Jump to content
Sign in to follow this  
Emn

Tryb Offline

Recommended Posts

Emn

witam, od razu na wstepię chcę zaznaczyć że poniższe rozmyślania są na podstawie materiałów dostępnych w sieci ;)

chodzi mi o to, czy tryb offline (walka z botami) będzie również dostępny po release?

dlaczego pytam- zdążyłem zauważyć, że można tam robić niezłe loot runy (do momentu aż nie ubije nas zbudowany bot) i skompletować ciekawe wyposażenie. 

czy ktoś z grajacych już próbował w ten sposób wyposażyć się w lepsze wyposażenie przed PVP?

KarolusP

Tryb offline jest wprowadzony tylko na potrzeby testów.

DaRo

..... a co po testach? Tylko pvp? Serio? No to już widzę miny rzeszy "szczęśliwych" słabszych graczy lub takim co akurat dziś nie idzie granie... po kilku takich przegranych rajdach mają pusty stasch i zero kasy.... czyżby w przyszłości PTW? (pay to win)

Edited by DaRo
  • Upvote 1

Emn

no to nie ukrywam, posmutniałem. szczególnie że nie ma być samouczka i czegoś co pozwoli poznać mapy

DaRo

Jednak nie będzie PTW - dokopałem się w końcu i nawet developer mi odpisał - będzie uruchomiony tryb "scav" - ponoć wylądujesz gdzieś na mapie z losowymi rzeczami i jeśli Ci szczęście dopisze i dobiegniesz do wyjścia - będą twoje - jak dokładnie działa i czym jest scav? Nie wiem - za słaby angielski ;/ 

Chyba że ktoś by coś przytoczył?

Emn

Scav to taki jakby ruski gopnik- obdartus, uzbrojony w byle co, bez większej użyteczności bojowej. w grze przeciw botom się ich spotyka

KarolusP

W EFT nie będzie miejsca dla słabszych graczy, twórcy od samego początku reklamują grę jako mocno hardcorową. Nie raz wspominali, że to również nie będzie gra dla samotnych wilków- granie w pojedynkę będzie możliwe, ale szansa na przeżycie w takim wypadku będzie minimalna.

cam3ridge

No to  widzę te miliony  graczy  bez PvE.

Fifoller

Na co ten płacz? Przecież jako Scavenger nie będziecie mieli żadnych zobowiązań wobec swojej głównej postaci. To co ugracie będzie wasze. Nie ugracie? No to jeszcze raz. I jeszcze. Aż do skutku. System prosty i odprężający. A że gra nie jest odprężająca i nie będzie miłego biegania pomiędzy cienkimi botami to miły zwrot devsów w kierunku Armowców i Deyzowców. 

Ptachu222

Z tego co DEV-si opowiadali tryb SCAV ma działać tak:

Losuje cię losowo na mapie z losowym sprzętem poraniony i jedynym wyjściem będzie ucieczka do Safe Zonu albo znalezienie lekarst

DaRo

No to grałem trochę na PVP i chyba za wcześnie wydałem maksymalną stawkę jaką było można wybrać - no cóż, zobaczę może się coś zmieni ;)

Emn
19 hours ago, KarolusP said:

W EFT nie będzie miejsca dla słabszych graczy, twórcy od samego początku reklamują grę jako mocno hardcorową. Nie raz wspominali, że to również nie będzie gra dla samotnych wilków- granie w pojedynkę będzie możliwe, ale szansa na przeżycie w takim wypadku będzie minimalna.

cóz, symulatory to dla mnie nie pierwszyzna więc na mnie pojęcie hardkorowości nie robi wrażenia.

