Jump to content

Zasekavanie zbrani/ zlyhanie zbrane alebo naboja ?

Miichall1070
 Share

Recommended Posts

Zdravím, už dlksiu dobu ma irituje jedna vec, a to spôsob ako jednoducho funguje problematika závady na zbrani v tak komplexnej hre mi to príde až smiešne. A navyše je úplne nereálna.
1. To čo sa v hre deje je to, že nedôjde k výstrelu po tom, čo úderník udrie na zápalku ta sa neiniciuje a nevznieti sa pušný prach, je počuť len cvaknutie. PMC obtiahne a zbraň a náboj vyhodí zo zbrane. Toto je ralna vec, ale nemá to nič zo zbraňou. A nechal by som to čisto ako malé percento.

2. Pri poruche zbrene napríklad keď je používaním opotrebovaná pružina, alebo znecistena zbraň k výstrelu dôjde ale záve záver nená dostakok sily na to aby náboj správne zatlačil do hlavne a náboj sa sprieči. Teda nie je možné strieľať ďalej. Ale dôde k výstrelu, čo v hre znamená že ak sa za niekým plizim a namierim mu na hlavu mám istotu že zbraň vystreli (ak nezliha zápalka), ale ďalší rana nasledovať nebude dôsledkom závady.

3.Ďalšia vec ktorý by mohla ovplivnovat závadu je strelivo, resp. prachová náplň. Napríklad ak je strelivo redukované alebo slabšie, spôsobuje častejšie závady.

4. Presnosť, poškodenie hlavne by som bolo za normálnej streľby nepatrne, ak by hráč strieľal full auto zvyšovala by sa teplota hlavne a tým aj narastalo jej poškodenie. V podstate by platilo čím vecia teplota tým vecie opotrebenie a nisia presnosť. Teplotu hlavne by mohlo ovplivnovcat aj strelivo redukované, by hlaveň zahrievalo menej a pod.