Jump to content

Oyunu aldığıma pişmanım.....

KickerRedbull

Recommended Posts

KickerRedbull

Oyun gerçekten fps severler için inannılmaz güzel ama bu hileler nedir sürekli headshot yada gözden vurmalar, istediğin kadar armor giy helmet giy kullandığım armorlar lvl4 ...görev yaprak lvl kasmak imkansiz hale geliyor...Hileye çözüm bulmalari gerekiyor.

not:Buzaman kadar gövdeden yada ayaktan ölmedim keşke ölsem sürekli göz veya kafadan ..............

• Sad 1
SametArslnts

@KickerRedbull Selamlar,

Yaşadığın deneyimin ne kadar kötü olduğunu en iyi anlayanlardan birisi olarak yazıma başlamak istiyorum. Evet bu tarz olaylar yaşayabiliyoruz fakat fevri davranıp oyuna küsmemek gerek. Durun size başımdan geçen bir olayı anlatayım. Günlerden birgün Custom haritasında daha güncelleme gelmemiş harita henüz büyümemiş ve mecburiyet caddesinden geçmek zorundayız. (Gas Station önünden). Tabiki aslanlar gibi giydirmişim karakteri Altyn kasklar Slick armorlar falan... İnancınız olsun tek mermi sesi duydum "çiuupp" diye pat diye yere düştüm allah allah dedim sniper vurdu galiba ama nasıl korktuğumu size anlatamam. Next ekranı geldi karakterimin nerelerinden hangi mermiler yediğine bakayım dedim, işte tam o anda beynimden aşşağı kaynar sular döküldü "7.62x39 mm t45m" :( o an dedim ki bu oyunda var arkadaş var yani harici yazılım kullanarak insanların önüne geçmeye çalışan yada geçen insanlar var. Yapacak birşey yok dedim oyun betada erken erişimdeyiz henüz gelişecek dedim kendi kendime. Elimden geldiğince bulduğum sorunları report ederek yardımcı olmaya çalışıyorum şuan.

Demem o ki bence bu tarz olaylara takılmayın tester olmayın keyfini çıkarın. Sonuç itibari ile oyun henüz BETA' da ve bizlerde BETA TESTER larız. Bu tarz konularda şikayetçi olmak yerine report edip destek olmamız gerekiyor. Anlayışınızı ve oyuna karşı olan tutumunuzu bir nebzede olsa etkilediysem ne mutlu bana. Tarkov'da görüşmek üzere, iyi kaçışlar! 😊

• Upvote 1
KickerRedbull

@SametArslnts

Teşekkürler cevap verdiğin için evet betada ve harita sonu report olayını kullanıyorum.Evet oyuna küsmüyorum emin ol ama sadece şu şekilde düşünmeni istiyorum.Google gir ve eft cheat yaz alelen satilan hileleri görüceksin.Hileleri satın alan kişilerin yorumlarini görüncede emin ol benim gibi soğucaksın.Adam demiş kullanıyorum 1 haftadan beri ve yakalanmıyorum diyor...