Jump to content

Q&A z Nikitą z reddita [WERSJA PL]


turbobear
 Share

Recommended Posts

P: Czy mogę dostac bana za przyniesienie partnerowi jego wyposażenia po tym, gdy umarł w poprzednim rajdzie? Wyposażenie, które on sam kupił?

Quote

N: Nie

P: Czemu ciągle projektujecie grę ze środkami anty RMT? To kara dla normalnych graczy, a oszuści i RMT ciągle się pojawiają? Status FIR, pchli targ od 15 poziomu, niemozność wyrzucania kluczy itd itd.

Quote

N: Status FIR i pchli targ od 15 poziomu zostały wprowadzone, żeby spowolnić progresję, nie w ramach anty RMT. Wyrzucanie przedmiotów zostało zmienione, żeby walczyć z RMT i boostowaniem. Ponownie - żeby przeciwdziałać nieuczciwej przewadze.

P: Gdzie jest granica RMT? Powinienem się martwić, jeśli przyniosę koledze jego wyposażenie po tym jak zginął? Czy to jest automatyczny ban czy raczej zostajesz oznaczony i potem sprawdzony manualnie, żeby znaleźć oznaki innych podejrzanych zachowań?

Quote

N: Zasada jest prosta - jeśli rozdajesz miliony rubli czy masę drogich przedmiotów i robisz to często - dostaniesz bana. Jeśli chcesz tylko zwrócić sprzęt koledze od czasu do czasu - to jest ok.

P: zy to jest automatyczny ban czy raczej zostajesz oznaczony i potem sprawdzony manualnie, żeby znaleźć oznaki innych podejrzanych zachowań?

Quote

N: Właśnie automatyzujemy ten typ bana.

P: Czy możesz wyjaśnić jak często zgłoszenia podejrzanych ofert na pchlim targu są sprawdzane?
To naprawdę wkurzające, kiedy siedziałeś przez 10 minut bez ruchu czy wydania jakiegokolwiek dźwięku na Shoreline, a ktoś i tak rzuca w ciebie granatem w egipskich ciemnościach, bo ma ESP, a być może jeszcze gorsze jest, kiedy widzisz na pchlim markecie gościa z reputacją powyżej 150, który sprzedaje 50 ledxów, 150 kart graficznych i 20 oznaczonych kluczy.

Quote

N: W chwili obecnej jest to sprawdzane cały czas.

P: Czy uważasz, że całkowite usunięcie pchlego targu z gry pomogłoby w walce z oszustami i RMT?

Quote

N: Nie, nie pomogłoby

P: Czy możecie wymyslić jakiś sposób, żeby serwer przekazywał mniej informacji do klienta gry? Bedzie to trudne i trzeba będzie poświęcić elementy gameplayu, ale to jedyny sposób, żeby zmniejszyć ilość oszustów z masy krytycznej do poziomu prezentowanego w innych FPS-ach.

Quote

N: Tak! Możemy to zrobic i pracujemy nad tym.

P: Czy zrobicie cokolwiek, żeby uspokoić ludzi, którzy czują, że w każdym lobby, w które wejdą są oszuści? I czy zamierzacie zlecać zewnętrznie prace nad środkami przeciwdziałającymi oszustom?

Quote

N: Na to wszystko trzeba czasu. Będziemy dalej działać.

P: Czy rozważycie korzystanie z innego systemu ochrony przed oszustami niż BattleEye?

Quote

N: Nie, mamy jeszcze coś do zrobienia ze wszystkimi systemami AC (Anti-cheat)

P: Czemu dokładnie nie wprowadziliście 2FA? (weryfikacja dwuetapowa)

Quote

N: Jest wprowadzona w Azji. najprawdopodobniej zostanie dodana wszędzie.

P: Czy macie długoterminowy plan na walkę z twórcami oszustw?

Quote

N: Tak, będziemy wszczynali postępowania prawne.

