Jump to content
PugMonk

Program Delta Force, Sherpa, Emisar (vyslanec)

Recommended Posts

EFT – program Sherpa

Pokud jde s vámi, nikdy se neztratíte a vždy budete chtít pokračovat.
Když vás pohltí beznaděj a vztek, on vás z toho vytáhne.

Stejně jako je odvaha důležitá v horách, je potřeba i v Escape From Tarkov. V horách jeden jistí druhého a stejná podpora je potřeba i v Escape From Tarkov. V horách se můžete spolehnout pouze na svého parťáka i v EFT musíte mít jistotu, že za vámi stojí spolehlivý člověk, který vám kryje záda.

Pouze ti nejsilnější, nejsmělejší a nejzkušenější lezci se stanou himalájskými šerpy. A jen nejsilnější, nejsmělejší a nejzkušenější hráči se stanou EFT Sherpy.
Himalájští šerpové jsou ti, kdo vedou lidi přes vysoké pohoří plné nebezpečí, přes soutěsky a ledovce, kdo ví o všech možných úskalí na cestě, a kdo ví, jak dlouhé je potřeba lano nebo zda s sebou dnes vzít mačky - nebo granát navíc, či odstřelovací pušku.
Stejně tak v Escape From Tarkov, je Sherpa zkušený hráč, mistr přestřelek, zběhlý v boji a taktice. Neriskuje. Den za dnem se vydá do ulic Tarkova bojovat a nepadnout. Jeho ruka je pevná. Jeho pohyby jsou neomylné.

Pouze Sherpa můžete trénovat nováčky a dohlížet, aby neskončili rychlou a potupnou smrtí. Jenom statečnost nestačí - ani při lezení na horu Elbrus, ani při EFT. Své schopnosti a dovednosti získal tréninkem.
Sherpa trénuje nováčky.
Sherpa doprovází nováčky na RAID.
Sherpa Dává pozor: "Koukej, kam šlapeš. Tady zalehni."
Sherpa radí nováčkům, aby nemuseli odpovědi hledat na foru. Když přes bušení srdce v uších a třes rukou nejde nováčkovi přebít a přesně vystřelit proti blížícímu se nepříteli. Je zde Sherpa a klidný hlasem říká: "Mínus jedna".

Sherpa je zvláštní titul. Není pro každého, ale jen pro vybrané. Sherpa pravidelně dostává od Battlestate games extra munici pro svojí nebezpečnou práci. Jeho příspěvky na foru mají speciální vzhled a co je nejdůležitější, za vynikající službu může Šerpa získat i speciálním zbraň, kterou nelze získat jiným způsobem a která bude skutečně smrtící!

V budoucnu odhalíme další podrobnosti programu EFT Sherpa. A …
Přejeme budoucím Sherpům hodně štěstí v boji a hlavně trpělivost při výcviku nováčků!

Diskutovat o novém programu Sherpa můžete anglicky zde!
http://forum.escapefromtarkov.com/forum/87-sherpa/

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Speciální oddělení Delta Force !

Battlestate Games oznamuje spuštění nového programu - Delta Force ! Tento útvar zvláštního určení bude zahrnovat 50 hráčů z řad současných Alpha testerů, kteří budou provádět poněkud rutinní, ale přesto nesmírně důležité úkoly v EFT.

Hlavním cílem Delty bude technicky správné a pravidelné testování hry. Obecně platí, že hráči nepřesně chápou, co a jak je třeba kontrolovat. Do úkolů Delty bude spadat kontrola a testování konkrétních případů, umístění objektů, textů, chování AI, popisky, schopnosti, herní lokace, atd…

Delta bude koordinována prostřednictvím samostatné VK konference, kde budou operátoři (hráči) dostávat úkoly a předkládat výsledky testování. Členové Delty budou komunikovat přímo s vedoucím QA a předávat zjištěné/potvrzené bugy k opravě.

Operátoři Delta Force budou za úspěšné dokončení svých úkolů odměňováni. A ti nejvýkonnější testři budou mít možnost připojit se k týmu Battlestate game na plný úvazek jako QA inženýři.

Heslem Delty je "Žádný úkol není pro Deltu nemožný. Kam vstoupíme, tam vítězíme!"

