Jump to content
Sign in to follow this  
hamitcagdasince

EFT oyuncu sayısını gösteren bir websitesi var.

Recommended Posts

hamitcagdasince
Posted (edited)

ne kadar dogrudur bilemem ama google da tarkov stats diye aratınca 2. 3. veya 4.sırada cıkıyor US uzantılı link. sitenin testini uptade sırasında denedim ve anlık olarak verdiğine karar verdim. canlı yayın gibi site. ANLIK oyuncu SAYISI 4.000i bile geçmeyen/görmemiş bir oyun oynuyoruz ne yazıkki bu çok üzücü. merak eden arkadaşlara bilgi niteliğinde bir yazı olsun istedim.

Edited by hamitcagdasince

oniferndale

Açıkcası benim için bir önem arz etmiyor bu durum

Creepylord
Posted (edited)

Milyonların oynayacağı bir oyun değil zaten hocam. Kemik bir kitlesi olsun yeter. Insurgency'i de sürekli oynarım genelde aktif oyuncu sayısı 2300-2500 arasıdır ama her seferinde oyuncu bulmak mümkün oluyor.

Bahsettiğin site şu sanırım https://eftstat.us/ 

Forumun yabancı kesimlerinde de adı epey geçmiş, gerçeği yansıtmadığını söylemiş birçok kişi.

Edited by Creepylord

Dimitri468

Merhabalar,

Açıkçası ilginç bir konu olmuş ama verilerde bir sorun olduğu çok belli çünkü sadece Türkiye'de discordumuza kayıtlı oyun sahibi +700 kişi var. Kaldı ki resmi discord da herkesin gelmemiş göz önünde bulundurarak rakamlar +27 bin. Bu rakamlara yamadan sonra bakmak daha sağlıklı olacaktır. Nedeni çok basit oyun +40 leveldan sonra şuan duruyor bundan dolayı bırakıyor herkes daha doğrusu ara veriyor çünkü PVP'ye dönüyor. Ancak, oyun hikayesi geldiğinde ve oyunun wipe derdi kalmadığında insanlar oyunu uzun soluklu oynayabilecek.

Teşekkürler!