tylko nie podoba mi sie do konca to podejście twórców, że w pojedynkę masz nikłe szanse. jak ma sie troche lat na karku i obowiązki to ciężko się zebrać z kimś na wspólne granie (juz nie pamiętam kiedy z kimś grałem wspólne rankedy w CSGO) ;)

ale trudno, Smoki to samotni łowcy i nie tak łatwe do ubicia ;) 

cam3ridge

Żaden płacz tylko normalna uwaga.Nie każdy ma chęć na "hardcorowe"rajdy  w PvP z wielu powodów.Mnie takie coś po prostu przyprawia o obrzydzenie,takie czekanie na grupkę ludzi tuż przed wyjściem  z mapy-jak ma to miejsce teraz.Powinno być normalnie PvE dla zamkniętych drużyn ale za znacznie mniejsze pieniądze i  wszystko.To wyszło by  na dobre tytułowi,ponieważ masa graczy czeka na grę z myślą,że takowe drużynowe wypady będzie można robić w PvE.

Kwestią czasu jest jak  tylko pojawią się "pro op" gracze w PvP na koksie-na to nie ma bata.Ja mam już po wyżej dziurek w nosie wszelakich strzelanek on line w których pełno jest cheaterstwa.Niby pracuję nad antycheatem ale wiem jedno-gdzie jest on line tam zawsze będzie koks.Ale mniejsza z tym.

Oby  nie zrypali tego bo  będzie to  co  w armie-pustostan na serwerach.

DaRo
16 hours ago, Smok_91 said:

cóz, symulatory to dla mnie nie pierwszyzna więc na mnie pojęcie hardkorowości nie robi wrażenia.

tylko nie podoba mi sie do konca to podejście twórców, że w pojedynkę masz nikłe szanse. jak ma sie troche lat na karku i obowiązki to ciężko się zebrać z kimś na wspólne granie (juz nie pamiętam kiedy z kimś grałem wspólne rankedy w CSGO) ;)

ale trudno, Smoki to samotni łowcy i nie tak łatwe do ubicia ;) 

Zgadzam się z kolegą że obowiązki, rodzina itp nie pozwalają zbyt często na taką zabawę ;) 

16 hours ago, krolo76 said:

Żaden płacz tylko normalna uwaga.Nie każdy ma chęć na "hardcorowe"rajdy  w PvP z wielu powodów.Mnie takie coś po prostu przyprawia o obrzydzenie,takie czekanie na grupkę ludzi tuż przed wyjściem  z mapy-jak ma to miejsce teraz.Powinno być normalnie PvE dla zamkniętych drużyn ale za znacznie mniejsze pieniądze i  wszystko.To wyszło by  na dobre tytułowi,ponieważ masa graczy czeka na grę z myślą,że takowe drużynowe wypady będzie można robić w PvE.

Kwestią czasu jest jak  tylko pojawią się "pro op" gracze w PvP na koksie-na to nie ma bata.Ja mam już po wyżej dziurek w nosie wszelakich strzelanek on line w których pełno jest cheaterstwa.Niby pracuję nad antycheatem ale wiem jedno-gdzie jest on line tam zawsze będzie koks.Ale mniejsza z tym.

Oby  nie zrypali tego bo  będzie to  co  w armie-pustostan na serwerach.

Piffko dla kolegi który mi powyższy tekst chyba z gardła "wyjął" - weźmy DayZ - niby survival ale idź do większej miejscowości to byle który zamiast interakcji to od razu śrutem rzuca ;/ Też jestem zdania że jednak powinien być serwer PVE dla grup ludzi lubiących się poszwendać ;) 

Emn

albo zwyczajnie w świecie podszkolić się w grze, ogarnąć lokacje itp. ja np wątpię że kupię grę od razu po release (chyba że naprawią xsolla i podatek na ansz region nie będzie kosmiczny). bardziej mnie interesuje wersja steam. a więc zanim bym zaczął grać, to obecni i przyszli gracze będą juz  mieli doświadczenie i dla takich nowych graczy (którzy dopiero uczą się wszystkiego) będzie to zwyczajnie pod górkę.

ot tak jakby rzucić nastoletniego czerwonoarmistę po miesiecznym przeszkoleniu, przeciw zaprawionej w walce na ukrainie czy białorusi dywizji piechoty ;) 

cam3ridge
9 hours ago, Smok_91 said:

albo zwyczajnie w świecie podszkolić się w grze, ogarnąć lokacje itp. ja np wątpię że kupię grę od razu po release (chyba że naprawią xsolla i podatek na ansz region nie będzie kosmiczny).

