Jump to content

indirme dosyası sağlama toplamı eşleşmiyor hatası

warwonnes

Recommended Posts

Merhabalar oyunu yaklaşık bir 1.5 aydır sıkıntısız oynuyordum. Dün bilgisayarımı açtığımda indirme dosyası sağlama toplamı eşleşmiyor hatası aldım. Oyunu kaldırıp bütün antivirüs ve güvenlik duvarı gibi korumaları kapatarak ve acık bırakarak her iki şekildede yükledim sürekli aynı hatayı alıyorum

AllstarCRM
On 11/20/2020 at 3:31 PM, warwonnes said:

Edit: Hatayı aldıktan sonra launcher her seferin de oyunu tekrar yüklememi istiyor.

Merhaba warwonnes,

Bu hata ile karşılaştığınızda oyunun kurulu olduğu, bsglauncher ve eft (live) klasörlerinin bulunduğu yere bir klasör açın. Daha oyun dosyalarını bu klasöre taşıyın, launchera bu klasörü tanıttığınızda sorun çözülmüş olacaktır.

Tarkovda görüşmek üzere,

AllstarCRM

• Like 1

@AllStarCRM Özür dilerim tam olarak anlayamadım."bsglauncher ve eft (live) klasörlerinin bulunduğu yere bir klasör açın" herhangi isimli bir klasör açsam olur mu isminin bir önemi varmı ? ve  " Daha oyun dosyalarını bu klasöre taşıyın, launchera bu klasörü tanıttığınızda sorun çözülmüş olacaktır. Bu dediğiniz kısımda o açtığum klasöre bsglauncher ve eft taşıycam sanırım doğrumudur ?

canibrahimkoc

Sorunu yaşanlar oyunu kurulum dosyasını indirip kurdukdan sonra, launcher açıp oyunu indir dedikten sonra size oyunun kurulum dosya yolunu soracaktır.

Burada varsayılan klasör dışında başka bir klasöre yükleme yaparsanız sorun düzelecektir.

AllstarCRM

@warwonnes

-Launcheri kapatın

-Oyunun kurulu olduğu bsg launcher ve eft(live) klasörlerinin bulunduğu klasöre;

-Yeni bir klasör açın

-Oyun dosyalarını bu klasöre kopyalayın v eski klasörün içinin boş olduğundan emin olun

-Launcheri açmadan önce windows sol alt arama yerine %TMP% yaz

-Appdata\local , Appdata\locallow , Appdata\Roaming içerisinde bulunan battlestate klasörlerini sil

-Bilgisayar Yeniden Başlatın!

- launchera giriş yap ve oyunu taşıdığın klasörü launchera tanıt tekrar yükleme sorunu

Tarkovda görüşmek üzere,

AllstarCRM

Oyunu 3 kere kurmama rağmen aynı hatayı alıyorum bende ve kurulu bir dosya vs bulamıyorum indirilen tüm dosyayı kendi kendine siliyor mu anlamış değilim bir türlü oyuna giremiyorum kaç gündür nasıl halledebilirim bunu yardımcı olursanız sevinirim.

• 2 weeks later...
SpiritOfFate
13 hours ago, SpiritOfFate said:

Aynı sorun bende de var bütün gün uğraştım bakmadığım site forum kalmadı burdakileri de denedim. malesef oyuna giremiyorum 11 gb dosya indiriyor. sonra eşlenemedi falan diyor şimdi tam hatırlamıyorum. ve indirmemiş bir vaziyette launcher karşımda duruyor. indir butonu var falan. indirirken kontrol ediyorum bir yere dosya işliyor mu diye geçici dosyaların tutulması gereken yere bakıyorum indirme sırasında geçici dosyaları depoluyor oraya boyutu da doğru ve sürekli artıyor.ancak indirme bitince bakıyorum geçici dosya yeri de tertemiz oyunun kurulacağı yer de. ayrıca şöyle de bir durum var ve bence kritik noktalardan biri: launcher ayarlarından geçici dosyaların yükleneceği yolu ayarlayabiliyorum değiştirebiliyorum vs. ama oyun dosyasının yolunu değiştiremiyorum hangi dosyayı seçersem seçeyim hata veriyor. oyunun doğru dosyaları bu konumda değil lütfen başka bir klasör seçin tarzında bir şeyler söylüyor. oyunun default olarak kurduğu dosya olan EFT dosyasını dahi seçsem bu hatayı alıyorum. bazı dosyalara da bu dosya seçilemez diyor. ve ben bu oyunu bi kaç yıldır oynuyorum. geçen gün raid in ortasında pc dondu. kapattım açtım pcyi. karşımda bu sorun. bir baktım indirme yapmaya kalkıyor 11 gb. ben de kapatıp açtım launcher ı ve girdi oyuna tekrar raidin ortasında dondu. sonra durum bu geri çeviremedim tekrar 5-6 kere 0 dan indirdim temizledim her şeyi app data dosyası vs. bulabildiğim her izi sildim tekrar yükledim. ve aynı hata. "Error: Unable to load the file "http://cdn-11.eft-store.com/ClientDistribs/0.11.7.3833_966c46ee-d627-40b2-abd8-b5511e7c2831/Client.0.11.7.3833.zip" şu tarz bir hata da aldım. bu hatanın tartışma forumunu da buldum ama o da çare olmadı. ilgilenen arkadaşlar için linki burda: 

arkadaşlar bu forum işlerinden pek anlamam ama sorunumu çözebildim . hala yaşayan varsa diye aşamalı olarak atıyorum 2 video var. ilki türkçe. vidoda belirtilenleri sorunum dahilinde yaptım sonra karşıma başka problem çıktı. onu da 2. video çözdü. işinize yarar belki. 

1. video linki:

2. video linki

• 4 weeks later...
muttalipsavas

''İndirilen dosya sağlama toplamı eşleşmiyor'' hatasının bir çözümü yok mu arkadaş ya? Güncelleme ile bu sorun giderilmeyecek mi? Yeter artık kaç defa yükledim sildim yükledim sildim tüm yanıtları bire bire denedim ben mi bir yerde yanlış yapıyorum diye kaç kez kontrol ediyorum lanet hatayı yine alıyorum lütfen yardımcı olabilecek birisi var mı?

pishman

''İndirilen dosya sağlama toplamı eşleşmiyor'' hatasını yukarıdaki yöntemleri denememe rağmen bende almaktayım. Bununla ilgili bir güncelleme veya bilgilendirme bekliyoruz.

• 1 month later...
alperweb

Sabahtan beri 3 kez indirdim aynı hatayı alıyorum. İndirirken telefona bağladım 20GB kotam doldu. İndirilen dosyayıda bulamıyorum. zip dosyasının bulunduğu klasörü bilen var mı? Tekrar tekrar indirmekten bıktım.