Jump to content

Operasyonel Görev Sistemi


Dimitri468
 Share

Recommended Posts

Merhaba kaçaklar!

Oyun operasyonel görevleri ekledik. Tüccarlar tarafından periyodik olarak verilecek bu görevler sınırlı bir süre içinde (örneğin 24 saat) kabul edilebilir ve tamamlanabilir olacak. Operasyonel görevler, görev listenizde özel bir saat simgesiyle işaretlenir.

Normal görevler gibi operasyonel görevler tüccarlardan alınır ve bunları tamamladıktan sonra size görevi veren aynı tüccara geri dönmeniz gerekiyor.

Bir operasyonel görevi zamanında tamamlamayı başaramadıysanız, başarısız olarak işaretlenecektir. Bir süre sonra rastgele bir tüccardan yeni bir operasyonel görev ile değiştirilecektir.

Günlük tamamlanma süresi olan operasyonel görevler 5. seviyeye ulaşır ulaşmaz kullanılabilir hale gelir. O anda operasyonel görevlerin ilk sayısını görürsünüz ve tamamlanma zamanlayıcısı başlamış olur.

Bir sonraki operasyonel görevler başarı veya başarısızlıktan bağımsız olarak önceki görevlerin tamamlanma zamanlayıcısı bittikten sonra verilecektir. Yaklaşan yamalarda bu görevleri kabul etme mekanizmaları ve zamanlayıcıları daha fazla kolaylık sağlamak için ayarlanacak ve geliştirilecektir.

Operasyonel görev çeşitliliği çok sayıda ek koşula ve bunların kombinasyonlarına dayanmaktadır. bu görevlerin zorluğu karakter seviyeniz ile birlikte artar. Mevcut yamada görevler PMC operatörlerini ve Scav'leri ortadan kaldırmak, belirli öğeleri aramak ve konumlarda hayatta kalmaktır. Gelecekteki yamalarda görevlerin ve ek koşulların kapsamı önemli ölçüde genişletilecektir.

Operasyonel görevleri tamamlamanın ödülleri şunları: deneyim, para ve çeşitli eşyalar.

Mevcut operasyonel görevler, görevleri ve ödülleri her hesap için benzersizdir.

Gelecekteki yamalarda operasyonel görev sistemi ayrıntıyı seçim kolaylığını işbirliğini ve oyuncunun ilerlemesini hesaba katarak artırmak için daha da geliştirilecektir.

NOT: Bahsettiğimiz "Operasyonel görev" sistemi günlük görev sistemidir.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...