Jump to content

Türkiye Discord Sunucusu Moderatör Rezaleti

ggsman
 Share

Recommended Posts

Selam umarım bunu herkes görür. Ben bundan 7-8 ay önce discord sunucusundan ban yemişim. O zaman ilgilenmeyip şimdi de oyundaki güncellemeleri takip etmek için geri girmeye çalıştığımda ban yediğimi fark ettim.Yeni bir discord hesabı açıp ticket açtım ve benimle "Longec" isimli moderatör arkadaş ilgilendi maalesef. kendisi beni 1 saat bekletti ancak herhangi bir kanıt bulamadı. Bulduğu tek şey ban sebebimin yönetcilerin arkasından konuşmam olması imiş. Konu bizim için kapanmıştır ban kesinlikle açılmayacak diyip ticket kapattı. Yeni bir ticket açınca ise bana ban attı. Gerçekten bu kadar rezalet bir moderasyonu nasıl sağlayabilmişsiniz bilmiyorum ama Türkçesi yarım yamalak, bir cümleyi 10dkde yazıp  üstüne doğru düzgün yazım kuralı kullanamayan bir adam bana üslubunuzdan dolayı konuşmayı bitirebiliyorum diyor. Dimitriyle konuşayım diyorum ban atıyor :D keşke kanıt sağlasanız da herkes yoluna gitse. Gerçekten ezikçe. Dimitri'ye tavsiyem moderasyon ekibini bir gözden geçirmesidir.En azından konuşmasını bileni alın