Jump to content
Sign in to follow this  
K0lumbo

Cheater

Recommended Posts

K0lumbo

Mám hru pár dní , nejsem nováček v FPS , celkem to jde s 3,0 kd , dostal jsem velké školení od kamarádů co to nějaký pátek hrají .

Troufám si říci že jsem potkal minimum cheatrů a když tak to byl ultra cheater a samozřejmě na LABS... 

Dnes jsme byli ve 3 s klukama jdeme LAB, jsme kolem restaurace  , každý má jeden roh. Bez jakéhokoliv zvuku dostane jeden a říká cheater, vzápětí dostává hlavu druhý (který se snaží utéct a dostane hlavu oči ikdyž je otočen opačným směrem od střelby , já jen sleduju jak padne a čumím kryju mrtvolu že ho půjde lootnout , během sec je mrtvola oholená o vše a nikde nikdo , co to jako je za blbost , borec neměl zvuky, měl AIM bota a ještě nějaký fast loot . samozřejmě jsem dostal o pár sec později od stejného hráče jménem:  AKATNT

Tohle tak znechutí hru že mám sto chutí se na to vysrat .... celý den děláš full gear že jdeme laby a pak tě zabije takový zmrd , a nikde možnost report nebo možnost sledovat a udělat video z jeho pohledu ,.. video z našeho pohledu by velice nic nedokázalo až na ten fast loot mrtvolu .... tahle hra je HC a chápu že jsi na jedničku down , ale toto je fakt unreal opravdu mě nebaví celý den chodit customy a woody a factorku a pak to zahodit během par sec v boji s cheatrem kdyby to byl normální fight tak lítají granáty a střílí se od něj nebyla slyšet ani střelba , chůze , nic asi i neviditelný bo jak si vysvětlit vyloocenýho kámoše přímo před očima na open spacu.. 

Co dělat ? já a mnoho jiných nemáme počítače abychom nahrávali videa , nahrávání videa a hraní u toho sežere strašně moc výkonu a jsem rád že jedu na 60fps jakž takž,.. 

Prosím přidejte možnost reportu a kontrolu z venčí , jinak tohle odradí mnoho lidí ... 

PugMonk

V tuto chvíle je hra stále vy vývoji a na přidání report systému a hlavně na vyhodnocování reportů na cheatování nejsou lidi. V současné době funguje automatický ban systém, který sám vyhodnocuje a banuje hráče v pravidelných týdenní intervalech.

VenomV1

Ano

On 4/5/2020 at 5:24 AM, K0lumbo said:

Mám hru pár dní , nejsem nováček v FPS , celkem to jde s 3,0 kd , dostal jsem velké školení od kamarádů co to nějaký pátek hrají .

Troufám si říci že jsem potkal minimum cheatrů a když tak to byl ultra cheater a samozřejmě na LABS... 

Dnes jsme byli ve 3 s klukama jdeme LAB, jsme kolem restaurace  , každý má jeden roh. Bez jakéhokoliv zvuku dostane jeden a říká cheater, vzápětí dostává hlavu druhý (který se snaží utéct a dostane hlavu oči ikdyž je otočen opačným směrem od střelby , já jen sleduju jak padne a čumím kryju mrtvolu že ho půjde lootnout , během sec je mrtvola oholená o vše a nikde nikdo , co to jako je za blbost , borec neměl zvuky, měl AIM bota a ještě nějaký fast loot . samozřejmě jsem dostal o pár sec později od stejného hráče jménem:  AKATNT

Tohle tak znechutí hru že mám sto chutí se na to vysrat .... celý den děláš full gear že jdeme laby a pak tě zabije takový zmrd , a nikde možnost report nebo možnost sledovat a udělat video z jeho pohledu ,.. video z našeho pohledu by velice nic nedokázalo až na ten fast loot mrtvolu .... tahle hra je HC a chápu že jsi na jedničku down , ale toto je fakt unreal opravdu mě nebaví celý den chodit customy a woody a factorku a pak to zahodit během par sec v boji s cheatrem kdyby to byl normální fight tak lítají granáty a střílí se od něj nebyla slyšet ani střelba , chůze , nic asi i neviditelný bo jak si vysvětlit vyloocenýho kámoše přímo před očima na open spacu.. 

Co dělat ? já a mnoho jiných nemáme počítače abychom nahrávali videa , nahrávání videa a hraní u toho sežere strašně moc výkonu a jsem rád že jedu na 60fps jakž takž,.. 

Prosím přidejte možnost reportu a kontrolu z venčí , jinak tohle odradí mnoho lidí ... 

Sklamem ta, ale nespravis s tym absolutne nic. Su horsie veci v Tarkove kde ti len tak zmiznu ruble zo stashu vdaka chybe hry, hra spadne ked mas plny loot za x sto tisic a mozes posielat reportov kolko chces, nikto ti ani neodpovie, este ti skor vyhodi hlasku ze si poslal prilis vela reportov. :D A to uz nespomeniem vecny problem s miss click kde hraci prichadzaju o miliony vdaka jednemu hlupemu miss clicku pretoze x hracov hadze umyselne veci za sto nasobok hodnoty a cakaju prave na tuto situaciu. Pri tom by to stacilo vyriesit jednym hlupim upozornenim, chystate sa kupit, predat, vymenit polozku za x nasobnu cenu ako je priemer. No hold, nie su ludia, cas, peniaze. Zaujimave ze ludia a cas su na hluposti v podobe zbytocnych itemov do hry, ktorych je uz aj tak dost. Vahovy system je sice fajn osviezenie, ale ze by nebolo vhodnejsie vyuzit tych ludi a cas na dolezitejsie veci ktore kazia zazitok z hry ? A ohladom cheaterov, ano, po prichode velkeho poctu hracov cez sviatky vdaka masivnemu streamovaniu Tarkova, pribudlo aj velke mnozstvo cheaterov. Musim uznat ze to nie je lahky boj, rozne tipy softverov sa stale upravuju a nie je lahke drzat stale krok, tak ako nie je lahke mat dostatok ludi na kontrolu vsetkych reportov. No min. by  sa podla mna dala spustit kamera z pohladu supera ktora by bola k dispozicii az potom co celi tym ukonci raid, aby nebolo mozne pohlad zneuzivat na informaciu pre svoj tym o pozicii supera a jeho vybave. Nasledne by hraci mohli sami reportovat superov a az pri dosiahnuti urcite percenta reportov na jedneho hraca, by system odoslal poziadavku na preverenie. Npr. ak by jeden hrac mal zo 100 raidov 50-60 reportov, je jasne ze nieco nie je v poriadku. To by vyrazne odlahcilo pocet reportov na kontrolu, cize aj potebny pocet ludi.

• Like 1