Jump to content

20% zniżki z okazji Dnia Zwycięstwa 8-10 maja

TheWay
 Share

Recommended Posts

W takim razie średni interes skoro kupując sam zapłaciłbym około 500 złotych. Myślałem, że cena dzieli się na 4 i wtedy byłoby klawo ;) a jak wygląda sprawa z ta wersją co jest 75% szansy na dostanie się do Alphy ? Są jakieś fale w przyznawaniu dostępu, czy po prostu jak nie dostanę dostępu zaraz po zakupie to znaczy, że już klops ?

@orion50

Jeśli chodzi o dostępy, to:
Wersja Standardowa nie daję żadnej szansy na dostanie się do Alfa testów.
Wersja Left Behind zapewnia 50% na to, ze się dostaniesz.
Wersja Prepare For Escape daje 75% szansy na dostanie się.
Wersja Edge Of Darkness zapewnia 100% dostęp do Alfa testów.

Po zakupie po upływie kilku minut dowiesz się czy się dostałeś.

Jeśli chodzi o fale dostępu to, co jakiś czas twórcy je organizują.
W ostatniej fali, która miała miejsce w zeszłym miesiącu wszyscy posiadacze edycji PFE dostali dostęp, a posiadacze Left Behind mieli 50% szans i Standard Edition 30%.

Fale są ogłaszane odpowiednio wcześniej, aby wszyscy mogli zapoznać się ze swoimi szansami.

Witam! Mam zamiar kupić grę, gryzę się co do opcji jaką wybrać.

Mam małe pytanie, czy jak kupie edycje Left Behind 50% to jak od razu po zakupie nie dostane dostępu do alfy, to więcej szansy nie ma? Czy tak jak zrozumiałem, jest możliwość jeszcze na jakiś tam rzutach dostać dostęp? Tylko oczywiście znowu będę miał na to 50%?

Dziękuje za odpowiedź z góry

@Hikaryu Jak pisałem wyżej:

10 hours ago, TheWay said:

Jeśli chodzi o dostępy, to:
Wersja Standardowa nie daję żadnej szansy na dostanie się do Alfa testów.
Wersja Left Behind zapewnia 50% na to, ze się dostaniesz.
Wersja Prepare For Escape daje 75% szansy na dostanie się.
Wersja Edge Of Darkness zapewnia 100% dostęp do Alfa testów.

Wersja Standard nie daje niestety szansy na dostęp do Alfa testów.

@WagonKurde Również opisałem to wyżej:

10 hours ago, TheWay said:

Po zakupie po upływie kilku minut dowiesz się czy się dostałeś.

Jeśli chodzi o fale dostępu to, co jakiś czas twórcy je organizują.
W ostatniej fali, która miała miejsce w zeszłym miesiącu wszyscy posiadacze edycji PFE dostali dostęp, a posiadacze Left Behind mieli 50% szans i Standard Edition 30%.

Fale są ogłaszane odpowiednio wcześniej, aby wszyscy mogli zapoznać się ze swoimi szansami.

Dobra, nie było co tańcować - po premierze koszt edycji Standard + DLC luzem może przewyższyć Edge of Darkness dlatego zdecydowałem się na najdroższą, przy płaceniu kartą przez Xolla wyszło mi równo 500zł...

9 hours ago, DamnDude said:

@orion50

http://www.tarkovgame.pl/forum/showthread.php?tid=126

Tu masz szczegolowe informacje ;D  

125zł za wersję standardową. wygląda ciekawie. szkoda tylko że kody psc za spzredać konta WOT wklepałem już do steama, bo wystarczyłoby, że dokupiłbym 30zł i już by było :/ (chociaż z drugiej strony taką gre wolałbym mieć na steamie niż luzem)

Możliwe, że uda się za jakiś czas użyć klucza aktywacyjnego gry również w wersji Steam - to zależy od twórców, ewentualnie jakaś petycja jakby nie chcieli ale chyba nie powinni robić ludziom problemu i kto już kupił (szczególnie najdroższą edycję) powinien mieć możliwość użycia klucza również na Steamie - myślę, że będzie to kwestia dogadania się z twórcami...

Poza tym tak szybko Escape From Tarkov raczej nie trafi na Steama...

Wybaczcie że tutaj proszę o pomoc,ale nie wiem gdzie mogę taką sytuację zgłosić. Zakupiłem upgrade w związku z w/w tematem z wersji prepare to escape do wersji edge of darkness ale poza informacjami w mailu o takim zakupie itp,nie doświadczyłem żadnej zmiany w grze,tzn stash jest nadal 10x40 itp. Czy mam to raportować jako bug? :/

@4gotten

On 20.04.2017 at 5:11 PM, Damiano said:

2. Na razie jedynym sposobem na zwiększenie ekwipunku jest upgrade do wyższej wersji gry. Przy czym po zaktualizowaniu swojej wersji aby otrzymać większy ekwipunek trzeba zrobić czyszczenie konta.

fcc9a7fd0202f.png

Uwaga po wykonaniu resetu konta tracisz wszystko co aktualnie masz !

Edited by Damiano

1 minute ago, 4gotten said:

"Czyszczenie" w sensie muszę wszystko wysprzedać z ekwipunku czy zresetować konto?

po zresetowaniu konta w menu profilu będziesz miał startowy ekwipunek i postać na 1lvl

Witajcie, powiedzcie mi w jakiej formie kupuje się korzystając z opcji "Purchase as a gift"? Dostaję jakiś kod, który przesyłam -zainteresowanemu, czy mam znać jego nick na już założone konto, a może e-mail?

I drugie pytanko, czy próbowaliście z jakichś krajów kupić, pomijając dodatkowe podatki?

Rozumiem, że wersja Europe powinna działać wszędzie, bez względu na kraj zakupu?

Przy zakupie jako gift kupujący dostaje klucz na swój adres e-mail (musi wcześniej założyć konto na stronie głównej escapefromtarkov.com)...

Taki klucz przekazuje osobie, dla której miał być gift i osoba ta używa klucza w swoim profilu na stronie głównej klikając na "Activate promo code" - aktywacja następuje natychmiastowo i bez problemów...

Wersja Europe działa na terenie całej Europy - nie kombinuj i bierz Europę jeśli jesteś z Polski, potem możesz mieć różnego rodzaju inby w stylu braku aktywacji klucza bo inny region lub serwery amerykańskie/rosyjskie i kosmiczne pingi/lagi/packet lossy...

Edited by caleb59

Dzięki za info. Czyli jak kupię kilka, aby było taniej, to otrzymam kilka kluczy, które sam rozdysponuje?

Chcę kupić wersję Europa to wiadomo, tylko ten nasz polski kochany VAT.

Dziś sprawdzę jakie są ceny, gdy kupujący jest z Norwegii.

@voolf VAT'u nie ominiesz i nie radzę próbować bo BSG to mała firma i w razie jak by skarbówka zapukała do twoich drzwi nikt się za tobą nie wstawi.

Aktualnie jest obniżka o 20 % więc teoretycznie grę kupujesz za tyle samo co normalnie bez VAT'u.

Już widzę jak policja skarbowa wykopie Twoje drzwi o 3  w nocy i zgarnie Cię za niepłacenie VAT za grę :) Wpierw tylko muszą złamać zabezpieczenia sieci Tor / Vpn.

Złamanie zabezpieczenia vpn przez służby jeśli trochę się postarają nie jest trudne, tym bardziej jeśli mowa o darmowych vpn'ach.

Tak jak mówi Damiano, droga wolna, ale jeśli się za to wezmą, to Battlestate Games za wami się nie wstawi.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...