craftingu ? Po prostu jeden click i gotowe ?
Odpowiedź: Będziesz potrzebował  paru określonych przedmiotów, następnie click i czekasz aż przedmioty się wytworzą.

Pytanie: Czy kryjówka może zostać najechana przez innego gracza lub AI ?
Odpowiedź: Nie, kryjówka nie może zostać najechana.

Pytanie: Czy będziemy mogli tworzyć amunicję lub uzbrojenie w kryjówce ?
Odpowiedź: Amunicję - tak.

Pytanie: Jak będziemy mogli ulepszyć kryjówkę ? Potrzebujemy przedmiotów, misji itp. ?
Odpowiedź: Tak, będziesz potrzebować przedmiotów, odblokowanych handlarzy, wykonanych zadań, umiejętności i pieniędzy.

Pytanie: Jak mocno będziemy mogli dostosować kryjówkę ? (czy możemy dowolnie ustawiać meble, kłaść na nich przedmioty\uzbrojenie itd.)
Odpowiedź: W 0.12 nie będzie jeszcze tak dogłębnego dostosowywania. Na razie jest to pierwsza implementacja kryjówki z jej podstawowymi funkcjami.

Pytanie: Czy będziemy mogli chodzić po kryjówce, czy może to będzie coś w rodzaju menu ?
Odpowiedź: Tak, będziesz mógł się tam przemieszczać.

Pytanie: Czy kiedyś dostaniemy różne rodzaje kryjówek ?
Odpowiedź: Prawdopodobnie nie.

Pytanie: Nikita, jakie funkcje kryjówki najbardziej ciebie interesują ?
Odpowiedź: Generator oraz crafting.

Pytanie: Czy nasza postać po skończonym raidzie od razu wyląduje w kryjówce, czy może w menu będzie po prostu przycisk "HIDEOUT" ("Kryjówka").
Odpowiedź: Będzie przycisk.

Pytanie: Gdzie na mapie gry znajduje się kryjówka ? Czy będzie ona dostępna dla gracza w przyszłości, gdy wszystkie mapy zostaną połączone ?
Odpowiedź: Kryjówka jest osobną lokacją znajdująca się poza światem gry.

Pytanie: Czy będziemy mogli zbudować tzw. Chillout Lounge ?
Odpowiedź: Tak, nazywa się to po prostu miejscem do odpoczynku.

Pytanie: Czy będziemy mogli zaprosić nasz zespół do kryjówki ?
Odpowiedź: Jeszcze nie.

Pytanie: Czy będziemy musieli sami złożyć PC z części dostępnych w grze, by mieć dostęp do pchliego targi itd. ?
Odpowiedź: Nie, nie jest to planowane, aczkolwiek w przyszłości będzie możliwość zbudowania farmy bitcoinów.

Pytanie: Czy będziemy mogli używać przedmiotów, które znajdujemy lub kupujemy ? Takich jak zapalniczki, papierosy, butle z gazem, mydło itd. ?
Odpowiedź: Jeżeli masz na myśli odpalenie zapalniczki lub zapalenia sobie papierosa itp. - nie, jeszcze nie.

Pytanie: Czy w kryjówce będziemy mogli mieć zwierzaki ? Np. kota ? (tworzenie i dostosowanie własnego kota proszę)
Odpowiedź: Dostosowanie i tworzenie kota... w EFT.
(Ode mnie, te pytanie poprawiło mi humor :D)

Pytanie: Czy jest planowany jakiś pokój aktywności ? Swojego rodzaju bar ? Mam nadzieję, że będziemy mieli opcję jakiejś rozrywki po raidzie. Szczególnie gdy jesteśmy w kryjówce i nasza postać się leczy. Bilard albo poker ?
Odpowiedź: Różnego rodzaju minigry zostaną dodane później.

Pytanie: Czy wraz z kryjówką zostanie dodane leczenie się poza raidem ?
Odpowiedź: Tak.

Pytanie: Stojak na broń albo na inne zdobycze ?
Odpowiedź: Mamy coś takiego w planach.

Pytanie: Czy możesz wyjaśnić system muzyki\wideo o którymś kiedyś wspominaliście ?
Odpowiedź: Jeżeli masz na myśli słuchanie własnej muzyki poprzez odtwarzacz w grze, tak jest to w planach. Będziesz mógł umieścić swoje utwory w specjalnym folderze i odtworzyć je w grze.

