Jump to content

Superonline Türkiye Serverı Ping ve Bağlantı Sorunu

Recommended Posts

Astralza

Selamlar,

Aşşağıdaki resimde türkiye locasyonlu sunucuma kurduğum VPN'le attığım tracert ve vpnsiz attığım tracert gözükmektedir.

Kullandığım internet sağlayıcı Superonline, geçen perşembeye kadar bir sıkıntısız Turkey serverında oynayabiliyordum, fakat ne olduysa 19.03.2021 Cuma gününden beri Turkey serverında hiç bir oyuna giremiyorum, connection lost veriyor ve oyuna girerken fps 1 yazıp pingime baktığımda 1000, 3000, 600 gibi değerler arasında gidip geliyor. Fakat eğer VPN'im üzerinden bağlanırsam Turkey serverında oynayabiliyorum. Bunu çözmek için superonline kullanıcıları olarak toplu bir mail atmamız gerektiğini düşünüyorum, aynı sorunu yaşıyanlar bu resmi de gönderebilirler yazacakları maile. Yıl 2021 olmuş, hala düzgün bir hizmet alamıyoruz internet konusunda. Sesimizi çıkarmadığımız sürece de bu sorun böyle devam eder diye düşünüyorum, BSG'nin çözebileceği bir sorun olduğunu sanmıyorum çünkü bu durumdan sadece Superonline kullanıcıları etkileniyor.

SUPERONLINE.thumb.png.ae0668b0cb00ba583376b6dfabdf199a.png

exnug

Aynı şekilde bende problem yaşıyorum. Launcher da ping değeri 4 fakat matchmakingde 2000 lere fırlıyor. 

• 2 weeks later...