Jump to content

oyun çok kötü

valarmorgh297

Recommended Posts

valarmorgh297

Bu oyunu alarak hayatımın en kötü hatasını yaptım sanırım iade edebiliyomuyum onuda bilmiyorum bunca senede hiçmi gelişmez bi oyun!!!!

Oyun arıyorum 10 dakkada anca bi servere girebiliyorum takımla giriyim diyorum takım arkadaşım beni vuruyo üzerimdekileri alıp kaçıyor bazen girmiyo servera geri çıkmak istiyorum geri tuşuna basığım anda oyun donuyo alt tab yaparak çıkmak zorunda kalıyorum.

Verdiğim paraya yazık oldu eğerki paranızla rezil olmak istiyosanız alablirsiniz ben böyle kötü bi oyun görmedim beta falan demesin kimse iade edebilirim umarım yazık yani.

Dimitri468

Merhaba valarmorgh297,

Oyun hakkında bilginiz olmadığını görüyorum. Aynı şekilde hiçbir duyuruyu takip etmediğiniz de maalesef görülüyor. Sunuculara girişlerin şu anda oluşan yoğunluktan kaynaklandığını defalarca söyledik. Bu beklenen oyuncu sayısının üzerinde bir oyuncu topluluğundan kaynaklanmaktadır. Bunun için sunucularımızı güncelliyor ve geliştiriyoruz. Ayırca, bahsettiğiniz son sorununuz bizim tarafımızdan değil sizin sistemsel sorununuz yüzünden kaynaklanıyor. 

Keyifli günler!

valarmorgh297

Bilgisayarım son model oyuncu bilgisayarı nasıl oluyoda benim sistemimden kaynaklanıyo bu oyundan daha zorlayıcı oyunları açabilen sistem bundamı zorlanacak bu oyunun daha çok yolu var verdiğim paraya acıyorum sadece 

Ayrıca forumdaki diğer konulara bakacak olursakta herkesin sisteminde sıkıntı var demekki herkes bi sorunu dile getirmiş forumda