Jump to content
Damiano

Wstępna lista zmian w aktualizacji 0.12

Recommended Posts

bulletpolska

EFT posiadam od samej premiery wersji alfa, wiele razy już rezygnowałem, a później ponownie wracałem. Dlaczego? Sam do końca nie wiem, bo technicznie ta gra pozostawia wiele do rzyczenia, ale z drugiej strony ma swój jedyny i niepowtarzalny klimat, świetną oprawę wizualną, ogromne możliwości modyfikacji broni oraz całego uzbrojenia. Gra na pewno wymaga sporej cierpliwości, a śmierć jest nierozłączną częścią tej gry i musisz do tego przywyknąć. Prawdą jest natomiast, że jako samotny wilk będzie Ci o wiele trudniej, gdyż siłą rzeczy i sytuacji nie jesteś w stanie zabić kilku dobrze zgranych i uzbrojonych graczy. Chyba że wykażesz się dużym intelektem i sprytem, przy odrobinie szczęścia można czasami zdziałać cuda. Co innego, że gra wymaga spędzenia wielu godzin na mapach, musisz poznać gdzie respią się gracze, a gdzie scavy i w których miejscach można ich najczęściej spotkać. To bardzo ułatwi Ci poruszanie się po terenie, będziesz wiedział, gdzie możesz się schować i od której strony zajść oponenta. Na niektórych mapach są pewne „schematy”, które umożliwiają szybki EXP i zdobycie lepszego łupu. Gdy dorobisz się odpowiednich pieniędzy, to trzeba zainwestować w dużo lepsze kamizelki i przede wszystkim lepszą amunicję, która lepiej penetruję pancerze. Wtedy dopiero zobaczysz co to znaczy Tarkov. Nie zrażaj się, tylko znajdź kogoś z kimś będzie mógł pograć i na pewno będzie łatwiej. Ta gra nie wybacza. Żaden napotkany gracz nie powie Ci „cześć, co słychać? chcesz snickersa?" Nie ważne czy jesteś bambik. Dostaniesz kulkę przy każdej okazji.

• Upvote 4

junx

Czy ktoś to może potwierdzić lub sprawdzić u siebie? 

• Upvote 1

SkyZeWonsem

Niby mi to dało +10 FPS.

caleb59

Poszło info do supportu wraz z linkiem do tego filmu, mam nadzieję że ktoś z BSG to wykorzysta i naprawi.

SkyZeWonsem

Teraz zrobiłem test na Shorline i tak na moje oko szału nie ma. Z prawej strony po tej niby sztuczce.

Podczas biegu jak widać za wiele/lub wcale nie ma różnicy. Ta sama trasa

Edited by SkyZeWonsem
  • Thanks 1

junx
18 hours ago, SkyZeWonsem said:

test na Shorline

A ja na Woods'ach, u mnie podziałało, średnio +10 fps'ów.