Jump to content

Takım ile oynamaya çalışmak ve ihanete uğramak!

canibrahimkoc

Recommended Posts

canibrahimkoc

Arkadaşlar geçmişte tarkov aldım bi süre oynadım ve bırakmak zorunda kaldım. 

Bırakma sebebim bazı optimize sorunları ve hep tek başıma oynamam.

Tekrar geri yüklediğimde sunucu ve oyun optimize sorunları mükemmel derecede çözülmüş.

Ama ne zaman takım ekranında bir takıma katılsam, oyuncular direk vurup lootlayıp kaçıyorlar.

Ben discord dan sağdan solda beraber oynuyacak oyuncular bulup arkadaşlık kuracak vaktim olmuyor.

Lütfen yetkili biri söyleyebilir mi?

Oyunun gelecek planlamasında ihanete uğramadan takım ile beraber oynayabilme özelliğimiz olacakmıdır ?

Merhabalar @canibrahimkoc,

Lobi ekranında tanımadığınız kişilerden gelen davetlerin kabulü sonucunda, takım arkadaşlarınızın size ihanet etmesi engelleyen herhangi bir kural bulunmamaktadır. Gerçek hayatta nasıl tanımadığınız kişilere güvenmiyorsanız, oyunda da güvenmemenizi öneririz. 

Şayet takım arkadaşlarınızı tanıdığınız kişilerden kurarsanız, hem sağlıklı iletişim kurmuş, hem güven sağlamış, hem de hayatta kalma oranınızı arttırmış olursunuz. Uzun sure beraber oynadığınız kişilerle oyuna girerseniz, daha etkili bir oyun da sergilersiniz.

Vakit ayırıp anlaşabildiğiniz mizaçta kişilerden bir takım kurmanızı öneririz

Resmi EFT Discorduna Buradan Erişebilirsin: https://discord.gg/escapefromtarkovofficial

EFT Türkiye Elçilik Discorduna Buradan Erişebilirsin: https://discord.com/invite/xwyKJfT

İyi Günler dilerim,

SkyCloud