P: Co jest trudnego w implementacji prostego sprawdzania ruchu? Jak na przykład gracz poruszający się szybciej niż jest to mozliwe przy maksymalnie rozwiniętych umiejętnościach i bez obciążenia, czemu nie jest to banowane?

Quote

N: Zostało to zaimplementowane dawno temu i banujemy takich graczy. Problem w tym, że niektóre oszustwa są w stanie to ominąć, wykorzystując wady silnika.

P: Czy nie moglibyście użyc systemu, który automatycznie banuje wszystkich z reputacją ponad 200 na pchlim targu?

Quote

N: Problem w tym, że potrzebujemy, żeby niektórzy hakerzy/oszuści pograli chwilę dłużej, żeby zebrać informacje o działaniu ich konkretnych programów (do oszukiwania)

P: Czy są inne sposoby, poza zgłoszeniami, na które moglibysmy (gracze) pomóc? Nie moge obecnie porządnie grać, bo to zbyt boli, ale jestem skłonny pograć parę godzin, żeby robić za przynętę (na oszustów), ale system zgłaszania ich jest tak ukryty, że wydaje się to być stratą czasu. Nie wiem czy nagrywanie oszustów to odpowiednie podejście, ale jestem chętny pomóc, jeśli zrobi to różnicę.

Quote

N: Zgłaszanie (oszustów) to najlepsze, co mozesz aktualnie robić.

P: Wcześniej odpowiedziałeś, że Tarkov codziennie ma setki tysięcy graczy. Czy możesz dać nam uśrednione liczby, powiedzmy za styczeń? I czy możesz nam powiedzieć, ile było banów w styczniu?

Quote

N: Nie, nie mam tych informacji pod ręką. Ale to naprawdę niewielka liczba w porównaniu do ogółu graczy. Coś jak pół procenta albo jeszcze mniej.

P: W jaki sposób oszustwa stały się tak wielkim problemem, pomimo kontroli BSG?

Quote

N: Nies tały się. Nie znasz historii EFT. Oszukiwanie jako problem pojawia się od czasu do czasu,. zazwyczaj przy dużych zmianach w grze. Wypuszczają nowe programy

P: Jak naprawdę działa przycisk do zgłoszenia oszusta? Waham się przed zgłaszaniem podejrzanych graczy, bo nie mam pewności czy to oszust, czy desynch.

Quote

N: Zgłaszaj i tak, jeśli czujesz, że to oszust

P: Czy oszusci/środki im przeciwdziałające to w chwili obecnej wasz priorytet numer 1?

Quote

N: Jeden z najważniejszych, zawsze był.

P: Co myslisz o systemie przeciwdziałającym oszustom w Valorant?

Quote

N: Został napisany pod grę. Nie jest rozwiązaniem plug & play.

P: Co myslisz o opinii, że robienie gry trudniejszą tylko przyciąga więcej oszustów? Osobiście uważam, że wiele zmian anty RMT popchnęło więcej ludzi do uzywania RMT.

Quote

N: To prawda. Im trudniejsza gra, tym trudniej odnosić w niej sukcesy - to powoduje pokusę przejścia na ciemną stronę.

P: Co zrobicie z ludźmi niesłusznie zbanowanymi w przeszłości, czy rozważacie lepsze wsparcie i lepsze metody kontaktu i apelacji?

Quote

N: Możecie sie zgłaszać do BattleEye.

P: Czy jest możliwe ukrycie informacji o stosunku zgonów do zabójstw tak, aby oszuści go nie widzieli?

Quote

N: Usuniemy bardzo dużo niepotrzebnych informacji z klienta wraz z przyszłymi aktualizacjami.

P: Czy cokolwiek jets robionez bugiem, w którym boss/raider/rogue zabija cię od razu? Ekran na zakończeniu rajdu pokazuje rózną ilość trafień (zazwyczaj 3-8 pocisków w klatkę piersiową, w zależności od amunicji i twojej zbroi) kiedy faktycznie zostajesz w grze trafiony raz i umierasz.

Quote

N: Tak, caly czas próbujemy zreplikować ten błąd.

