Jump to content
Sign in to follow this  
TheWay

Scav: uzbrojona grupa Zhilnov'a

Recommended Posts

TheWay

Kontynuujemy wątek na temat gangów, które stworzyli scav, zamieszkujący region Norvinsk.

Zhilnov Yaroslav Grigoyevich

Alias: Yarik, Yaga

Urodzony w regionie Rostov. W wieku 17 lat dopuścił się pierwszego przestępstwa - kradzieży sklepowej. Dwa lata później zamordował swojego współwięźnia, tym samym otrzymał dodatkowy wyrok, a jego kara została przedłużona.

Zwolniony z więzienia w 1998 roku, zebrał gang i próbował odzyskać swoją pozycje w półświatku regionu Rostov, lecz układy w regionie zostały dawno rozłożone i dodatkowa strona konfliktu nie była nikomu potrzebna. Podczas jednego spotkania ludzie Zhilinov'a wpadli w pułapkę, większość z nich zginęła, a sam Zhilnov ledwo uszedł z życiem.

Zhilnov uciekł z regionu Rostov i przemieścił się do Archangelsk'u, tam się ukrył. W tym czasie ożenił się i urodziło mu się dziecko. Jednakże wciąż kontynuował swoje przestępcze podboje, przeprowadził nieudany napad na magazyn ze sprzętem elektronicznym, podczas którego został złapany na gorącym uczynku. Jego żona, gdy dowiedziała się o jego przeszłości, zażądała rozwodu.

Po zwolnieniu z aresztu, Zhilnov przeniósł się do Tarkov, zaprosił go tam jego współwięzień, znalazł tam pracę jako pracownik na budowie.

Został zauważony na monitoringu podczas brutalnego ataku na 7. Komendę Policji w Tarkov UMVD czterech policjantów zostało zamordowanych, a kilka sztuk broni służbowej skradziono.

Według śledczych, gang Zhilnov'a rozdzielił się po tym ataku. Są dowody na to, że pojedyncze jednostki z jego gangu popełniły liczne przestępstwa w regionie Norvinsk. Miejsce pobytu Zhilnov'a jest na ten moment nieznane.

Później, w trakcie dochodzenia jeden z członków gangu został zatrzymany i wydał miejsce i czas spotkania gangu, jednakże, jak się okazało była to zmyłka.

Wraz z nadejściem kryzysu w regionie, śledztwo zostało wstrzymane, lecz możemy spokojnie założyć, że Zhilnov jest odpowiedzialny za dowodzenie atakami gangów złożonych ze scav'ów na bazy policyjnej jednostki OMON. W dodatku, według najnowszych raportów, grupa Zhilnova'a brała udział w ostrzelaniu trzech operatorów BEAR, którzy byli na patrolu oraz ataku na pojazd rozpoznawczy USEC w rejonie portu.

Gang składa się z przestępców, którzy nie mają skrupułów i wyróżniają się szczególnym okrucieństwem.

Grupa stanowi wysokie zagrożenie dla personelu, zaleca się ostrożność.

SCAV_EFTposts10.jpg

Ubiegając wszelkie pytania na temat dwóch postów na ten sam temat, zostałem poproszony przez administrację o publikacje własnego tłumaczenia jako emisariusz.

• Upvote 2

Emn

w sumien ie wiem jaki cel mają te notki ale fajnie by było, jakby w finalnej wersji gry były dostepne rożne misje (nie tylko raidy czy swobodne latanie po świecie) typu własnie złapać albo ubić jakiegoś bandytę/albo cały gang, odzyskać skradzione dobra i takie tam. czy to solo czy w co-opie ze znajomymi.

Damiano

@Smok_91 Wydaje mi się, że developerzy za pomocą tych notek chcą przybliżyć nam panującą w mieście sytuacje. Nie wykluczone, że w grze będziemy mogli spotkać Zhilnov tu dzież innego bohatera z notatek czy też dzienników.

• Upvote 1

TheWay

@Smok_91 W grze pojawią się questy, być może już w Becie.

Spotkanie ich byłoby ciekawe @Damiano :)

Emn

no dobrze by było, bo chciałbym już betę nabyć (o ile będzie na steamie i w tej cenie 30 paru euro) a takie ganianie po 3 mapach to zabawa na krótką metę (chyba ze się gania w składzie kilka osób i trolluje innych)

TheWay

@Smok_91 przed startem Beta testów zapewne będą przeceny, warto wtedy zaopatrzyć się w grę :)

Damiano

@Smok_91 Z tego co mi wiadomo to gra na steamie będzie dostępna dopiero po oficjalnej premierze.

caleb59

Lepiej dogadajcie się i nie dublujcie tłumaczeń na forum bo szkoda roboty - poruszałem tę sprawę z @NuclearMessiah...

