Jump to content

Oyun neden kült yapılmış bunu düzelmeti düşünüyorlarmı?


Recommended Posts

exbernation

dibimdeki yere ulaşamıyorum her yer duvarlarla çevrili. tamam ögrenince geçişleri iyi kötü buluyoruz. ama oyuncular sürekli bu geçişlere yatıyor. her yer yatan oyuncu dolu. bir yere gitmek zülum oyunda. neden bu şekilde kült yapılmış oyun.    saga sola pusan oyunculardan bıkkınlık geldi artık.    her yerin duvarlarla çevrili olmasının mantıgını ben anlayamadım.   tamam gerçekçi vs de bu kadar külk olmak zorundamı.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
SametArslnts

Selam,
     Bahsetmiş olduğunuz olayı hemen hemen hergün benim de başıma geliyor. Bu durumdan elbette bende sizin kadar şikayetçiyim fakat gün geçtikte oyun yapımcıları bu konuları ele alıyor ve yaptıkları güncellemeler ile bu durumun önüne geçmeye çalışıyorlar. Size şöyle bir örnek vermek istiyorum, örneğin Custom "Gümrük" haritası. Geçtiğimiz günlerde gelen güncelleme ile büyüttüler bu sayede benim "mecburiyet caddesi" diye adlandırdığım sizin dorms önündeki otoparkın bulunduğu yol olarak bildiğiniz bölgeyi resmen ikinci plana bıraktılar. Dolayısı ile haritalar gün geçtikçe büyüyor ve bu sayede "yatan oyuncu" diye adlandırdığınız oyuncuların artık çok fazla seçenekleri oluyor.


     Uzun lafın kısası size söylemek istediğim konu oyun oldukça gerçekçi ve her oyuncunun oynayış stili farklı buna oyun yapımcılarının müdahale etmesi çok zor. Agresif yada defansif oynamak tamamen oyuncunun seçimine bırakılmış ve bu çok hoş birşey. Bundan şikayetçi olmak yerine kendi oyun stilinizi geliştirmenizi öneririm. Daha dikkatli olmak bunlardan bir tanesi. :)

İyi kaçışlar...

Edited by SametArslnts
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...