P: Czy masz nowe informacje o naprawie dźwięku?

Quote

N: Naprawiliśmy trochę w ostatniej aktualizacji, będzie więcej.

P: Kiedy będe mógł zagrac w Tarkova bez desynchu, oszustów, lagów i błedów wszelkiego rodzaju, spadków fps, zepsutego dźwięku, niewidzialnych graczy i czekania na każdy rajd ponad 5 minut? Czekam od 2018.

Quote

N: Nawet kiedy gra będzie w stu procentach wolna od tych problemów, i tak bedziesz pisał takie komentarze.

P: Czy pracujecie nad jakąkolwiek poprawą systemu oświetlenia? Interchanche wygląda odpychająco. Ale nie tylko ta mapa. Możesz mieć słońce dokładnie nad głową i i tak gówno widzieć pod drzewami. Widzialność jest aktualnie beznadziejna.

Quote

N: Tak.

P: Co z drugim etapem poprawy optyki? Wiele z wiekszych lunet nie da się uzywać ze względu na zbyt duże siatki i albo niezmienne albo niszowe poziomy zblizenia.Płaczę za każdym razem, kiedy w grze widzę AKOGa.

Quote

N: Chcemy je poprawić przed pełnym wydaniem gry.

P: Podstawowa wada w kodzie sieciowym Unity. Stary Tarkov działał na jeszcze gorszym kodzie sieciowym.
Specjalnie dopasowany pod grę kod sieciowy jest KONIECZNY dla FPSa tych rozmiarów na Unity.
Moim przykładem jest Rust. Developerzy Rusta CAŁKOWICIE PRZEPISALI kod sieciowy. Od tamtej pory w unity zaimplementowano lepszy kod bazowy. BSG go poprawiło. Ale dalej jego sedno jest pełne wad.

Quote

N: Rust nie ma się jak równać do tego, jak skomplikowaną grą jest EFT.

P: Czy przepisanie kodu sieciowego wchodzi w grę? Zakłądam, że desynch to problem wynikający z braku doświadczenia developerów.

Quote

N: Nie, zacznijmy od tego, że desynch nie wynika z braku doświadczenia. Powodem mogą być:

  •     problemy sieciowe po drodze
  •     zadyszki sprzętu
  •     błędy klienta
  •     problemy z ruchem
  •     błędu serwerów gry (aktualnie bardzo rzadkie)
  •     przeciążenie serwerów gry (też rzadkie)
  •     inne problemy

P: Osobiście po uporaniu się (miejmy nadzieję) z oszustami, chciałbym zobaczyć ulepszenia "jakości zycia". Głównie związane z ilością kliknięć, jakiej potrzeba, żeby sprzedać większa liczbę przedmiotów na pchlim targu albo u kilku handlarzy. Po prostu zjada to dużo czasu. Uproszczenie tego bardzo pomogłoby grze.

Quote

N: Planujemy wiele popraw QoL (quality of life)

P: Czy myślisz, że szanse na spawn bossów są aktualnie w porządku?

Quote

N: Szanse na spawn będą zwiększane z biegiem czasu.

P: Co myslisz o Interchange w kontekście oświetlenia/mgły?

Quote

N: Jest złe. Musi byc zrobione inaczej.

P: Odkąd wprowadzono D2 jako ekstrakt na Rezerwie, na powierzchni mapy jest niewiele akcji, planujecie to zmienić?

Quote

N: prawdopodobnie.

P: Proszę spróbujcie zmienić questy i progresję na mniejsza harówkę, to mój piąty wipe i ja i moi koledzy strasznie się zniechęcamy, kiedy dochodzimy do linii questów "punisher" na Shoreline, to za duża mapa ze zbyt małą ilością punktów zainteresowań.

Quote

N: Tak.

P: Czy kiedykolwiek będziemy w stanie zobaczyć liczbę graczy w danym momencie, tak jak na Steamie?

Quote

N: Może po pełnym wydaniu gry.

P: Czy są plany, żeby dalej zoptymalizować grę, żeby działała płynnie na przeciętnych maszynach?

