Jump to content
Sign in to follow this  
NuclearMessiah

Scavs: Uzbrojona grupa Grizzli

Recommended Posts

NuclearMessiah

Scavs: Uzbrojona grupa Grizzli

 

Pseudonim: Grizzli, prawdziwe imię nieznane

 

Próby odkrycia kto tak naprawdę kryje się pod pseudonimem Grizzli spełzły na niczym. Dodatkowo, przez długi czas myślałem że tak naprawdę są dwie różne grupy Scavów ktore były rządzone przez dwie różne osoby o tych samych pseudonimach.

 

Poprzednio udało mi się zorientować że grupa która zaatakowała magazyn żywnościowy w okolicach urzędu celnego w Maju, a później rozpowrzechniła produkty wśród ludności cywilnej, określała siebie jako grupa Grizzliego. W tym samym czasie odkryłem, że grupa z liderem o takim samym pseudonimie dokonała masakry na lokalnej populacji w pobliżu wierzy wodnej na przedmieściach w Czerwcu.

 

Ta niezgodność była myląca przez jakiś czas, ale przesłuchanie członka jednej z tych grup potwierdziło że obydwie akcje były zarządzone przez Grizzliego.

 

Dodatkowo, mamy tu do czynienia z psychicznie niestabilnym czlowiekiem albo nawet mentalnie chorą osobą doświadczającej napadów maniakalnego okrucieństwa - potwierdziły to dowody popełnionych tortur i egzekucji. Na przykład, po ataku na odział eskortujący USEC, jego martwi członkowie zostali powieszeni na słupach wysokiego napięcia, a po ataku na samochód BEAR, czterech żołnierzy z tej jednostki zostalo pozbawionych głów, a następnie ich odcięte głowy położono na dachu samochodu i podpalono.

 

Grupa Grizzli, podobnie jak grupa Stoporenko, ma dosyć duże zainteresowanie i zachęca cywilów do przyłączenia się poprzez wrażenie bezkarności. Członkowie ekipy którzy mentalnie nie są zdolni do okrucieństw wyrządzanych przez grupę, są zastępowani przez tych którzy nie mają z tym problemu albo po prostu jeszcze nie wiedzą o brutalnych skłonnościach lidera.

 

Aczkolwiek, podczas działalności grupy, charakter Grizzliego został przejęty przez jednostki które podzielają jego metody, oraz zmienność w kwesti mentalnosci lidera, sprawia że akcje grupy są nieprzewidywalne, co jest niebezpieczne zarówno dla cywili, jak i dla personelu wojskowego.

FB_IMG_1495205230983.jpg.4b7a81817c9ad2ad0d7a28d7a5abde28.jpg

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2