Pytanie: Czy strzelnica w kryjówce będzie miała jakieś "challenge" (np. ruszające się cele i zliczanie punktów) ?
Odpowiedź: Nie, nie jest to w planach.

Pytanie: Czy leczenie po raidzie zawsze będzie miało miejsce ? Jeśli tak to czy zostanie to dodane od razu wraz z kryjówką, czy później ?
Odpowiedź: Odpowiedź znajdziesz wyżej. Zostanie dodane wraz z kryjówką.

Pytanie: Jaki wpływ na grę będzie miała kryjówka ? Jaki jest cel jej ulepszania, co możemy w niej robić, czy będziemy w niej mieli pierwszą osobę (chodzi tu prawdopodobnie o widok z pierwszej osoby) ?
Odpowiedź: Wszystko zostało już wyjaśnione wcześniej.

Pytanie: Czy w grze będą związane z ewolucją i konserwacją kryjówki ? Odnośnie do różnych edycji gry, czy ktoś z edycją standardową będzie mógł ulepszać kryjówkę w takim stopniu jak ktoś, kto posiada EODa ? Czy wystartujemy z kryjówką jednakowo, czy osoby z droższymi wersjami będą miały większe kryjówki ?
Odpowiedź: To również zostało już wyjaśnione.

Pytanie: Czy będziemy mogli mieć jeszcze więcej miejsca w stashu (więcej niż EOD) ?
Odpowiedź: Nie.

Pytanie: Jak działa kryjówka w ogóle ? np. wchodzenie i wychodzenie z niej, naciskasz przycisk, by do niej wejść lub wyjść ?
Odpowiedź: Wyjaśnione.

Pytanie: Czy będzie strzelnica ?

Pytanie: Czy bronie będą wizualnie widoczne ? (Stojak, stół, gablota)
Odpowiedź: Jest to możliwe.

Pytanie: Czy regularnie będziemy otrzymywać rozszerzenia i nowe rzeczy do kryjówki ?

Pytanie: Czy w kryjówce będziemy mogli malować bronie za pomocą puszek z aerozolami lub farbą, byłoby to odgórnie narzucone czy będziemy mogli dowolnie rysować na broni ?
Odpowiedź: To pytanie nie jest związane z kryjówką.

Pytanie: Czy w kryjówce będziemy mogli tworzyć własną amunicję ?

Pytanie: Czy będziemy mogli zobaczyć jak bronie wyglądają z modyfikacjami ?
Odpowiedź: Jest to możliwe.

Pytanie: Czy będziemy mogli tam poprawiać swoje umiejętności ?
Odpowiedź: Jeszcze nie.

image.png.7ffa13be40e6aacd1e2b65d15709e42b.thumb.png.1039f99eb843543c31e58fbb569d1144.png

• Sad 1
  • Upvote 1

SkyZeWonsem

Jednak koty rządzą światem :)

Onanizer

Mogli by dodać "list pożegnalny" takie ostatnie słowa do swojego mordercy

Ogryz

Ciekawi mnie jak wyglądać będzie crafting, bo nie mogę znaleźć żadnych szczegółów, a to dosyć ciekawa sprawa. Szczególnie jeśli w ten sposób będzie można zaoszczędzić np. na drogiej amunicji.

vinis88
1 hour ago, Ogryz said:

Ciekawi mnie jak wyglądać będzie crafting, bo nie mogę znaleźć żadnych szczegółów, a to dosyć ciekawa sprawa. Szczególnie jeśli w ten sposób będzie można zaoszczędzić np. na drogiej amunicji.

O ile mi wiadomo będzie możliwość tworzenia amunicji, ale będzie ona gorszej jakości niż fabryczna (np. po wprowadzeniu zacięć - będzie miała większą szansę na spowodowanie takiego). Czy będzie można rozwijać umiejetność elaboracji i dzięki temu tworzyć coraz lepsze ammo? O tym nie słyszałem. 

Ogryz

Ciekawi mnie jak to będzie działało i jak wpłynie to na ceny na rynku, ponieważ na razie nie ma zaimplementowanego żadnego craftingu, a w grze z ekonomią oraz lootowaniem mogłoby to mieć fajne efekty.

Fistach

Czemu niektóre pozycje w kryjówce są zablokowane? Wiem, że aby jedne móc rozbudowac trzeba wcześniej skończyć inne ale są takie co mają wymagania czystro materiałowe/finansowe a i tka nie mogę ich ruszyć. Czy muszę mieć odpowiedni level PMC?