Quote

N: To zawsze priorytet. Przykładowo aktualizacja do nowszej wersji silnika zawsze daje możliwość lepszej optymalizacji.


P: Uzywając odrzutu broni za przykład, cała baza graczy mówi, że ten element gry jest kiepski i żle zrobiony na poziomie technicznym. Czemu był potrzebny wideo esej od streamera, żeby zespół developerski to zmienił?

Quote

N: Nie zgadzam się, że jest KIEPSKI. Mógłby być zrobiony lepiej i zrobimy to.

P: Czemu nie ma mozliwości zablokowania przy sortowaniu przedmiotów? Na przykład zaznaczenia i przesunięcia kilku przedmiotów na raz. Potrzebujemy tych usprawnień QoL, żeby spędzac mniej czasu w kryjówce.

Quote

N: Planujemy to.

P: Czemu ciągle robicie grę trudniejszą dla casualowych graczy? Mam wrażenie, że wiele zmian (ograniczenia/blokownaie questów/limity użycia kluczy) nie dodają tak naprawdę trudności, tylko wydłużają harówkę, kiedy i tak nie mamy zbyt wiele czasu, ze względu na długie czasy wczytywania, głupie zgony itd.

Quote

N: EFT nigdy nie miało byc grą dla casualowych graczy. Żadna ze zmian, które wymieniłeś, nie została wprowadzona z myślą o utrudnieniu im życia - część z nich została wprowadzona, żeby walczyć z RMT, część, zeby zwolnić progres w niektórych momentach.

P: Co myslisz o specjalnym trybie co-op PvE? Pozwoliłoby to grać ludziom bez martwienia się o oszustów.

Quote

N: Mamy juz co-op PvE. Nie będzie miał mozliwości zachowania postępu.

P: Czy możecie przmeyśleć straszny odrzut po drugim strzale przy automatycznym trybie ognia (na ten moment odrzut jest mocniejszy po pierwszym strzale)? Dzięki temu byłoby mozliwe bardziej celne strzelania w trybie pojedynczego strzału. A "sprayowanie" byłoby dalej trudne poprzez większy odrzut po drugim strzale.

Quote

N: System odrzutu zostanie zrobiony na nowo.

P: Jakieś nowe informacje odnośnie Areny?

Quote

N: Tak, wkrótce.

P: Jednym z powodów, dla których nie zaimplementowaliście systemu powtórek jest to, że spowodowałby on dodatkowe obciążenie na już przeciążonych serwerach. Obecna architektura sieci musi byc problematyczna, czy są jakieś plany na Operację Zdrowie dla Tarkova? Poza problemem z oszustami, mam wrażenie, że gra dużo zyskałaby na kontroli jakości obecnych mechanik i rozwiązań. Jakie jest prawdopodobieństwo, że zobaczymy przerobienie sieci w przyszłości, powiedzmy do końca 2023?

Quote

N: Nad tym wszystkim pracujemy w związku z Areną.

P: Czy są plany na wprowadzenie jasniejszych kanałów komunikacji? Ramy czasowe, informacje o postępach, okresowe podsumowania banów?

Quote

N: Tak, będzie mapa postępu. Ja odpowiem na pytania.

P: Czy planujecie zacząć zatrudnianie developerów spoza Rosji? Nie jest juz opłacalne zatrudnianie developerów i zmuszanie ich do przeprowadzki do Rosji, biorąc pod uwagę okoliczności.

Quote

N: Zatrudniamy ludzi na całym świecie od czasu Covida.

P: Czemu gra jest taką harówką? Tak, twierdzisz, że zrobiliscie zmiany, żeby to ułatwić, ale dla casualowych graczy to dalej straszna harówa. Nikt nie powinien być zmuszany, żeby dla zadania zabić trzech graczy na każdej mapie.

Quote

N: EFT nie jest dla casualowych graczy.

P: Ilu średnio graczy ma Tarkov?

Quote

N: Setki tysięcy każdego dnia.

