Jump to content
Sign in to follow this  
Damiano

Raport dotyczący niebezpiecznych tendencji pośród ludności cywilnej miasta Tarkov.

Recommended Posts

Damiano

Na samym początku walk w mieście Trakov, oprócz przewidywanej wcześniej konsekwencji humanitarnych, zaobserwowano  szczególny trend, który stanowi zagrożenie zarówno dla cywili, jak i sił zbrojnych obydwu stron konfliktujących.

Ze względu na napiętą sytuację w mieście , Tarkov stał się idealnym miejscem dla przestępców i antyspołecznych osobowości.

Ponadto  w ostatnich latach rozwój działalności podziemnej, zachęcił do utworzenia pewnej warstwy społecznej wcześniej nie związanej bezpośrednio z przestępstwami. Ze względu na swoje skłonności moralne i etyczne jest ona również skłonna do działań antyspołecznych związanych z własną korzyścią.

Tak więc, w tym momencie, w Tarkov'ie można zaobserwować powstawanie grup zaangażowanych w kradzieże i zbrojne ataki, połączone również z przemocą wobec ludności cywilnej, a nawet personelu wojskowego. Tutejsi mieszkańcy nazywają te grupy Scavs.

Grupy Scav są bardzo zróżnicowane, mają one różny skład etniczny i społeczny, a także różne doświadczenie i jakość sprzętu.

Aktualnie tylko trzy grupy są uważane za najbardziej stabilne i zorganizowane. Są to: Y. G. Zhilnov group (alias - Yarik, Yaga), B.S. Pashutin group (alias - Fiend), B.T. Stoporenko group (alias - Lawyer). Szczegółowe informacje można znaleźć w załączniku.

SCAV_EFTposts30.jpg

 

Edited by Damiano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2