Jump to content
Spirofinn

Next bugg raid után.

Recommended Posts

Spirofinn

Sziasztok!

Nekem olyan hiba jött elő a legujabb patch után,hogy minden egyes raid után sajnos nem tudok nextelni mert megáll a kép ott ahol az xpt adja a raid után.  

Játékot már újra raktam 3x sajnos az nem használt érdeklődni szeretnék másnak is előjött már ez a probléma??

Másik probléma az mikor valakit lobbyban Invel az ember és nem látja másik játékos 3ds modelljét. 

Ez sajnos olyan hibát okoz hogy a többiek már bent vannak raidben mikor az illető aki invelt és nem látja többieket lobbyba, hogy matchingel mikor többiek már bent vannak :) alt+f4 oldja sajnos csak meg ilyenkor reconnectelni tud a játékba akinek csak matching volt előtte. 

Köszönöm előre is válaszokat!

Üdv Spiro

Edited by Spirofinn

zobaktron

Üdv, 

Ez egy ismert probléma , report funkciót a kliensbe ha használjátok és elkülditek nekem pm-b a ticket számokat amiket kaptok akkor tudom továbbitani a megfelelő embereknek . 

Az inv bug ellen nem szükséges ujraindítani a klienset elég ha akinél a probléma fellép elindul egy raidbe majd backel egyből. Ez is egy ismert probléma amin dolgozznak a fejlesztők már .

• Like 1

VOSTOK_Nomad

Sziasztok!

A fent leírtakhoz hasonló hibák nálam is vannak, plusz a legutóbbi kis patch óta iszonyatosan sok a stutter. Nálatok hogy fut mostanság? (főleg customs)

Spirofinn

Szia! Nekem reserven  voltak régen stutterek de halisten azok meg javultak de újabb hibákat fedeztem fel a legujabb a deploy bugg ami annyit takar többiek bent vannak mar játékban de neked 0:00nal meg a deploy és akármennyit vársz nem dob be a játék.  Ha kilepsz és újra indítod a játékot nem fog segíteni mert akkor awaiting session start utan fog megállni és backelni is tudsz awaiting session startnal,  de viszont ha backelsz akkor instant hal a karaktered.  Cuccokat meg nem kapod vissza biztosítás mert úgy veszi játék hogy kileptel... nekem tegnap 3x volt ez és hagytam a játékot arra a napra.. mert mind 3x full gearbe közel 2mes gearrel voltam..0 perc játékkal meghalni úgy hogy nem is tudsz csatlakozni eléggé idegesítő. 

Üdv Spiro

VOSTOK_Nomad

Nálam a belépés után az első csatlakozási kísérletnél végtelen matching van, azt backkel visszanyomom akkor utána berak. Ha csapattárssal együtt akarunk bemenni akkor a váróban látjuk egymást de nem érkezik meg az inv. csak ha ujrainditjuk a játékot, de akkor meg félő hogy az első kör végtelen matchingbe futunk. szóval ördögi kör.

A stutterek idegesítenek mert nagyon szaggatva fut most a játék de nem csak nálam csapattárnál is ugyan abban a raidben. főleg a kör eleje a durva, de végig megmarad. offline tök szépen fut. a netem jó 800mb le 300 fel mérve 8-9-es ping. passssz korábban nem nagyon voltak stutterek nálam most meg egy ideje kiábránditóan sok.

üdv
Nomad

Spirofinn

Szia! Nekem újra elő jott a deploy bug.. tegnap előtt írtam supportnak írták ha letudom videózni akkor küldjem majd el nekik , hat tegnap nagy elkeseredésemre újra előjött es elkudltem nekik remélem javítják mert ez borzalmas hogy 2 nap alatt 10millionyi geart buktam úgy hogy nem játszottam egy percet sem es még biztosító sem hozza vissza...