P: Ta, ale powiedział "każdego dnia" czyli pewnie nie mówi o ilości ludzi online w jednym konkretnym momencie (a o to pytał OP)

Quote

N: Ilość ludzi online waha sie powiędzy 70 a 120 tysiącami ostatnimi czasy.

P: Czy populacja (graczy w EFT) rośnie?

Quote

N: Zawsze rośnie, nie słuchajcie tych, którzy twierdzą, że to już koniec.

P: Czy jest w ogóle możliwe wprowadzenie systemu powtórek, nawet jeśli musielibyśmy je sami pobierać z naszej strony?

Quote

N: Jest możliwe.

P: No to czemu tego nie zrobicie? Zaoszczędziłoby to MASĘ niepotrzebnych zgłoszeń, pomogło wykryć oszustów, pomogło zrozumieć ludziom jak i dlaczego zgineli w podejrzany sposób, a co za tym idzie poprawić swoją grę. System powtórek wprowadziłby tylko i wyłącznie pozytywne zmiany.

Quote

N: Wymaga zmian w kodzie sieciowym, które właśnie wprowadzamy pracując nad Areną.

P: Jakie zmiany BSG planuje w przyszłości? Czy myslicie o zmianie kierunku rozwoju? Czy wasze krótko/średnio/długoterminowe cele uległy zmianom?

Quote

N: Chcemy wszystko skończyć i w pełni wypuscić grę.

P: Czy jest postęp w kwesti gotowych loadoutów dla sprzętu, który bierzemy do rajdu? Czy w ogóle nad tym pracujecie?

Quote

N: Planujemy to i jesteśmy gotowi zacząć nad tym pracować.

P: Czemu nie możemy trzymać map w specjalnych miejscach ekwipunku pmc? Ludzie są zmuszani do używania map stron trzecich dostępnych w sieci (jak tarkovbook.com, tarkov.help itd)

Quote

N: Mapy musza zostac dopracowane.

P: kolorowe karty do laboratorium sa nie do kupienia przez ostatnie dwa lata. Jak czerwona, itd.

Quote

N: Są bardzo rzadkie.

P: Kiedy dostaniemy więcej kontentu związanego z Latarnikiem?

Quote

N: W kolejnych patchach.

P: Czy sam osobiście w ogóle grasz w EFT? Mam wrażenie, że gdybyś zagrał tak jak my, masa problemów byłaby dla ciebie widoczna gołym okiem. Na przykład bug z niewidzialnością powinien byc oczywisty dla wszystkich robiących jakiekolwiek wewnętrzne testy, skoro pojawiał się praktycznie w każdym rajdzie.

Quote

N: Tak, gram w grę i też jest mi ciężko. O to chodzi w EFT. Zaczynasz grać, dostajesz łomot, powtarzasz, uczysz się.

P: Jeśli czas pomiędzy byciem gotowym do rajdu i faktycznym wejściem do niego zostanie skrócony i dzięki temu będę mógł szybciej wrócić do gry, jesli moja postac zginie, byłoby zdecydowanie mniej frustracji, bez czekania 15 minut, żeby znowu zagrac w grę.

Quote

N: Zgadzam się.

P: Czy byłbyś zainteresowany zrobieniem wydarzenia charytatywnego, gdzie pracownicy BSG grają w grę aby dobić do poziomu 15? To nie byłoby TYLKO po to, żeby zobaczyć jak cierpicie tak jak my, lol, ludzie z BSG nie grający we własną gre to ogromne źródło frustracji i nieporozumień w związku z rozwojem gry. Myslę, że wywarłoby to wpływ na niektóre decyzje.

Quote

N: Ludzie z BSG grają naprawdę DUŻO.

P: Czy możemy używać muzyki Geneburn bez martwienia się o prawa autorskie, przy tworzeniu kontentu związanego z EFT?

Quote

N: Tak, możecie jej uzywać.

