Jump to content

Konkurs od polskiego emisariusza - Klucze do Alphy gry do wygrania !

NuclearMessiah
 Share

Recommended Posts

Opuszczone miasto polączone z metrem. Wszystko w nocy. Zniszczone miasto przez bomby ruiny pod ziemia metro potezne perony i obok metra ukryte magazyny potezna mapa. Zaraz obok dzungla pelna dzikich zwierzat w wiekszosci martwych po zagladzie. Duży hotel w ktorym leza jescze trupy i pełno złota. love EFT 3>

Są wyniki :) Wybrałem 3 z was którzy otrzymają klucz do zamkniętej alphy gry Escape From Tarkov

Lista prezentuje się następująco:

1. @BroliUrzekłeś mnie swoim pomysłem, baza łodzi podwodnych idealnie wpasowuje się w klimat EFT :)

2. @Kamlot Jednym słowem ARMA 3 ! Włożyłeś masę pracy w ten scenariusz i wyszło fajnie :)

3. @Lugresky Spoko pomysł fajne wykonanie ;)

Gratuluję, niedługo przyślę do was klucze do gry ! :)

Pozdrawiam,

NuclearMessiah, emisariusz oraz współtwórca strony Escape From Tarkov Polska :)

Edited by NuclearMessiah

1 minute ago, NuclearMessiah said:

. Są wyniki. Wybrałem 3 z was którzy otrzymają klucz do zamkniętej alphy gry Escape From Tarkov

Lista prezentuje się następująco:

1. @BroliUrzekłeś mnie swoim pomysłem, baza łodzi podwodnych idealnie wpasowuje się w klimat EFT :)

2. @Kamlot Jednym słowem ARMA 3 ! Włożyłeś masę pracy w ten scscenariusz i wyszło fajnie :)

3. @Lugresky Spoko pomysł fajne wykonanie ;)

Gratuluję, niedługo przyślę do was klucze do gry ! :)

Pozdrawiam,

NuclearMessiah, emisariusz oraz współtwórca strony Escape From Tarkov Polska :)

Meega dziękuję za takie wyróżnienie! Czekam z niecierpliwością!

Gratuluję @Broli oraz @Lugresky! Dzieki też wszystkim, ktorzy brali udział! W moim uznaniu wszystkie projekty były bardzo ambitne i na pewno są meega dobrym źródłem dla twórców z Battlestate! Gdybym był na miejscu @NuclearMessiah miałbym cholernie trudny orzech do zgryzienia przy wyborze projektów.

Jeszcze raz ogromne dzięki za wybór i do zobaczenia w Tarkovie!

• Upvote 1

1 minute ago, mikelTS said:

Preorder opłacony 13 miesięcy temu ale cóż, na grę będę musiał jeszcze poczekać...

Gram na koncie znajomego i prawdę mówiąc du..y nie urywa ( i tak ,biorę pod uwagę ,że to alfa).

Chyba pierwsza gra która na filmikach z YT wygląda lepiej niż jest w rzeczywistości.

Modele postaci z lekka żenujące ....coś podobnego jest w grze "Survarium".

Oglądając gameplaye i trailery liczyłem na swoisty efekt "WOW".

Cóż....zawiodłem się. Po prostu kolejna z rzędu strzelanka w klimatach post-apo. 

Coś co było i co jeszcze pewnie wielokrotnie będzie.

@up

Zależy od gustu pewnie, bardziej irytujący jest fakt, że opłacasz twórcom pensję, obdarzasz zaufaniem i preorderujesz grę kilka dni po starcie pierwszego terminu zamawiania preorderów a oni z wdzięczności 3razy przekładają premierę bety i na koniec dowiadujesz się, że poczekasz jakieś pół roku bo jeszcze za mało się naczekałeś ;)

1 minute ago, mikelTS said:

@up

Zależy od gustu pewnie, bardziej irytujący jest fakt, że opłacasz twórcom pensję, obdarzasz zaufaniem i preorderujesz grę kilka dni po starcie pierwszego terminu zamawiania preorderów a oni z wdzięczności 3razy przekładają premierę bety i na koniec dowiadujesz się, że poczekasz jakieś pół roku bo jeszcze za mało się naczekałeś ;)

Od czasu kupna sławetnego DayZ....o statusie wiecznej alfy ,już żaden twórca jakiejkolwiek gry nie zobaczy mojej kasy zanim produkt nie zostanie wydany jako pełnowartościowa gra ;)

Lekcja wyciągnięta.

Dziwnym trafem...dotyczy to przede wszystkim naszych wschodnich "sąsiadów".

Ostatnimi czasy bardzo lubią wspierać się kickstarterem i preorderami na podstawie zajefajnego trailera kolejnej ,niepowtarzalnej i jedynej w swoim rodzaju gry :D

• Upvote 1

22 minutes ago, Azziedevil said:

Gram na koncie znajomego i prawdę mówiąc du..y nie urywa ( i tak ,biorę pod uwagę ,że to alfa).

Chyba pierwsza gra która na filmikach z YT wygląda lepiej niż jest w rzeczywistości.

Modele postaci z lekka żenujące ....coś podobnego jest w grze "Survarium".

Oglądając gameplaye i trailery liczyłem na swoisty efekt "WOW".

Cóż....zawiodłem się. Po prostu kolejna z rzędu strzelanka w klimatach post-apo. 

Coś co było i co jeszcze pewnie wielokrotnie będzie.

Ja mam zupełnie inne zdanie na temat tej gry, pomimo tego że sam grałem parę lat w Survarium. To jest niebo i ziemia na moje :)

15 minutes ago, NuclearMessiah said:

Ja mam zupełnie inne zdanie na temat tej gry, pomimo tego że sam grałem parę lat w Survarium. To jest niebo i ziemia na moje :)

Powiem tak...tylko modele postaci nasuwają mi skojarzenie z Survarium.

Nie da się ukryć iż są delikatnie pisząc "surowe".

W kwestii oprawy graficznej....niby wszystko ok, ale czegoś mi brakło...czułem,że mapy są "statyczne"....bez życia. Jedyne co mi się naprawdę podobało ,to trawa :D

No i udźwiękowienie bardzo in plus.

Najmniej pozytywnie wypadła dla mnie  mapka "factory". Mam wrażenie że w pewnych miejscach twórcy naprawdę się postarali....a w innych poszli na zupełną łatwiznę.

U mnie całkowicie burzy to odbiór gry. W jednym miejscu czujesz się prawie realnie...żeby sekundę potem odnieść wrażenie iż znalazłeś się w jakiejś kreskówce :D

Mam nadzieję ,że w wersji finalnej jakoś uniknie się biegających na tzw. "jolo" mnóstwa graczy próbujących za wszelką cenę dziabnąć cię siekierką.

Zamiast skupienia i wczucia się w klimat....bardziej chciało mi się śmiać :D

Klimat uleciał jak siwy dym.

Edited by Azziedevil