Jump to content

Sprawdź czy ci pójdzie!

caleb59
 Share

Recommended Posts

16 hours ago, StachPL said:

jest nowa funkcja w grze. Możesz włączyć Auto RAM cleanera który pomaga z ścinkami przez zbyt niski RAM

uruchamiasz ją w ustawieniach w zakładce game

Potwierdzam, działa i mocno poprawia grywalnosc, na moich 8 giga przy tej włączonej opcji da się grać, przy wyłączonej nie ma takiej możliwości

• 7 months later...

i5 4460

RX 570 8GB

16GB Ram DDR3

Kilkuletni komputer a bez problemu idzie grać w Tarkova w 60fps z włączonym nagrywaniem z Radeon ReLive. Jedyne problemy to te przy korzystaniu z lunety, ponieważ czasami powoduje ona freezy przy przybliżaniu. Moja ustawienia to tekstury na high, cienie na medium, reszta prawie w całości Off.

• 3 months later...

Witam,

Z racji tego, że nie udzielam się na forum nie mogę stworzyć nowego tematu - szkoda.

Mam ogromny problem z grą... Podczas rajdu wyłącza mi się gra samoistnie (do pulpitu - grę trzeba włączać od nowa). Jest to bardzo problematyczne ponieważ nie jestem w stanie rozwijać się w grze. Próbowałem z instalacją gry od nowa.

Przykładowa mapa - shoreline

Parametry laptopa (dream machines) - laptop ma pół roku

procesor i7 - 8750h

karta graficzna rtx2060

ram 16 gb

Win 10

Gra się wyłącza nawet na ustawieniach minimalnych. 

Dzieję się to z podkładką chłodzącą i bez - pasta termo-przewodząca thermo grizzly

Zależy mi na tym aby rozwiązać ten problem ponieważ rozgrywka jest znakomita, bardzo podoba mi się ta gra. Niestety nie jestem w stanie w nią grać... ;/

Bardzo proszę o pomoc w przypadku udanej naprawy jestem w stanie jakoś się odwdzięczyć....

To się dzieje tylko w EFT czy w innych grach również? Odpal najpierw jakiś real temp czy HWinfo w tle podczas gry i sprawdź napięcia oraz temperatury procesora. To samo dotyczy gpu. Podejrzewam że procesor się przegrzewa, pojawia throttling termiczny, zbija taktowanie i możliwe że wysypuje aplikacje, chociaż nie powinien. Niestety temperatury procesora w tym modelu zdecydowanie nie należą do najniższych. Jeżeli od tej strony wszystko będzie w porządku to pewnie jakiś konflikt sprzętowo programowy. Jeżeli przeinstalowanie gry nie pomaga to trzeba będzie odświeżyć system.

Witam,

Używam laptopa MSI GE62 2QE

Procesor  i7-5700HQ

Grafika nvidia GTX965M

win 10

Ram 8 gb (w każdej chwili mogę dokupić dodatkową kość jeśli trzeba, bardziej chodzi mi o resztę specyfikacji)

Będzie to chodziło?

• 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Cześć,

Mam takie podzespoły w komputerze  ruszy na nich tarkov? Jakość dla mnie obojętna abym pograł na stabilnych fps.

Procesor: [email protected],10GHz na turbo 3,30Ghz

Ram: 8GB

Grafika: Asus gtx 760 2gb

Gre umieściłbym na dysku ssd

Jesli cos trzeba by dokupic, mozecie zasugerować. Dzieki za pomoc 

Ruszyc, ruszy, raczej komfortu zadnego.

Tarkov nawet na super poteznych maszynach dziala slabo.

Co do rozbudowy: imo bez sensu ladowac kase w tak stary sprzet, niestety najlepiej wymienic calosc...

• Like 1

• 1 month later...
  • 7 months later...

Witam mam pytanie czy jest sens wydać pieniądze na gierke z następującymi właściwościami:

Procesor: AMD Ryzen 5 3500U    4 rdzeniowy     2.1 - 3.7 [GHz]

Pamięć RAM: 8GB

Karta Graficzna: AMD Radeon(TM) Vega 8 Graphics

Dysk: SSD

ogólnie nie bardzo sie znam na komputerach wiec dodaje link w razie jakiś kłopotów:

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/laptopy-i-ultrabooki/laptopy/notebook-huawei-matebook-d14-53010tua-ryzen-5-3500-8gb-512gb-14-w10-silver  

Z góry dziekuje

Procesor: Intel(R) Core (TM) i5-6600 CPU @ 3.30 GHz  Pamięć RAM: 12 GB RAM Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1050. Mam zamiar kupić Escape from Tarkov , ale nie wiem czy mi pójdzie. Ktoś pomoże?
Z góry dzięki.

Edited by Karzel2222

• 4 months later...

Witam,

mam pewien problem z grą. Po sprawdzeniu na "canyourunit" wykazuje, że generalnie spełniam minimalne wymagania dla gry. Aplikacja wskazuje, że mam nieaktualne sterowniki (mają miesiąc czasu), ale tak poza tym jest ok.

Specyfikacja komputera:

Video - NVIDIA GeForce GTX 960M 4GB

CPU - Intel(R) Core(TM) i7-6700HQ CPU @ 2.60GHz

CPU Speed - 3.5 GHz

RAM - 8.0 GB

I generalnie ustawienia grafiki ustawiłem wszystko na LOW. Problem jest taki, że oprócz Factory, inne mapy ładują się po ok 15 minut i wywala mi błąd połączenia. Jak odpaliłem Custom na boty to poszło bez problemu, ale w trybie PVP wywala mnie i po przeładowaniu całej gry mam reconnect i wracam na mapę na ostatnią minutę - wtedy działa bez problemu.

Łącze internetowe:

spacer.png

I generalnie inne gry sieciowe w które gram zarówno PC jak i PS4 działają bezproblemowo jeżeli chodzi o ping. Serwer ustawiłem paryski bo miał najmniejszy ping ~50.

• 2 months later...