P: Czy poświęcicie więcej czasu developerów na skrócenie czasu potrzebnego na wejście do rajdu? Na serwerach EU to dalej trwa 2-5 minut (czasem dłuzej). To jeden z głównych czynników, kiedy gra się ze znajomymi. Jeśli mamy mało czasu (powiedzmy parę godzin), to będziemy grali w coś, co zaczyna się szybko.

Quote

N: Tak

P: Myślisz, że prędzej czy później będziecie musieli napisać grę od nowa? Nie mówię tylko o oszukiwaniu, ale także o wydajności. Mam wrażenie, jakbyście otoczyli się strasznym bałaganem i chociaż wiem, ile czasu i pieniędzy by to kosztowało, przynajmniej byłoby to zrobione raz na zawsze.

Ponadto czysty kod jest łatwiejszy w utrzymaniu i rozszerzaniu. Oczywiście nie znam samego kodu, ale obecność niewidzialnych graczy i tak wiele kontroli/informacji po stronie klienta jest dość wymowne.

Quote

N: Nie, przepisanie gry jest niemozliwe.

P: Czy dalej jesteś zmotywowany, pomimo wszystkiego czym Reddit obecnie w Was rzuca?

Quote

N: Oczywiście.

P: Kiedy będziemy mogli zmienic adres e-mail naszego konta?

Quote

N: Planujemy przywrócić tę opcję.

P: Czy otwarty świat dalej jest planowany?

Quote

N: Tak, ale mozliwe, że  będzie to zbyt trudne, ze względu na poziom detali w grze.

P: W ciągu ostatnich kilku lat wydarzyło sie sporo rzeczy, które miały wpływ na ciebie i twój zespół. Czy miało to wpływ na zatrudnienie i rentowny wzrost zespołów?

Quote

N: Niewielki. Zrobiło się to trudniejsze, więc zaczęliśmy pracować ciężej.

P: Cześć, czy możemy dostać jakieś statystyki na koniec rajdu? Coś jak lista graczy, ilość zabójstw na gracza (tak pmc jak i scavów). Może mapka ze ściezkami każdego gracza w rajdzie albo coś w tym stylu?

Quote

N: Planujemy coś takiego.

P: Czy BSG rozważało kontakt ze społecznością SPT (SinglePlayerTarkov)? Mam wrażenie, że scena moderska to nieruszone źródło pomysłów i ludzi, z którego BSG mogłoby skorzystać.

Quote

N: Jesteśmy bardzo mocno przeciwni SPT. Używanie go spotka się z banem i przede wszystkim jest to kompletnie nielegalny produkt zrobiony bez naszej zgody. Bedziemy działać w związku z tym.

P: Czy możemy całkowicie usunąć odrzut kamery?

Quote

N: Nie.

P: Czy sa plany, żeby usunąć dziwne cieniowanie (tak myslę, że o to chodzi) z niektórych okularów przeciwsłonecznych, które bardzo się wyróźniają przez mgłę? Chciałbym je nosic, żeby mój pmc wyglądał lepiej, ale to daje przeciwnikowi zbyt dużą przewagę.

Quote

N: Tak, denerwuje mnie to od długiego czasu. W końcu to naprawimy.

P: Czy rozważycie osobny tryb dla jednego graczy/kooperacji który byłby zapisany lokalnie? Na pewno macie świadomość, że już istnieje taki "dodatek", a jeśli nie planujecie robić własnego, to rozważycie oficjalne wsparcie któregoś z istniejących?

Quote

N: Nie teraz. Może po pełnym wypuszczeniu gry i paru DLCkach.

P: Czy możecie przemyśleć zmiany w modyfikatoraw prędkości obracania się przypisanych do ekwipunku?

Quote

N: Będzie to usunięte, ale na chwilę obecną - zmniejszone o 50%.

P: Czy wprowadzicie zmienianie ręki trzymającej broń?

Quote

N: Tak.

P: Czy jest możliwe, żeby jedna mapa jak laboratorium (a może jakaś nowa) była tylko i wyłacznie mapę PvE, solo albo w zespole? Jak normalny rajd w MMO, który ma okresloną historię/atmosferę. Tylko jedna, reszta niech dalej normalnie będzie pvp. Może miec ograniczone wejścia, jak laboratorium.

