Jump to content

EFT Senior Players

Recommended Posts

pet3art

Ahoj,

hledam partaka(y) do teamu. Preferuju nekoho  v dospelem veku (sam sem 50) a mivam cas pozde vecer az v noci 22:30 - 02:00. Zatim jsem hral jen sam, a jsem total krmivo, ale bavi me to :)Pozadavky: neKokot, neUcitel, nekdo kdo si to chce uzit a nevadi mu ze nejsem Pestily nebo Grimz.

Discord, TSko, nebo cokoli ...

P3A Out

• Upvote 1
PugMonk
On 1/4/2021 at 4:38 PM, pet3art said:

Ahoj,

hledam partaka(y) do teamu. Preferuju nekoho  v dospelem veku (sam sem 50) a mivam cas pozde vecer az v noci 22:30 - 02:00. Zatim jsem hral jen sam, a jsem total krmivo, ale bavi me to :)Pozadavky: neKokot, neUcitel, nekdo kdo si to chce uzit a nevadi mu ze nejsem Pestily nebo Grimz.

Discord, TSko, nebo cokoli ...

P3A Out

To nějak dáme :D ti pošlu sms

• 2 weeks later...
maxim1974

Ahoj, jsem na tom podobně. Pořídil jsem si hru společně se synem ( je mi 46 ) a jsem totální armádní neumělec. Syn na mě co se týče hry kašle, tak jsem samouk ( bohužel stále špatný ). Rád bych si zahrál s někým "normálním" a možná se i přiučil. Bohužel chodím do práce, tak ten noční čas není úplně pro mě, ale jinak tu sedím celé odpoledne a snažím se moc brzo nechcípat ( neúspěšně ).

ZafadrCZ

Ahoj .. Taky hrávám sám , maximálně ve dvou lidech .. Budem rádi když se k nám připojíš .. TS: 82.208.17.97:6439 heslo 55555

Dojdi kdykoliv .. ZaFF

• Upvote 1