Jump to content

Ürün İade

agresifadam
 Share

Recommended Posts

Merhabalar agresifadam,

Bunu duyduğumuza üzüldük. Maalesef oyun iade hakkınız bulunmuyor.

Lisans sözleşmemizin 11.4.2 maddesine bakmanızı öneriyoruz. Bu maddede açıklandığı üzere kullanıcıların oyunu iade hakkı maalesef bulunmuyor. Bu konuda yardımcı olamadığım için üzgünüm

Teşekkürler! 

• 9 months later...
  • 2 months later...

oyunu aldım fakat giremiyorum her girişte blok yiyor 20 saat 12 saat 1 haftadır giremedim ticketta atamıyorum yardım edim lütfen

On 11/26/2020 at 8:41 PM, expendable13 said:

oyununuz sakat çocuk gibi ve çok pahalı iade olmaması çok üzücü aldığıma çok pişman oldum

Kullanmış olduğunuz tabirler hiç hoş olmadığı gibi, beta tester kelimesinin ne anlama geldiğinden bihaber olmanız çok üzdü beni. Umarım daha fazla zaman geçirmezsiniz Tarkov'da... 

Edited by SametArslnts

• 4 months later...

Oyunu bende iade etmek istiyorum gerçekten sevemedim bir fpsçi olarakç sürekli botlar var saçma geldi. işimi gücümü bırakıp haritamı ezberliyeceğim birde bazı çıkış noktalarında soru işareti var bunun anlamı felan yok bu yüzden saçma geldi ve iade edemiyorum.

• 3 weeks later...
On 6/5/2021 at 8:48 PM, _SKaTi_ said:

Oyunu bende iade etmek istiyorum gerçekten sevemedim bir fpsçi olarakç sürekli botlar var saçma geldi. işimi gücümü bırakıp haritamı ezberliyeceğim birde bazı çıkış noktalarında soru işareti var bunun anlamı felan yok bu yüzden saçma geldi ve iade edemiyorum.

Yeterli araştırmıyorsunuz ve evet harita ezberlemeniz gerekiyor, oyunun gerçekçi olduğundan sebep. Size bununla ilgili bir kaynak önereceğim aşağıdaki linkten haritaları çok rahar bir şekilde öğrenebilirsiniz. :) Çıkış noktalarındaki soru işareti çıkışın olup olmadığı kesin değil anlamına geliyor, istersen gidip bakıyorsun çıkış varsa çıkıyorsun :) Almadan önce araştırsanız iyi olurdu... Çünkü oyun muhteşem 😂

Tarkov İçin Haritalar : https://escapefromtarkov.fandom.com/wiki/Map_of_Tarkov