Jump to content
Sign in to follow this  
Dimitri468

Escape From Tarkov'un Şerpa Programı

Recommended Posts

Dimitri468

Merhaba Hayatta Kalanlar!

 

 

Eğer yanınızda olan kişi sızlanmazsa ya da sıkıntı çekmezse,

Üzüntü ve öfke olsa da, ama sürüklediğinde ...

Vladimir Vysotsky

 

Dağlar, Escape From Tarkov'un yaptığı gibi, saygı duyarlılığını talep ediyor. Dağlarda bir başka yer kaplar ve Escape From Tarkov'da da aynı düzeyde yedekleme gerekir. Dağlarda yalnızca arkadaşınıza güvenebilirsiniz ve Escape From Tarkov'da sırtınızı koruyacak güvenilir bir ortağa ihtiyacınız olabilir ve ancak ona güvenebilirsiniz.

Sadece güçlü, en cesur ve tecrübeli dağcılar Himalaya Şerpazları haline gelir ve yalnızca en güçlü, en cesur ve tecrübeli oyuncular Escape From Tarkov Şerpazı olurlar.

Himalaya Serpazı, insanlara yüksek tehlikeli dağlarda, her anı ölümlerle dolu yollarla, gürler ve buzullarla dolaşan, rotadaki muhtemel tuzakları bilen, bugün ipin veya kramponların eklenip bükülmeyeceğini veya ekstra el bombalarını mı yoksa keskin nişancı tüfeği mi kullanacağını kim bilebilir.

Benzer şekilde, Escape From Tarkov Şerpazı, tecrübeli bir oyun uzmanıdır, taktiklerde ustalığı olan bir yakın dövüş ve dövüş müfrefidir. Tehlikesi yok. Her geçen gün düşmanlarıyla savaşmak için Tarkov'un geniş alanlarına giriyor. Eli sağlam. Hareketleri yanılmaz.

Sadece Şerpa bir çaylak yetiştirebilir ve onu hızlı ve görkemli ölümüne karşı uyarabilir. Elbrus Dağı'na tırmanmak için ya da Escape From Tarkov bölgesini temizlemek için tek başına hüner yeterli değildir. Egzersiz tarafından kazanılan beceri ve becerileri ele alır.

 

Şerpa yeni başlayanlara eğitim veriyor. Şerpa onları baskınla götürür. Şerpa onları uyarıyor: "Adımına dikkat et, boşluk burada."

Şerpa da patlayan kalp atışlarıyla tek bir keskin nişancı tüfeği atışını ve Şerpa'nın sakin bir sesini duyduğunda yeniden yüklemeyi beceremeyen bir acemi kurtaracak: "Eksi bir".

Şerpa, herkes için değil, yalnızca en layık olan özel kişiler içindir. Şerpa, Battlestate Oyunlarından tehlikeli işlerinden dolayı özel mühimmatları düzenli olarak alır. Forumda özel bir dereceye sahiptir ve en önemlisi, Şerpa, başka bir yolla elde edilemeyecek ve gerçekten öldürücü olacak özel bir silahla ödüle layık görülebilir!

Yakında Escape From Tarkov Şerpa programıyla ilgili daha fazla ayrıntıyı açığa kavuşturacağız. Ve ... Yeni gelenler, gelecekteki Şerpa'yı eğitmek için savaşta ve sabredenlere bol şans diliyoruz!

Haberleri yeni Şerpaz forumumuz da tartışın! http://forum.escapefromtarkov.com/forum/87-sherpa/

sherpaENG.png.346a2a6efd8458872a434eed643bf048.png

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
icakicix

merakla bekliyoruz sabırsızım oyun fizik motoru grafikleri gayet iyi ama silahlar çok öldürücü tek yiyoruz nerdeyse :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ataygttrk
On 07.02.2017 at 2:45 PM, icakicix said:

merakla bekliyoruz sabırsızım oyun fizik motoru grafikleri gayet iyi ama silahlar çok öldürücü tek yiyoruz nerdeyse :D

@icakicix unutma ki oyun survival simülasyonu. Zırhın ve kaskın varsa yine kurtulma şansın oluyor. Öbür türlü maalesef ki tek yiyorsun gövde üstünden hasar alırsan. Bildiğin CoD veya BF'nin Hardcore modu gibi. :D Botlardan bahsediyorsan da onları düzelttiler.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2