Jump to content

Klan GROM - Zapraszamy do wspólnej gry !

Nellos
 Share

Recommended Posts

grom_prev1x1.gif.7c99265bc4d3626b9c0c49bf31a5f650.gif

Klan GROM zaprasza do wspólnej gry i chętnych do dołączenia w nasze szeregi

Mile widziani początkujący gracze EFT oraz ci bardziej doświadczeni. Nowi gracze mogą liczyć na pomoc bardziej doświadczonych graczy oraz znajdą rożne przydatne informacje na naszych kanałach (po nadaniu sobie rangi gość). Jeśli ktoś chciał by pograć drużynowo/ z głowa😋ale z humorem, bez spiny zapraszamy do GROM.

Wszystkie informację dotyczące rekrutacji i regulaminu znajdziecie na naszym serwerze discord.

👉  https://discord.gg/bVv5shUhmm  👈

• 2 months later...

"Polecam ten server" -sakrazm

Na wejściu zostałem zabity przez pseudo gromowców

którzy zabili mnie po 5 sekundach i najprawdopodobnie ukrai mój sprzęt. dołączam screen , w którym zostaje zabity w czasie 00:00:05 ( ewidentny teamkill)

oczywscie po tym teamkillu z ich strony zostałem zbanowany , a admin "Cygi grom" wypytwał mnie o najróżniejsze prywatne informacje czyt. czy masz kolegów ?

Infromacja zwrotna po zajściu

"Sprawa ma sie marnie bo profil twojego nicku na disc masz od luty 20 21 to ni jak sie ma do prawdy która mi tu podajesz, że od 2018. Ponadto nikt cie nie zna nigdzie nie widniejesz... W imieniu Discord Grom przepraszam Cię ze to Cię spotkało ale nie potrafimy ustalic twojej internetowej torsamosci i nie chcemy ryzykować smiercia kolegów w grze.. Jak i twoja obecnością u nas na diskord jest nie porządana... Dlatego zostsles Zbanowany Pozdrawiam GROM_CYGI (edited)"

admin ma problemy z czytania ze zrozumieniem ponieważ nigdzie nie podałem informacji ile czasu ma moje konto discord z nazwą (Foczek)

Reasumując nie polecam nowym graczą wchodzic na ten discord , ponieważ  najpewniej zostaniecie zabici tak jak ja a admin uzna rację swoich kolegów

312313.png

Tak , prawde pisze kolega , " zostaw odwalony " jak wczesniej w ich koledzy naszych kolegow  , nie bede ich reklamowal dlatego ogranicze sie do tej informacji .

Pozdrawiam Cygi 

Edited by Cygi

On 12.08.2021 at 00:28, Nellos said:

grom_prev1x1.gif.7c99265bc4d3626b9c0c49bf31a5f650.gif

Klan GROM zaprasza do gry i chętnych do dołączenia do naszej szeregi

Mile widziani początkujący spolszczenie EFT oraz ci bardziej doświadczeni. Nowi dostawcy mogą liczyć na pomoc bardziej doświadczonych graczy oraz zakłady naszych rożne informacje na naszych kanałach (po nadaniu rangi gość). Jeśli ktoś chciałby pograć drużynowo/ z hołd 😋 ale z humorem, bez spiny zapraszamy do GROM.

Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji i regulaminu odnoszą się do naszego serwera Discord.

👉   https://discord.gg/bVv5shUhmm   👈

Zaproszenia obecnie tylko z polecenia , wiec wszystkich zainteresowanych odsylam do kontaktu ze mna [email protected]