Jump to content

Polska grupa na steam

matizek92

Recommended Posts

Cześć wszystkim :) wiem, że dużo osób korzysta ze steam jako platformy do gier. W przyszłości EFT z pewnością też trafi na platformę STEAM. Chciałbym Was zaprosić do polskiej grupy. Znajdziecie tam linki do newsów, ogłoszenia dotyczące eventów. Pewnie dodacie też do znajomych osoby z którymi umówicie się na wspólne granie w EFT (przypominam o możliwości założenia klanu na naszym serwisie).

http://steamcommunity.com/groups/eftpl

niby dlaczego? ja własnie czekam na steamową wersję gry, chociażby z tego względu, że widac na tym forum jakie problemy mają ludzie z zakupem gry przez xsolla

drexmeister

W sumie pojawienie się na steamie doprowadzi do większej liczby graczy, co byłoby na plus, ale sądzę, że właśnie przez zwiększoną świadomość istnienia EFT, również ilość cziterów urosłaby znacząco, a co by chłopaki za anti-czita nie zmajstrowali i ilu fal banów nie puszczali, to tego odpadu ludzkiego się nie pozbędą :)

Więc plus:

-dużo większa społeczność

Minus:

-dużo więcej cziterów :)

Wydaje mi się, że wersja na STEAM jest kwestią czasu. To kolejny naturalny krok dla takich produkcji. BSG to nie EA czy Ubisoft, więc wydanie gry na STEAM z pewnością poprawi sprzedaż oraz zwiększy zainteresowanie tym tytułem. Dodatkowo zakup o wiele łatwiejszy dla większości graczy. Niemniej są też minusy jak większa liczba oszustów :(

On 13.01.2017 at 0:50 PM, drexmeister said:

Counter Strike ma VAC, a cziterów od groma :)

bo co jakiś czas są przeceny na 5 ojro za kantera więc kupują i jadą na haxach. i już nie przesadzaj, że tyle ich jest, bo odsiewają ich przyzwoicie. ja sam mam coś koło 300h nabite na liczniku (ostatnio nie gema już tyle jak dawniej) a moze ze 2 razy ewidentnych cziterów widziałem ale wystarczy napisac na czacie że nagrywasz rozgrywkę i wyślesz video do supportu to od razu wyłączają :D 

• Create New...