Spokojnie kolego,jak coś odstąpię ci  moją grą bez podatku.

BadGrey

Co wy gra jest świetna bardzo klimatyczna ,40 minut skradałem się po fabryce cisza i spokój -tam gdzieś po drugiej stronie hali cień jakiś migną ,gdzieś obok ktoś oberwał kosą  -słyszałem tylko cichy szelest małych stópek i charczenie umierającego . Pozbierałem fanty i do domu  ,nawet jednego strzału nie dałem  ,  nie było do kogo .

• Upvote 1

DaRo

Po prostu "szczęście" Ci dopisało - ja zagrałem online około 11 razy - z czego 11 razy zginąłem (9 razy przy wyjściu omg) - nie tak że biegłem na "jolo" - mam trochę godzin rozegranych w DayZ, Miscreated itp podobnych gierek gdzie pośpiech jest złym doradcą - ale tutaj.... nie wiem jak grać - z mojej strony: 540 pln w plecy - a było kupić battlefielda 1 ze wszystkimi dodatkami a za resztę się ululać.... jakby ktoś był zainteresowany eft - PW

Emn
10 hours ago, krolo76 said:

Spokojnie kolego,jak coś odstąpię ci  moją grą bez podatku.

a co, kupiłeś wiecej niż jedną czy znudziła się? :P 

BadGrey

Miscreated zastanawiałem się czy jest lepszy od DayZ bo mało osób w to gra na serwerach 

Oczywiście że trzeba mieć trochę szczęścia ,poza tym jak ktoś gra sam to będzie mu ciężko 

Dlatego proponuje zorganizować grupę graczy z polski nie na zasadzie klanu , tylko luźnej współpracy samotnych wilków 

jesteśmy w grze widzimy nick z grupy to gramy wspólnie lub osobno na tej samej mapie jak kto woli ale się nie zabijamy między sobą 

Możemy się podpiąć pod ts któregoś klanu jak się zgodzą ,

umożliwiło by to również handel wymienny na tym etapie gry 

ja np mam snajperkę z celownikiem ,sprzedawać się nie opłaca a może ktoś chce ,zabieram na mapę i oddaje lub wymieniam  

Edited by BadGrey

TheWay
4 hours ago, BadGrey said:

Skontaktuj się z No_name pisał o społeczności GAM COM, dodatkowo prawie codziennie szuka ludzi do gry.

BadGrey

Oczywiście że się skontaktuje ,mam tylko jeszcze kilka tematów do ogarnięcia  w pracy i wakacje 

Rechot

Panowie, sam byłem w błędzie bo pomyliłem dwie rzeczy i wydaje mi się że wy też:) Tryb offline to nie tryb pve, dopiero uświadomiłem sobie to po poście na FB https://www.facebook.com/EscapefromTarkovPolska/?fref=ts  Z tego co rozumiem to będzie możliwość grania przeciwko botom, samemu czy z kolegami, a nie przeciwko graczom, z tym że zasady będą takie same, jak zginiesz to tracisz wszystko. Mnie takie rozwiązanie odpowiada będzie trudno, ale nie będzie bezsensownej śmierci z rąk campera.   Zastanawia  mnie jeszcze jedna rzecz, gdzieś trafiłem na informacje że jeżeli wrócisz do tego miejsca gdzie zginąłeś, a nikt nie zebrał twoich rzeczy to będzie możliwość ich odzyskania. Ktoś coś wie? 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2