Jump to content

Oyuna Girememe Problemi

kArnold

Recommended Posts

Oyunu gayet akıcı şekilde oynayabiliyorken artık oyuna giremiyorum. Sürekli bağlantı hatası verip raporlamamı istiyor. Allah aşkına soruyorum size 300 lira para verip aldığım oyuna 4 gündür giremiyorum. Bu oyunun nasıl oyuncusu olabilirim? Twitch açtığımda tüm yayıncılar oyunu oynayabiliyor bu nasıl oluyor? 7-8 dakika bekliyorum en sonunda oyundan atıyor. Sürekli sürekli bunu deniyorum ve giremiyorum. Oyundan soğudum resmen şuan para iadesi olsa bir dakika bile düşünmeyecek duruma geldim. Ne Scav girebiliyorum ne de PMC girebiliyorum. Çıldırmış vaziyetteyim bununla ilgilenecek misiniz artık?

• 2 weeks later...
ayberkenis

Merhaba @kArnold,

Bahsettiğin problemin sadece sende oluşuyor olması; hatanın senin bilgisayarından, internetinden veya oyunun dosyalarından kaynaklı olabileceğini unutmamalısın. 

Modem bağlantını değiştirmen, bilgisayarına fresh install bir OS kurman gibi bir çok basit çözüm yolu olabilir. Ayrıca problemi detaylandırmadığın için de kimsenin yardım edebileceğini düşünmüyorum.

Umarım yakında çözüm bulursun,
görüşmek üzere!

• 7 months later...
SinghamTRselim

@ayberkenis aynı sorunu 1 ay önceki güncelleme ile trde herkes yaşıyor.oyuna auto sunucu yada seçili sunuculardada olsa scav olarak girilmiyor.3*4 saat oyun açıkken anca 1-2 el oyuna girilebiliyor.10 dakika bekleyip lobiye dönüyorum bende. ana karakterimle ise neredeyse hiç giremez oldum. ki 10 dakika bekleyip oyun açılsada bu seferde oyun sunucusuyla bağlantı kesildi hatası veriyor.