Jump to content
Damiano

Status prac nad aktualizacją 0.12 #5

Recommended Posts

Damiano

Witajcie, drodzy przyjaciele!

Jesteśmy na finiszu. Wszystko jest już połączone i obecnie testowane. Trwają prace nad naprawieniem błędów spowodowanych dużą ilością nowego oraz poprawionego kodu jak i również kilku błędów związanych z aktualizacją silnika. Chcemy więc was ostrzec, że nowa aktualizacja będzie zawierała błędy i problemy, które zostaną poprawione w kolejnych aktualizacjach. Wierzymy natomiast, że wszystko będzie w porządku - dlatego właśnie teraz dokładnie dopracowujemy grę.

Rozpoczęliśmy również prace nad przygotowaniem dużej listy zmian i poprawek - sami zobaczycie ile pracy wykonaliśmy. Nie martwcie się, jeśli nie zobaczycie czegoś, czego chcieliście w aktualizacji 0.12.

Jedno pytanie i dobrze je znacie - kiedy? Powiedzmy, że potrzebujemy około dwóch tygodni od teraz. Możliwe, że nieco więcej lub mniej. Na pewno wprowadzimy wydarzenia przed wipe'owe.

Jesteśmy wdzięczni wam za waszą cierpliwość i poświęcenie. Czyni to nas i naszą pracę ważną.

Dziękujemy wam bardzo!

Zespół BSG

• Sad 1
  • Upvote 1

PrivateLogin

Poprawnie jest,  Nie  smućcie się .

Do poprawki.

• Upvote 1

Damiano
4 minutes ago, PrivateLogin said:

Poprawnie jest,  Nie  smućcie się .

Do poprawki.

Dziękujemy za zwrócenie uwagi.

• Upvote 1

caleb59

Ciekawe czy będzie taki optymalizacyjny przełom jak przejście z DirectX 9 na 11 kiedyś, wspaniały to był czas.

popcio2015
2 hours ago, caleb59 said:

Ciekawe czy będzie taki optymalizacyjny przełom jak przejście z DirectX 9 na 11 kiedyś, wspaniały to był czas.

Przełomu raczej nie będzie, ale poprawa wydajności i tak powinna być zauważalna. Stare wersje Unity miały ogromny problem z occlusion cullingiem (nowe też mają ale tylko przy rzeczach tworzonych proceduralnie), można nawet powiedzieć, że on w ogóle nie działał. W nowszych jest to znacznie poprawione, ale nadal dużo brakuje w porównaniu do np. Unreal Engine 4. Dużym przełomem byłoby przejście na DX12, ale wymagało by to usunięcia starej wersji API, bo tylko wtedy implementacja nowej wersji ma sens.

• Upvote 1

yankes1009

Pamiętam jak miesiąc temu mówiono no nie ma co już grać zaraz wipe itd od jakiegoś miesiąca sporo klanów ma zerową aktywność bo wszyscy czekają na ten wipe i 0.12 a tu proszę kolejne dwa tygodnie czyli pewnie do 4 tygodni.

No to nieźle fajnie się bawią fajnie :)

Już od dawna liczba graczy spada a takie przedłużanie czystki nie pomaga w tym no cóż czekam aż gra ożyje po wipe narazie jest martwa.

Przynajmniej 90% ludzi z którymi grałem / znam nie gra bo czeka więc czekamy wszyscy.

SkyZeWonsem
On 9/27/2019 at 2:44 PM, Damiano said:

Chcemy więc was ostrzec, że nowa aktualizacja będzie zawierała błędy i problemy, które zostaną poprawione w kolejnych aktualizacjach. Wierzymy natomiast, że wszystko będzie w porządku - dlatego właśnie teraz dokładnie dopracowujemy grę.

To w końcu jak będzie ? Będzie źle ale dobrze ?

• Sad 1

caleb59

"...which will be fixed quickly in the next hotfixes." - chodzi o hotfixy co jest przecież normą po każdym większym patchu.

koso123

Ja to się nie doczekam możliwości zmiany stroju. 

CaptainGrotzuk

Mam pytanie, mianowicie Wipe resetuje wszystko co jest w stashu, nawet zarobioną gotówkę ?.

Bo jestem tego po prostu ciekaw, ponieważ gram w EFT parę dni ( dałem mu 3 szansę i udaje mi się w nim coś ugrać).

szafir1978

Startujesz z zakupiona wersja gry, tak jak w chwili pierwszego uruchomienia.Chyba,ze tworcy zostawia cos (np lvl u sprzedawcow, mastering broni)

Fistach

M abyć full wipe :)

• Sad 1