Edited by caleb59

Emn
1 hour ago, TheWay said:

@Smok_91 przed startem Beta testów zapewne będą przeceny, warto wtedy zaopatrzyć się w grę :)

widzisz, tylko problem polega na tym, że na oficjalnejs tronie masz doliczony podatek vat do ceny w euro. a dla mnie to trochę jednak za dużo. na steamie inaczej się rozliczają przez co gra z automatu jest dla klienta tańsza. a poza tym w steamowym portfelu mam ponad 20 euro zgromadzone specjalnie na zakup tej gry (i tak będe musiał doładować więcej bo nie spodziewam sie by kosztowała mniej niż te 35 euro)

1 hour ago, Damiano said:

@Smok_91 Z tego co mi wiadomo to gra na steamie będzie dostępna dopiero po oficjalnej premierze.

to dziwne, w jakimś QnA albo FAQ mówili że beta ma wystartować na steamie

• Upvote 1

NuclearMessiah
On 4.05.2017 at 9:18 PM, caleb59 said:

Lepiej dogadajcie się i nie dublujcie tłumaczeń na forum bo szkoda roboty - poruszałem tę sprawę z @NuclearMessiah...

Sprawa wygląda tak. Emisariusze są od promowania gry. Do ich obowiązków także należy tłumaczenie postów deweloperów, na własnych stronach poza tą oraz oczywiście tutaj na forum. @Damiano Nikt ci nie zabroni tłumaczyć postów, ale pamiętaj że tak naprawdę my od tego jesteśmy i po prostu twoje posty będą się z naszymi dublować (co osobiście nie wygląda zbyt fajnie). Taka nasza praca. Pamiętaj że nikt cię tutaj nie neguje za to co robisz i fajnie że działasz coś z tym no ale tak to wygląda i my na to nie mamy żadnego wpływu :)

Damiano

@NuclearMessiah Ty się o mnie martwić nie musisz, sam sobie dobrze poradzę. Na razie mam stały kontakt z @Natalino wiec  wiem jakie jest wasze zadanie i w jakim stopniu ja mogę pomóc naszej społeczności. Robię to wszystko z dobrej woli i nie po to żeby komukolwiek się przypodobać czy też żeby komukolwiek przeszkodzić. Jesteś drugą osobą, której coś nie pasuje. @matizek92 jako jedyny polski emisariusz nie wchodzi mi w drogę i docenia do co robię dla polskiej społeczności. Natomiast jeżeli chodzi o moje tłumaczenia to nadal będę je publikował. Jeżeli chodzi o powtarzające się posty to cytuje punkt 3 regulaminu forum:

3. Tworzenie wiadomości oraz tematów

Przed stworzeniem wiadomości (posta) bądź nowego tematu do dyskusji, prosimy abyście upewnili się, że są one zgodne z zasadami panującymi na tym forum. Dodatkowo przed założeniem nowego tematu bądź zadaniem pytania w innej formie prosimy abyście sprawdzili, czy dany temat nie został już poruszony przez innego z użytkowników, co ograniczy ilość powielonych wątków w tym samym temacie.

Na razie nie mam żadnego gotowego tłumaczenia lecz jeżeli takowe zostanie przeze mnie  stworzone każdy emisariusz otrzyma prywatną wiadomość przed publikacją. 

Pozdrawiam,

Damiano

Edited by Damiano

Reconic

@Damiano 

Robię to wszystko z dobrej woli i nie po to żeby komukolwiek się przypodobać czy też żeby komukolwiek przeszkodzić. Jesteś drugą osobą, której coś nie pasuje.

I bardzo fajnie, tylko nie wiem czemu piszesz, że @NuclearMessiah coś nie pasuję. Napisał Ci prawdę, to Emisariusze są od tłumaczenia, a nie Ty. Nikomu nie przeszkadza, że sobie tłumaczysz, ale dublujące się posty, do których pierwszeństwo mają Emisariusze, to chyba nie jest najlepszy pomysł.

• Upvote 1

Damiano

@Reconic To nie ja dubluję posty a dowodem tego jest godzina publikacji mojego tłumaczenia i tłumaczenia @TheWay.

Reconic
4 minutes ago, Damiano said:

@Reconic To nie ja dubluję posty a dowodem tego jest godzina publikacji mojego tłumaczenia i tłumaczenia @TheWay.

Jeżeli na prawdę myślisz, że godzina publikacji ma tu coś do rzeczy, to chyba nie mamy o czym rozmawiać ;) .

• Upvote 2

NuclearMessiah
37 minutes ago, Damiano said:

Jesteś drugą osobą, której coś nie pasuje.

Czy ja cokolwiek powiedziałem że mi coś nie pasuje ? Chyba po prostu szukasz problemu kolego :D Powiedziałem ci szczerze jak sytuacja wygląda ponieważ @caleb59 mnie oznaczył pod postem. Troszkę dystansu do swojej osoby i wszystko będzie okej :)

caleb59

Weź go na polski profil gry na facebooku albo tarkovgame.pl i niech tam robi tłumaczenia, a Ty będziesz robił tutaj i problem solved - kwestia dogadać się - ewentualnie na odwrót...

Jeśli kolega ma zapał do roboty to nie ma co go gasić tylko trzeba znaleźć rozwiązanie, dogadać się by nie robić roboty podwójnie i nie szukać niepotrzebnych zaczepek, krótko i na temat by wszystkim żyło się lepiej...

Edited by caleb59
  • Upvote 2

Emn

tylko niech wcześniej ogarnie, że się tłumaczeń nie robi na zawody tylko starannie. bo co tekst, jest coś doc zego bym się przyczepił.

ja też bym mógł pomóc z tłumaczeniami tylko nie wiem czy teraz bym miał na to czas, ale spróbować mogę (bo mam z 2-letnie doswiadczenie przy tłumaczeniach na forum i samej gry WarThunder)