Jump to content

hra běží na málo fps , nehratelné

Beryswattym

Recommended Posts

Beryswattym

Zdravím, kamarád se asi ..bojí´´ zeptat tak píšu za něj.. Tarkov hrajeme už nějakou dobu bez potíží a jednou jsme šli reservu...padla mu hra a od té doby, když pustí jakoukoli mapu, kromě factory, tak loading strašně dlouhý a když se nalouduje tak hra běží na 10fps... reservu jsme předtím šli bez potíží asi 10X až asi 11 hra prostě způsobila to, co se mu teď děje... zkoušel přeinstalovat a zbova stáhnout hru a bez výsledku..napadá vás něco?

Aby mu neodešli RAMky nebo třeba i jedna. Pokud umí trochu s PC tak at si stáhne Display Driver Uninstaller, odinstaluje ovladače grafiky tímto programem. A pak po restartu ať stáhne a nainstaluje grafický ovladače znovu. Třeba to pomůže. Taky jestli má WIN 10, tak může zkusit Nastavení>Hraní>Napravo kliknout na Nastavení grafiky pak vybrat Klasická aplikace a kliknout na Procházet>najít exe soubor od Tarkova. A pak dát možnosti a Vysoký výkon. 

• 1 year later...
G1LMAN

Já mam sestavu i5 2500k, 8Gb RAM, MSI R9 280x 3Gb a hra je pro mě nehratelná. Dlouhé načítaní, hra se seka jak sviňa a kdyz ke me přijde jiny hráč zamrzne uplně dokud neodejde, nebo me nekilne. jako radar na hráče a ne scavy dobrý,ale tak torochu na prd 😕 pro mě vyhozený peníze.....Sice píšou min požadavky, ale i když je splňuji tak to stejne nejede.

PugMonk
21 hours ago, G1LMAN said:

Já mam sestavu i5 2500k, 8Gb RAM, MSI R9 280x 3Gb a hra je pro mě nehratelná. Dlouhé načítaní, hra se seka jak sviňa a kdyz ke me přijde jiny hráč zamrzne uplně dokud neodejde, nebo me nekilne. jako radar na hráče a ne scavy dobrý,ale tak torochu na prd 😕 pro mě vyhozený peníze.....Sice píšou min požadavky, ale i když je splňuji tak to stejne nejede.

8 Gb RAM je málo. ty osmičky to chce aspoň 2