Quote

N: Będzie początkowa pierwsza mapa dostępna tylko dla ludzi ponizej 10 poziomu.

P: Czy planujecie animację przechodzenia (przez przeszkody)? Mam już dosyc skakania przez malutkie obiekty, po których powinienem móc normalnie przejść.

Quote

N: Tak.

P: Czy możecie przemyśleć blokowanie celowania przy uzywaniu noktowizji? Byłoby to realistyczne i sprawiło, że laser podczerwony w końcu byłby użyteczny.

Quote

N: Tak.

P: Czy Killa mógłby się spawnować w bardziej przewidywalnych miejscach?

Quote

N: Zwiększylismy mu szansę spawnu.

P: Czy planujecie zmiany do systemu losowego generowania lootu? Znajduję lepsze rzeczy w torbach sportowych, niż w miejscach wcześniej pełnych dobrego lootu.

Quote

N: To kwestia równowagi.

P: Jeśli wychylasz się w prawą stronę i wyjdziesz za róg, zrobiono testy, to gracz wychylający się ma średnio 200 ms(!!!) przewagi na graczem, na którego się wychyla.

Quote

N: Staramy się zoptymalizować sieć i prędkość opóxnienia ale niestety nie da się temu całkowicie zapobiec.

P: Wiem, że powiedziałeś, że nie będzie juz wielkich zmian do momentu pełnego wypuszczenia gry, ale możesz się podzielić planowanymi zmianami w kryjówce/zarządzaniu ekwipunkiem? Wybór sprzętu, szybsze sposoby sprzedania lootu handlarzom/na pchlim targu, itd. Jeśli sa planowane?

Quote

N: Tak, planujemy presety ekwipunku i inne ułatwienia QoL.

P: Czy mozemy zmniejszyć bzdurne wymagania pchlego targu? Nigdy nie spotkałem nikogo, kto miałby równocześnie wystawione 3 przedmioty.

Quote

N:Tak.

P: AK12 kiedy?

Quote

N: ASAP

P: Czy animacje wkładania pocisków do magazynków zostaną zaimplementowane przed pełnym wydaniem gry?

Quote

N: Tak.

P: Jego guzik "pamietaj mnie" w aplikacji startowej gry nie działa i musi się logować za każdym razem.  I jak raz xle wpisze hasło to blokuje go na godzinę. Jakieś rozwiązania?

Quote

N: Zapisałem. (problem do rowziązania)

P: Czy byłoby to realistyczne, aby zwolnić albo całkowicie zaprzestać implementacji nowych rzeczy w grze, żeby pozwolić developerom na skończenie albo poprawę tego, co juz w niej jest? Przy okazji, to naprawdę wiele dla nas znaczy, że zacząłeś znowu angażować się w kontakt ze społecznością. mam nadzieje, że będzie konstruktywnie i pozytywnie.

Quote

N: Nie będzie zadnych dużych nowości przed pełnym wydaniem gry.

P: Nikita, powiedziałeś, że "nie będzie zadnych dużych nowości przed pełnym wydaniem gry". Czy to znaczy, że customowe kamizelki i poprawione hit boxy na zbrojach nie zostaną w ogóle zaimplementowane? Czy po prostu będą później?

Quote

N: Nowe hitboxy na zbrojach i płyty pancerza są planowane.

P: A co z opcją zablokowania skrzynek w miejscu w kryjówce? Bardzo bym chciał korzystac z opcji automatycznego sortowania bez konieczności przestawiania ponownie skrzynek.

Quote

N: Planujemy to.

P: Czy powiedziałbyc, że gra zmierza w kierunku twojej wizji w satysfakcjonującym tempie? Co jest twoim zdaniem największą przeszkodą na jej drodze, poza oszustami?

Quote

N: Tak, gra zmierza we właściwym kierunku. Nie ma problemów spowalniających ten rozwój.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...