Jump to content

Język polski dostępny

Niewiarygodny

Recommended Posts

Niewiarygodny

Możliwe że wiele osób o tym nie wie ale od dzisiejszego patcha jest dostępny język polski w ustawieniach.

Z tego co pamiętam to tłumaczenie to było robione przez community więc są pewnie błędy, które później będą poprawione.
A i tłumaczenie nazwa własnych jest problematyczne, czy też nazwy lokalizacji :p. 

SkyZeWonsem

To na dobry początek dosłownie i w przenośni :) Generalnie dobrze, że jest i brawo Wy. Generalnie zagrałem i jakoś ta gra już uroku nie ma. Za długo testują moją cierpliwość. Z tego co czytam obecne zmiany są dość kontrowersyjne i zamiast skupić się na testowaniu gry to utrudniają te testy zmieniając targ, ilość towaru na mapie itp. Dziwne te posunięcia bo niby wygląda to jak by gra była już wydana. Cenowo wiadomo. Tytuł AAA.

Szumnie chwalą się, że najlepiej grać w ekipie a tu widzę, że nadal nie mogę przekazać znalezionego towaru koledze. Brawo. Obecnie w EFT najlepiej być botem bez życia. Tylko czy to dalej są testy a jeżeli tak to czego ?

ps. Co muszę przyznać to działa to całkiem sympatycznie. Wydajność się poprawiła. Niestety o dźwięku a tym bardziej o grafice już tego napisać nie mogę. Dźwięk jest dla mnie dziwny, nienaturalny a grafika. No cóż. Trąci już myszką.

Escape From Tarkov Screenshot 2020.06.11 - 12.13.50.44.png

Edited by SkyZeWonsem
caleb59

To na obrazku ma raczej dobry kontekst choć rzeczywiście może zmylić - chodzi o punkt 2 zadania, czyli zdobycie strzelb, dialog sugeruje, że po zabiciu ~3 scavów powinieneś mieć na tyle szczęścia, że znajdziesz przy nich te strzelby.

PrivateLogin

Gdyby nie moje pytanie do moderacji byśmy czekali jeszcze z miesiąc lub dwa, ale dobrze się stało.

Teraz można wyłapywać błędy w tekście w całym tłumaczeniu.

Można by zrobić nowy wątek na forum i każdy co znalazł jakiegoś babola w tłumaczeniu by tam wrzucał swoje dwa grosze.

GoHomeDuck

A posiada ktoś może jakiś trial? Gra swoje kosztuje, dlatego chciałbym ją najpierw sprawdzić, ale nigdzie nie mogę dostać triala na 14 dni...

• 1 month later...
  • 3 months later...
On 7/20/2020 at 7:47 PM, PiuGeht said:

Jak ustawić język gry ? W opcjach nie mam polskiego ;/ 

W ustawieniach w grze, w zakładce "game" jest "interface language" i tam jest Polski do wyboru.