Chcete-li se zapojit, vyplňte formulář:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdIdjXG2AAnF3RkqN2VXusSekDSbRiwY-rCL6i-sWSKIq0nQA/viewform

Bez názvu.png

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nábor do týmu Delta Force ukončen!
Obdrželi jsme mnoho žádostí a náš organizační tým vybral ty nejvhodnější kandidáty. Ti, kteří byli vybráni do Delta Force bude v příštích několika dnech kontaktovat testovací správce na VK. Chtěli bychom poděkovat všem, kteří se přihlásili. Nezapomeňte, že v budoucnu budeme tým Delta Force rozšiřovat, takže všechny přihlášky jsou stále v naší rezervní databázi.

Žádný úkol není pro Deltu nemožný. Kam vstoupíme, tam vítězíme!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

EFT inovace – Emisar (vyslanec)

Vážení přátelé, jsme rádi, že vám můžeme oznámit, zavedení nového programu EFT – Emissaři (vyslanci). Co to znamená? To znamená, že každý hráč, který se aktivně podílí na rozšiřování naší EFT komunity, ať už na sociálních sítích nebo na fóru, nebo se podílí na podpoře, zlepšení a vývoji naší hry se může stát naším emissarem.

Jaký je význam tohoto slova? Výraz emissar je obecně definován jako agent zaměstnaný vládou, nebo její zvláštní službou, aby skrytě hájil zájmy svých zaměstnavatelů v cizí zemi nebo v jiné skupině lidí.

Co znamená mít titul emisara? Znamená to mnoho. Například, emissar může rozdávat klíče do testovacích verzí EFT a záleží na něm, jak s nimi naloží. Může je užít sám, nebo je předá někomu jako odměnu. Klíče k testování hry nebudeme v Battlestate games rozdávat emissarům pravidelně v závislosti na výsledcích jejich činnosti a aktivitě. Emissaři se také mohou těšit na překvapení, které na ně bude čekat přímo ve hře. Stejně jako rozlišovací označení na fóru - zvláštní barva, odznak a titul. Budou existovat i další privilegia, která prozradíme až vybraným emissarům v soukromé zprávě, později. Mimo to jeden z emissarů bude mít možnost spojit se přímo s vývojáři, sejít se s nimi osobně tak ovlivnit vývoj hry.

Jaké vlastnosti/schopnosti by měl emissar EFT mít?

1. Měl by být dobře informovaný. Vyslanec je expert v otázkách okolo EFT, vyzná se v detailech hry, aktivně využívají všechny veřejně dostupné a exkluzivní informace a mají dobré znalosti o současné fázi projektu.

2. Emissar by měl být zosobněním EFT, horlivý stoupenec projektu, který osobně věří v jeho budoucnost a šíří optimismus a důvěra ve svém okolí.

3. Je důvěryhodný. Emissar je čestný člověk, hráči mu věří. Nestranný, drží slovo a je spolehlivé.

4. Společenský. Dovede lehce navázat konverzaci a snadno najde téma hovoru. Je komunikativní a těší ho to.

5. Nebojí se nových věcí a technologií. Je jako ryba ve vodě na sociálních sítích a efektivně využívá všech moderních komunikačních prostředků.

6. Týmový hráč. Vyslanec není jen sólista, ale pomáhá skórovat i ostatním. Vítězství týmu je pro něj stejně důležité jako jeho vlastní! Emissar je také schopen naslouchat vedení a chápe, že k dosažení cíle, je potřeba nejenom zabrat, ale hlavně zabrat stejným směrem.

Kdo bude vybrán jako vhodný pro tuto funkci? My v Battlestate games, budeme kontrolovat vaší činnost a bedlivě sledovat vaše aktivity a všímat si nejvhodnějších kandidátů. Nicméně, pokud máte vy osobně pocit, že jste ten pravý nebo víte o někdo jiném, kdo by se hodil na tuto pozici, neváhejte a napište nám "Chci být emissar!". Když vaše důvody shledáme jako oprávněné – můžete se jím stát!

#escapefromtarkov.

14705879_1613530615607919_2454409258171683810_n.jpg

EFT emisaři: Příběh začíná

Obdrželi jsme mnoho zpráv z celého světa! Ukázalo se, že zprávy o EFT  jsou sledovány skoro všude, od Itálie a Polska až po USA a Uruguay. Naši fanoušci jsou po celém světě! Ale nejvíce jich máme a to není žádné překvapení, v Rusku a zemích bývalého sovětského bloku.

Proto bychom chtěli objasnit několik klíčových bodů, o programu emissar:

1) Při podávání žádosti o pozici emisara, uvádějte důvody, proč se považujete za vhodného kandidáta: napište nám něco o sobě, o vašem herním zážitku, jak dlouho sledujete projekt EFT a jak jste aktivní v komunitě.

