Jump to content
Sign in to follow this  
Dimitri468

GDC 2017: BSG yeni bir oyun mekaniği - Scavs tanıtımı

Recommended Posts

Dimitri468

 

Merhaba Hayatta Kalanlar!

GDC 2017'de Escape From Tarkov geliştiricisi Battlestate Games, beklenen MMO / FPS için oldukça yeni bir mekanik / faction modeli sunacak. Daha önce sadece videolarda görülen Battlestate, oyunu Scavs adı verilen özel bir fraksiyona dayalı olarak sergileyecek.

Scavs, vatandaşlar tarafından geride bırakılan mülkleri ele geçirmek için hükümetin kilitlenmesi sonrasında Tarkov şehrinde kalan ve aynı zamanda kentteki yasa ve düzeni yeniden sağlama girişiminde bulunan güçlerle savaşan (hain) birimlerdir. Scavs oynanabilir bir grup olacak ve Tarkov PMC gruplarından (USEC ve BEAR) İki Kaçışın Operatifleri olarak oynayanlar için bir sürü sorun oluşturacaktır.

Yakında, oyuncular hain Scavanlar olarak Escape From Tarkov'da saldırılar yapabilecekler ve bunu yaptıktan sonra rasgele oyuncu ismi, ekipmanı ve silahları atanacak. Scavs, dört oyuncuya kadar paket halinde gruplaşabilir. Bir Scav oyuncusu baskını ele geçirirse toplanan yağma yeri ana karakterlerinin stash'ına götürülebilecek. Scav olarak oynama fırsatı sıklığı sınırlı olacak, bu yüzden Scav rolüne atlamak en iyisidir!

Escape From Tarkov'un Battlestate Oyunları ve Proje Yöneticisinin COO'su Nikita Buyanov, "Scav olarak oynamak, kuralları olmayan oyunu oynarken, oyuncuların pervasız bir şekilde terk etmeye odaklanarak farklı bir oyun deneyimi yaşayacakları gibi" diyor ve ekliyor: "Scav oyuncusu AI Scavs ile birlikte. Scav taktikleri baskın oyun tarzını değiştiriyor ve çoğu durumda BEAR ve USEC oyuncularının yaşamlarını zorlaştırıyor, aynı zamanda kendi aralarında savaşıyorlar. "

GDC 2017'den sonra, yaklaşmakta olan kapalı beta sürümüne Scav oyun modeli eklenecektir.

6CSPGiWVsGo.jpg.8937742392705f68ee75b3ecca0469c0.thumb.jpg.d32b2b1309ab6592b63af94647554f43.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2