Jump to content
Sign in to follow this  
emin689

0.12 Güncellemesi hakkında!!!

Recommended Posts

emin689

Biliyoruz ki oyuna çok büyük bir Event geldi. Herhangi birşey satın alamıyoruz traderlardan. Factory ve diğer haritalarda, LAb haritasından aşina olduğumuz zorlu NPC'ler gelmiş. Pekı benim aklımda tek bir soru var. Oyuna 0.12 güncellemesi geldiğinde oyunun zamanında türkçe olacağı söylenmişti. Oyun türkçe olacak mı? ve Oyuna gelen 0.12 güncellemesi  Wipe(sıfırlama) Levelimizi, Uzun uğraşlar sonucu yaptığımız görevleri,Stashimizi, Skilllerimizi, hangilerini tam olarak sıfırlayacak. Yanlış birşey yazdım veya söylediysem mazur görün Çünkü oyunun geleceği ve akıbeti hakkında en ufak bir fikrim yok. Etraftan dolma bilgilerle birşeyler yazdım. Kaç türk oyuncu oynuyor onu bile bilmiyorum.

Dimitri468

Merhabalar emin689,

Türkçe dilin son aşamalarındayız hedefimiz 0.12 yaması ile birlikte bu dil paketini sizlere sunmak ancak bu çeviriyi yapan elçiliğimiz elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz ve yetiştirmeye çalışıyoruz. 

Şuan aktif olan etkinlikler 0.12 yama öncesi oyunculara sunulan aktif ve keyifli bir oyun ortamı oluşturmak. 0.12 yaması ile birlikte WIPE gelecek mi? gelmeyecek mi? gelirse hangi alanlara gelecek bunların bilgisini sizlerle yama gelmeden yama notları altında paylaşacağız.

Ayrıca, discord kanalımıza gelip Escape From Tarkov hakkında istediğiniz tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

Teşekkürler!