2) Titul vyslance může získat také ten, kdo dělá EFT reklamu nad rámec oficiálních komunit. Ale musíme vidět, že vaše úsilí je pravidelné, efektivní a že máte zpětnou vazbu.

3) Pokud jste doposud nepůsobili v naší komunitě, budeme vás po zaslání vaší žádosti určitou dobu sledovat a po konci tohoto období vás vyhodnotíme. – například po jednom měsíci.

4) Emisaři budou mít na fóru vyhrazený oddíl, s vyhrazenými tématy pro jednoho každého z nich. V těchto tématech, budou mít hráči možnost oslavit přímo emisary, se svými nápady a návrhy na zlepšení hry. Což emisarům pomůže při výběru těch z nejvhodnějších členů komunity k testování hry a těm také mohou zajistit přístup do hry!

5) Počet vyslanců bude omezen.

Děkujeme všem, kteří zareagovali na náš program!

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 часов назад, Exoskeleton сказал:

zajimave..... muzes sem postnout jak se tem vyvolenym 50ti dari , a zda vsichni testuji spravne? docela mne to zajima, ikdyz je to jiz ukoncene.....

Bohužel, jediný info jaký mi bylo poskytnuto je, že ruská část funguje správně.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rádi bychom Vás informovali, že budeme v EFT brzy rozdávat speciální vybavení pro Emisary (vyslance) a šerpy! Tyto balíčky budou určeny hlavně jako pomoc nováčkům a ostatním hráčům, kteří z nějakého důvodu ztratili své vybavení.

Vyslanec nebo šerpa získá pravidelně od Battlestate Games určité množství vybavení (více či méně v závislosti jak bude potřebovat), které bude osobně distribuovat. Například Šerpa, který bude provádět skupinu nováčků, jim bude moci během RAIDu dát, vše potřebné k úspěšné extrakci z lokace. Vyslanci budou moci odměňovat nebo podporovat ty, u kterých to uznají za vhodné.

Takže se v EFT, díky tomuto silnému a efektivnímu nástroji, ještě více prohloubí spolupráce a kooperace mezi hráči. Toto je pouze jeden z první nástrojů, kterým chceme spolupráci prohloubit. Později vám představíme ještě mnoho dalších. Podpůrné vybavení pro vyslance a šerpy tohoto typu budeme s vývojem potřeb hráčů, nebo dle bojových úkolů měnit.

Tady se na obrázcích můžete podívat na obsah první generace podpůrného vybavení pro Sherpy a Emissary. A jako vždy očekáváme vaše připomínky! Všechny naše nápady by měly předtím, než se objeví ve hře, projít schvalovacím procesem komunity!

Více o těchto programech naleznete zde:

 

18121726_1683335268627453_5723255571805109993_o.jpg

18156013_1683335271960786_8283648555796430281_o.jpg

Původní příspěvek:

Edited by PugMonk
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobré odpoledne operátoři.

S naší rostoucí komunitou a s tím jak se hra blíží k datu vydání se řady PMC v Tarkově stále více rozšiřují. Myslím, že nebudu daleko do pravdy, když řeknu, že každý týden se náš komunitní, discord kanál rozroste o několik nový operátorů, kteří potřebuje zasvětit do způsobu stylu přežití v Tarkově.

Proto jsme se rozhodli zavést vlastní Šerpa program pro náš komunitním Discord kanál. (Program Sherpa, byl již zmíněn developery, ale zatím nebyl zcela zaveden. Půjde o velice podobnou věc, více zde: http://forum.escapefromtarkov.com/topic/15828-program-delta-force-sherpa-emisar-vyslanec/ )

Do programu byli zatím vybráni hráči: 

dssss.png.b56446a6517f1a7a55a6ff540e7c25b8.png


(postupně budeme seznam rozšiřovat)

Pokud bude mít někdo další zájem pomáhat a radit nově příchozím hráčům, ozvěte se nám.

Naši Šerpové Vám pomohou v prvních krocích po norvinském regionu a doprovodí Vás k vašemu prvnímu extraction pointu. Ukáží Vám, kde si dát pozor, kam nešlapat a kde zalehnout, aby jste potupně neskapali. A samozřejmě se budou těšit naší podpory (dokud nebude program Sherpa oficiálně spuštěn developery, nebudeme u nás implementovat veškerý funkce a povinnosti.

Na Discordu je poznáte podle modře podbarveného jména.

sherpaczsk.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
b38e7c858218a416ef714554dce933a2