Jump to content

Twitch Drop Etkinliği Geri Geliyor!

Dimitri468

Recommended Posts

Dimitri468

photo_2020-06-09_16-31-30.thumb.jpg.d742b66e77c5ce4a9c04803e174eb1ed.jpg

Değerli arkadaşlar! Twitch drop etkinliği geri geliyor! Bu etkinliğe katılım oldukça kolaydır, aşağıdaki talimatları izleyebilirsiniz.

Adım 1: Escape from Tarkov Profili

Bu etkinlikten sadece oyun sahipleri yararlanabilecek, 11 Haziran saat 12:00'dan 22 Haziran saat 12:00'a kadar sürecek.

Eğer oyun sahibi değilseniz, buradan satın alabilirsiniz.

Adım 2: Twitch Profili

Drop alabilmek için profilinizin Twitch profilinize bağlandığına emin olun. Bu işlemi buradan yapabilirsiniz.

Twitch hesabınız yoksa https://www.twitch.tv/ adresinden hesap açabilirsiniz.

Adım 3: İzlemeye devam edin ve Drop kazanın.

Twitch üzerinden Escape from Tarkov yayınlarını izleyin. Yayıncıların kanalında bu etkinliğin aktif olduğunu görmek için yayın başlıkları altında "Drop etkinliği aktifleştirildi/Drops are enabled" ibaresi göreceksiniz. Yayıncıların listesini aşağıda bulabilirsiniz.

11 Haziran

12 Haziran

13 Haziran

14 Haziran

15 Haziran

16 Haziran

17 Haziran

18 Haziran

19 Haziran

20 Haziran

21 Haziran saat 12:00'dan 22 Haziran saat 12:00'a kadar drop etkinliği tüm kanallarda aktif olacaktır ve liste genişletilebilir. Tüm sorularınız için [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

Adım 4: Drops - Oyun-içi eşyalar

Kampanya sırasında belirli aralıklarla, 1 oyun içi eşya almanız garanti edilecektir: Silahlar, ekipman, çeşitli nadir öğeler, vb. Bir veya daha fazla yayını izleyebilirsiniz, ancak bu hediyeleri alabilmeniz için bu etkinliğin parçası olan yayın kanallarını izlemelisiniz.

Geçmişte bu tür etkinlikler olayları anlamaya, oyunun yük testi için harika bir neden haline geldi ve projede birçok değişiklik ve iyileştirme yapmamıza izin verdi. Bizimle olduğunuz için Escape from Tarkov'u geliştirmemize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz!

Favori yayıncılarınızın yayınlarının ve oyununu izleyerek alacağınız hediyelerin keyfini çıkarın. Tarkov'da iyi şanslar, kesinlikle ihtiyacınız olacak!

• Like 1