Jump to content

Erken Test Sunucuları (ETS) Geliyor


Dimitri468
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar!

Ekibimiz Escape from Tarkov'u geliştirmek için sürekli olarak çalışıyor. Her yamayla oyuna yeni mekanikler, işlevsellik ve içerik ekliyoruz. Ancak, potansiyel sorunları ve hataları test etmek ve tanımlamak için giderek daha fazla zaman harcıyoruz. Yardımına ihtiyacımız var!

Oyunda görünmeden önce yeni özellikleri, içeriği ve güncellemeleri test etmek ve çalıştırmak, oyuncuların Escape from Tarkov dünyasına katkıda bulunmasını sağlamak için Erken Test Sunucusunu (ETS) başlatıyoruz.

Ayrıca ETS, sınırlı çabayla kısa sürede bulunamayan karmaşık hataların yanı sıra belirgin olmayan sorunları, hataları ve eksiklikleri belirlemeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Çabalarınız sayesinde, ana sunuculardaki oyuncular her biri sonraki güncellemede oyunun daha kararlı ve geliştirilmiş bir sürümünü alacak ve biz de tespit edilen hataların hızlı düzeltmeleri için daha yararla bilgiler alacağız.

ETS testine katılmak için, başlatıcıdaki özel bir form aracılığıyla kayıt başvurusunda bulunmanız gerekiyor, ardından katılımcılar seçilir. Seçimlere katılmak için, Escape from Tarkov'un aktif bir kopyasına ihtiyacınız olacak.

photo_2020-11-13_16-44-24.thumb.jpg.d6532f1fc544cfbff01786cf28873a05.jpg

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...