Jump to content

20% zniżki z okazji Dnia Zwycięstwa 8-10 maja

TheWay
 Share

Recommended Posts

Z przyjemnością informujemy, że począwszy od dnia 8. maja do 10. maja ceny wszystkich edycji pre-order Escape From Tarkov zostaną obniżone o 20%! Jeśli planowaliście zakup gry, ale nie mogliście sobie na nią pozwolić - to najlepsza okazja do nadrobienia tej zaległości!

Zniżka zaczyna się 8. maja o godzinie 00:01 i kończy się 10. maja o godzinie 23:55 czasu Moskiewskiego(Czyli u nas kolejno 23:01 oraz 22:55).

Skidki20pr_EFTpostENG.jpg

Edited by TheWay
  • Upvote 2

Niedawno kupiłem EOD i teraz mnie trochę portfel zabolał (te 20% to prawie zwrot VATu w cenie) jak widzę zapowiedź promocji akurat teraz ale i tak warto było. ;)

11 hours ago, TheWay said:

@MisioKret 

Jak powiedział Natalino "All purchases that can be made on our website will be sold at a discount. Including multiple package."

Odpowiedź chyba jasna :)

Moment. Dla mnie to znaczy, że jednak promocję się łączą :) Czy coś pomieszałem?

39 minutes ago, MisioKret said:

@TheWay Stworzyłem wątek na polskim forum, czekam na odzew.

gdzie bo nie widzę?

i jak wygląda "dystrybucja" kopii gry kiedy jedna osoba kupuje 4 pak? 

Dokładnie, na tarkovgame.pl

Wydaje mi się, że rozsądnie byłoby wpłacić $ moderatorowi lub innej zaufanej osobie, a ona porozsyła klucze do zainteresowanych.

Jak ktoś jest chętny do kupna gry z kimś, tu nas w klanie jest parę osób co gry nie ma, a możliwe że teraz kupi, + od razu zapraszam w nasze szeregi :)

@TheWay Napisałem do Ciebie na priv na tarkov.pl w sprawie gdzie wbiłeś do nas na discorda.

kurde gdyby gra już była dostępna na steam to ja mógłbym kupić taki zestaw (bo mam troche eurasów na swoim koncie i wystarczyłoby od innych wziać wkład np przez paysafe)

@Dieseel Podpinam się do zakupu kupując czteropak 8-10 maja wyjdzie nam max 410 zł za EoD .Jeśli jest tu jakaś grupa chętnych piszcie .  Czekam z niecierpliwościa

@RadoxX  Mogę się podpiąć pod was? kupimy 5cio pak ;D

Witam, jestem tutaj nowy. Sam chętnie pograłbym w Tarkov'a, jednak płacenie paru stów za dostęp do Alphy trochę mnie zniechęca. Zaintrygowaliście mnie tym 4-ro pakiem ? Jaki wtedy jest jest koszt i jak wygląda dostęp do gry ? Każdy ma pełnoprawną wersję ? Mogę być chętny jeśli oferta cenowa będzie znośna ;)

@orion50

Witaj!
W czteropaku EOD czyli najdroższej edycji z moich obliczeń wyszło po około 406 złotych na osobę.
Każda z czterech osób dostaje oddzielną pełnoprawną wersję gry.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...