Jump to content

Aşağıdan/Yukarıdan Gelen Seseslerin Duyulmaması

ersand59

Recommended Posts

ersand59

Merhaba arkadaşlar,

Konu başlığında da belirttiğim gibi oyunun ciddi problemi var bu konuda , adam yukarıda yürüyor ses tam karşından geliyor , adam sağ yukarıda yürüyor ses tam sağ taraftan duyuluyor. Anlatmak istediğim olay tam anlamı ile yukarıdan ya da aşağıdan gelen seslerin hepsi sanki sizin tam olduğunuz katta geliyor gibi oluyor ve bunun en ufak dahi ayrımı yapılmıyor. Sağdan ses geliyor oraya odaklanıyorum sağ yukardan ölüyorum. Soldan ses geliyor sol yukarıdan ölüyorum. Bu durumdan çok sıkıldım artık o şekil öldüğümde rage atım çıkıyorum oyundan. Bu sorunu dile gelirmem sadece bu konuyu açmam yeterli mi oyun yöneticilerine ulaşması için yoksa yapmam gereken başka birşey var mı? Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz? Kulaklığım SteelSeries Arctis 5 herhangi bir sıkıntı yok bilgisayarımda ses ile alakalı driverlerim güncel , ayrıca diğer oyunlarda bu yönden hiçbir sıkıntım olmuyor yani kulaklıkla ilgili bir problem değil.

Saygılarımla.

Eroktic bahsetmişti zamanında, oyunun dikeysel olarak ses kalitesi berbat. Bırak yanlış gelmesini, gelmediği zamanlar da oluyor, şahsen yaşadım. Oyun geliştiricileri bu sorunun farkında, ne zaman ve nasıl düzeltecekleri onlara kalmış. Elden bir şey gelmiyor.