Jump to content

Obóz Radykalno-Taktyczny zaprasza do wspólnego grania


DonWojnar
 Share

Recommended Posts

    Ekipa ORT zaprasza na otwarcie nowego discorda. Gramy razem od kilku lat i mamy przegrane wspólnie tysiące godzin. Podjęliśmy decyzję o stworzeniu klanu do którego oczywiście zapraszamy. Na discordzie możecie liczyć na luźną i kulturalną atmosferę (często kilkugodzinne rozmowy o wszystkim), jeśli dopiero zaczynasz we wszystkim ci pomożemy lub jeśli nie masz gdzie pograć to nasze kanały głosowe stoją otworem. Obóz Radykalno-Taktyczny to nazwa oddająca nasz styl gry, w rajdzie staramy się grać zgodnie z zasadami jakie opracowaliśmy na bazie naszego doświadczenia. Poza rajdem możecie liczyć na śmieszki poza kontrolą ;)
Każdy na discordzie otrzymuje rangę zależną od swojego doświadczenia w grze (rangi nie odpowiadają hierarchii). Opracowaliśmy również system odznaczeń za osiągnięcia te chwalebne i te mniej 😆, symbolizują je stworzone przez nas grafiki.

Po dołączeniu widoczna jest tylko część rekrutacyjna. W regulaminie opisane jest krok po kroku jak wygląda rekrutacja, po krótkiej rozmowie w której wytłumaczymy co i jak dołączasz na serwer 😜.

Oficjalne otwarcie discorda ORT 14.02.2021 Niedziela o godzinie 18:00. (serwer jest nieaktywny ale możesz dołączyć już dziś i poczekać do niedzieli)
Zapraszamy na discorda: https://discord.gg/wwBRcQ7c

ORT noc 2 low.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...