Jump to content

Raid'den sonra lobiye geç dönüyor, Raid sonunda iyileştirme ekranı gelmiyor Next çalışmıyor

Recommended Posts

Begruzi

Merhaba değerli EFT oyuncuları.

Öncelikle oyun BETA aşamasında bunun farkındayız. Bunu söylememde ki amaç ne zaman yardımcı olamayacakları bir sorun olsa bu oyun betada kardeş diyerek sıyrılan yetkililer var.

Aylardır sorunu raporluyoruz sorunu yaşan kişi sayısı oldukça fazla yabancı forumlarda reddit üzerinde herkes durumu dile getirmiş ama bir tane TARKOV oyun yetkilisi çıkıp bize akıllı bir açıklama yapamıyor.

Öncelikle yaptığımız araştırmalara göre sorun şu ben Türkiye açısından dile getireceğim,

Superonline fiber kullanan kullanıcılar ISS kaynaklı , Modem kaynaklı modemin güvenlik ayarları yada başka ayarları vs. nedeniyle bilemediğimiz bir sebepten ötürü SADECE TARKOV oyununda raidden sonra geç çıkma, raidden sonra next düğmesinin gelmemesi iyileştirme ekranına dakikalarca geçememek ve pazar ile satıcıların yüklenmemesi sürekli yükleniyor işaretinde kalması geç yüklenmesi sorunları meydana gelmektedir. Bu durumda oyun oynanamaz hale gelmektedir.

Bu durumu yurt dışında yaşayan kişi sayısıda oldukça fazladır. Bu demek oluyor ki bazı ISS lerin verdiği modemler yada altyapılarda ki bazı güvenlik zartları zurtları sizin oyununuzla ilgili bir çakışma yapıyor. 

Ben bu sorunu test ettim. 100mbit fiber internetim ile sorun yaşadığım evde aynı bilgisayarda 4,5G üzerinden bağlantı veren bir superbox ile internete bağlanarak hiçbir sorun bekleme problem olmadan aynı bilgisayardan oynayabiliyorum.

YANİ BU BİR EFT SORUNUDUR SUÇU ISS LERE ATARAK SIYRILMANIN VE BİZİM GİBİLERE MANTIKLI BİR AÇIKLAMA YAPMAYAN YETKİLİLERİN OLMASI OYUN FİRMASININ HALKA İLİŞKİLER KISMINDA KİMSENİN ÇALIŞMADIĞININ GÖSTERGESİDİR. EMİNİM Kİ BU SORUNU ADAM GİBİ YETKİLİLERE İLETEMEMİŞSİNİZDİR BİLE.

Sizlere sorunla ilgili birkaç video ve link paylaşıyorum  ve konuyu kapatıyorum. Bakalım bu sorunu dile getirdik diye ban yiyecek miyiz oda işin farklı bir boyutu tabii...